WK 2026 live-uitslagenResultaten openen →

Doha, QAT

Andere evenementen

11th FIG Artistic Gymnastics World Cup

MannenVrouwen

21–24 mrt 2018. Eindresultaten: Longines Timing.

Vrouwen · Toestelfinales · Toestel · Sprong

Vrouwen · Toestelfinales · Toestel · Sprong
Turners · 8
1CHUSOVITINA Oksana5.5008.93314.433–
Sprong 15.8008.73314.533
Sprong 25.2009.13314.333
2PYON Rye Yong5.6008.78314.383-0.050
Sprong 15.4008.76614.166
Sprong 25.8008.80014.600
3DEVILLARD Coline5.1008.84913.949-0.484
Sprong 15.4008.86614.266
Sprong 24.8008.83313.633
4DEVAI Boglarka5.3008.58313.883-0.550
Sprong 15.4008.46613.866
Sprong 25.2008.70013.900
5LIU Jinru5.7008.13313.833-0.600
Sprong 15.6007.60013.200
Sprong 25.8008.66614.466
6KIM Su Jong5.1008.71713.816-0.617
Sprong 15.4008.83314.233
Sprong 24.8008.60013.400
7AFANASEVA Eleonora5.1008.700-0.313.649-0.784
Sprong 15.4008.86614.266
Sprong 24.8008.533-0.313.033
8BELAK Teja4.6008.83313.433-1.000
Sprong 14.2008.76612.966
Sprong 25.0008.90013.900

Sprong

8 turners
  • 1CHUSOVITINA OksanaUZB14.433D 5.500 · E 8.933Sprong 1D 5.800 · E 8.73314.533Sprong 2D 5.200 · E 9.13314.333
  • 2PYON Rye YongPRK14.383-0.050D 5.600 · E 8.783Sprong 1D 5.400 · E 8.76614.166Sprong 2D 5.800 · E 8.80014.600
  • 3DEVILLARD ColineFRA13.949-0.484D 5.100 · E 8.849Sprong 1D 5.400 · E 8.86614.266Sprong 2D 4.800 · E 8.83313.633
  • 4DEVAI BoglarkaHUN13.883-0.550D 5.300 · E 8.583Sprong 1D 5.400 · E 8.46613.866Sprong 2D 5.200 · E 8.70013.900
  • 5LIU JinruCHN13.833-0.600D 5.700 · E 8.133Sprong 1D 5.600 · E 7.60013.200Sprong 2D 5.800 · E 8.66614.466
  • 6KIM Su JongPRK13.816-0.617D 5.100 · E 8.717Sprong 1D 5.400 · E 8.83314.233Sprong 2D 4.800 · E 8.60013.400
  • 7AFANASEVA EleonoraRUS13.649-0.784D 5.100 · E 8.700 · ND −0.3Sprong 1D 5.400 · E 8.86614.266Sprong 2D 4.800 · E 8.533 · ND −0.313.033
  • 8BELAK TejaSLO13.433-1.000D 4.600 · E 8.833Sprong 1D 4.200 · E 8.76612.966Sprong 2D 5.000 · E 8.90013.900

Sorteren op

Land

D moeilijkheidE uitvoeringB bonusND neutrale aftrekKlik op een kolom om te sorteren

Hoe scores werken

De D-score is de moeilijkheid van de oefening. De E-score is de uitvoering, aflopend vanaf 10.000. De bonus (B) geeft punten voor speciale eisen. De neutrale aftrek (ND) trekt punten af voor fouten, zoals een stap buiten de lijn. De eindscore is D plus E plus bonus min de neutrale aftrek.

Over 11th FIG Artistic Gymnastics World Cup

11th FIG Artistic Gymnastics World Cup (21–24 mrt 2018). Deze pagina bewaart de eindresultaten zoals Longines Timing ze publiceerde. Elke tabel toont de D-score, de E-score, de bonus en de neutrale aftrek.

Officiële uitslagen: Longines Timing · FIG
Gym Art is niet de officiële bron.
Resultaten door Gym Art

gym artTrakteer ons op een koffie