WK 2026 live-uitslagenResultaten openen →

Paris, FRA

Andere evenementen

FIG World Challenge Cup 2023

MannenVrouwen

16–17 sep 2023. Eindresultaten: Longines Timing.

Mannen · Toestelfinales · Toestel · Rekstok

Mannen · Toestelfinales · Toestel · Rekstok
Turners · 8
1TANG Chia-Hung6.3008.65014.950–
2MARIANO Arthur5.6008.75014.350-0.600
3MIRANDA Bernardo5.2008.70013.900-1.050
4DAUSER Lukas5.3008.25013.550-1.400
5SRBIC Tin6.3006.80013.100-1.850
6BULL Tyson5.2007.35012.550-2.400
7TANABE Yui5.2006.95012.150-2.800
8DEJANOVIC Ivan5.0004.9509.950-5.000

Rekstok

8 turners
  • 1TANG Chia-HungTPE14.950D 6.300 · E 8.650
  • 2MARIANO ArthurBRA14.350-0.600D 5.600 · E 8.750
  • 3MIRANDA BernardoBRA13.900-1.050D 5.200 · E 8.700
  • 4DAUSER LukasGER13.550-1.400D 5.300 · E 8.250
  • 5SRBIC TinCRO13.100-1.850D 6.300 · E 6.800
  • 6BULL TysonAUS12.550-2.400D 5.200 · E 7.350
  • 7TANABE YuiJPN12.150-2.800D 5.200 · E 6.950
  • 8DEJANOVIC IvanSRB9.950-5.000D 5.000 · E 4.950

Sorteren op

Land

D moeilijkheidE uitvoeringB bonusND neutrale aftrekKlik op een kolom om te sorteren

Hoe scores werken

De D-score is de moeilijkheid van de oefening. De E-score is de uitvoering, aflopend vanaf 10.000. De bonus (B) geeft punten voor speciale eisen. De neutrale aftrek (ND) trekt punten af voor fouten, zoals een stap buiten de lijn. De eindscore is D plus E plus bonus min de neutrale aftrek.

Over FIG World Challenge Cup 2023

FIG World Challenge Cup 2023 (16–17 sep 2023). Deze pagina bewaart de eindresultaten zoals Longines Timing ze publiceerde. Elke tabel toont de D-score, de E-score, de bonus en de neutrale aftrek.

Officiële uitslagen: Longines Timing · FIG
Gym Art is niet de officiële bron.
Resultaten door Gym Art

gym artTrakteer ons op een koffie