WK 2026 live-uitslagenResultaten openen →

Paris, FRA

Andere evenementen

FIG World Challenge Cup 2025

MannenVrouwen

13–14 sep 2025. Eindresultaten: Longines Timing.

Mannen · Kwalificatie · Toestel · Vloer

Mannen · Kwalificatie · Toestel · Vloer
Turners · 42
1DOLGOPYAT Artem5.9008.53314.433–
2SHARAMKOU Yahor5.8008.40014.200-0.233
3DIEZ Nicolas5.4008.16613.566-0.867
4GIUBELLINI Luca5.3008.16613.466-0.967
5SPONEVIK Sebastian5.2008.20013.400-1.033
6SORAVUO Emil4.9008.3660.113.366-1.067
7LYNN Cameron5.0008.33313.333-1.100
8MOLNAR Botond5.2008.06613.266-1.167
9SAINTE-ROSE Lorenzo5.2007.9660.113.266-1.167
10VARAS Ignacio5.2008.03313.233-1.200
11BAIGORRI Unai5.5007.73313.233-1.200
12VALGEIRSSON Atli Snaer4.8008.23313.033-1.400
13BELL Clayton5.0008.03313.033-1.400
14SCHULTZE Tom5.2007.7330.113.033-1.400
15SKOGVANG Peder5.2007.7000.113.000-1.433
16MAYOL Santiago5.0007.96612.966-1.467
17CASAMENTO Marcus5.0007.90012.900-1.533
18LIDBECK Filip5.1007.766-0.112.766-1.667
19MURABITO Luca5.7007.00012.700-1.733
20AZIZOV Ilyas5.3007.666-0.312.666-1.767
21MARX Wouter4.9007.73312.633-1.800
22DAVIDSSON Agust Ingi4.9008.200-0.512.600-1.833
23ATHERTON Leon4.6008.000-0.112.500-1.933
24ZAMBORI Zala Samu4.4008.06612.466-1.967
25BARAJAS Angel5.5007.200-0.312.400-2.033
26KIRMES Robert4.8007.43312.233-2.200
27SHARMA Shayan4.7007.36612.066-2.367
28LETELIER Luciano5.1006.96612.066-2.367
29OWEN Logan4.9007.266-0.311.866-2.567
30ROBINSON-BAILEY Remell5.2006.733-0.111.833-2.600
31HRIBAR Anze4.8006.833-0.111.533-2.900
32MOHANTY Tapan5.2006.533-0.211.533-2.900
33HOSSAINI Hamza4.7006.800-0.111.400-3.033
34COGAT Adam4.7006.60011.300-3.133
35KOCHAN Lucas5.2005.933-0.111.033-3.400
36CUYLE Nicola5.3005.800-0.111.000-3.433
37GRASSO Thomas5.1005.60010.700-3.733
38KOOPER Immanuel3.2007.833-0.410.633-3.800
39CANAVATI Emilio5.3005.233-0.510.033-4.400
40ROJO Javier4.6005.866-0.59.966-4.467
-ZAPATA Rayderley
-AYMES Lorenzo5.0007.033

Vloer

42 turners
  • 1DOLGOPYAT ArtemISR14.433D 5.900 · E 8.533
  • 2SHARAMKOU YahorAIN14.200-0.233D 5.800 · E 8.400
  • 3DIEZ NicolasFRA13.566-0.867D 5.400 · E 8.166
  • 4GIUBELLINI LucaSUI13.466-0.967D 5.300 · E 8.166
  • 5SPONEVIK SebastianNOR13.400-1.033D 5.200 · E 8.200
  • 6SORAVUO EmilFIN13.366-1.067D 4.900 · E 8.366 · B 0.1
  • 7LYNN CameronGBR13.333-1.100D 5.000 · E 8.333
  • 8MOLNAR BotondHUN13.266-1.167D 5.200 · E 8.066
  • 9SAINTE-ROSE LorenzoFRA13.266-1.167D 5.200 · E 7.966 · B 0.1
  • 10VARAS IgnacioCHI13.233-1.200D 5.200 · E 8.033
  • 11BAIGORRI UnaiESP13.233-1.200D 5.500 · E 7.733
  • 12VALGEIRSSON Atli SnaerISL13.033-1.400D 4.800 · E 8.233
  • 13BELL ClaytonJAM13.033-1.400D 5.000 · E 8.033
  • 14SCHULTZE TomGER13.033-1.400D 5.200 · E 7.733 · B 0.1
  • 15SKOGVANG PederNOR13.000-1.433D 5.200 · E 7.700 · B 0.1
  • 16MAYOL SantiagoARG12.966-1.467D 5.000 · E 7.966
  • 17CASAMENTO MarcusAUS12.900-1.533D 5.000 · E 7.900
  • 18LIDBECK FilipSWE12.766-1.667D 5.100 · E 7.766 · ND −0.1
  • 19MURABITO LucaSUI12.700-1.733D 5.700 · E 7.000
  • 20AZIZOV IlyasKAZ12.666-1.767D 5.300 · E 7.666 · ND −0.3
  • 21MARX WouterBEL12.633-1.800D 4.900 · E 7.733
  • 22DAVIDSSON Agust IngiISL12.600-1.833D 4.900 · E 8.200 · ND −0.5
  • 23ATHERTON LeonNED12.500-1.933D 4.600 · E 8.000 · ND −0.1
  • 24ZAMBORI Zala SamuHUN12.466-1.967D 4.400 · E 8.066
  • 25BARAJAS AngelCOL12.400-2.033D 5.500 · E 7.200 · ND −0.3
  • 26KIRMES RobertFIN12.233-2.200D 4.800 · E 7.433
  • 27SHARMA ShayanIND12.066-2.367D 4.700 · E 7.366
  • 28LETELIER LucianoCHI12.066-2.367D 5.100 · E 6.966
  • 29OWEN LoganAUS11.866-2.567D 4.900 · E 7.266 · ND −0.3
  • 30ROBINSON-BAILEY RemellGBR11.833-2.600D 5.200 · E 6.733 · ND −0.1
  • 31HRIBAR AnzeSLO11.533-2.900D 4.800 · E 6.833 · ND −0.1
  • 32MOHANTY TapanIND11.533-2.900D 5.200 · E 6.533 · ND −0.2
  • 33HOSSAINI HamzaMAR11.400-3.033D 4.700 · E 6.800 · ND −0.1
  • 34COGAT AdamALG11.300-3.133D 4.700 · E 6.600
  • 35KOCHAN LucasGER11.033-3.400D 5.200 · E 5.933 · ND −0.1
  • 36CUYLE NicolaBEL11.000-3.433D 5.300 · E 5.800 · ND −0.1
  • 37GRASSO ThomasITA10.700-3.733D 5.100 · E 5.600
  • 38KOOPER ImmanuelNAM10.633-3.800D 3.200 · E 7.833 · ND −0.4
  • 39CANAVATI EmilioMEX10.033-4.400D 5.300 · E 5.233 · ND −0.5
  • 40ROJO JavierMEX9.966-4.467D 4.600 · E 5.866 · ND −0.5
  • -ZAPATA RayderleyESP
  • -AYMES LorenzoFRAD 5.000 · E 7.033

Sorteren op

Land

D moeilijkheidE uitvoeringB bonusND neutrale aftrekKlik op een kolom om te sorteren

Hoe scores werken

De D-score is de moeilijkheid van de oefening. De E-score is de uitvoering, aflopend vanaf 10.000. De bonus (B) geeft punten voor speciale eisen. De neutrale aftrek (ND) trekt punten af voor fouten, zoals een stap buiten de lijn. De eindscore is D plus E plus bonus min de neutrale aftrek.

Over FIG World Challenge Cup 2025

FIG World Challenge Cup 2025 (13–14 sep 2025). Deze pagina bewaart de eindresultaten zoals Longines Timing ze publiceerde. Elke tabel toont de D-score, de E-score, de bonus en de neutrale aftrek.

Officiële uitslagen: Longines Timing · FIG
Gym Art is niet de officiële bron.
Resultaten door Gym Art

gym artTrakteer ons op een koffie