WK 2026 live-uitslagenResultaten openen →

Paris, FRA

Andere evenementen

FIG World Challenge Cup 2025

MannenVrouwen

13–14 sep 2025. Eindresultaten: Longines Timing.

Mannen · Toestelfinales · Toestel · Ringen

Mannen · Toestelfinales · Toestel · Ringen
Turners · 8
1CUYLE Glen5.8008.66614.466–
2KANETA Kiichi5.5008.90014.400-0.066
3FRASER Joe5.5008.70014.200-0.266
4SIMONOV Nikita5.2008.63313.833-0.633
5CUYLE Nicola5.4008.36613.766-0.700
6VILLAFANE Daniel5.0008.6330.113.733-0.733
7KIRMES Robert4.9008.56613.466-1.000
8LIN Guan-Yi5.5007.56613.066-1.400

Ringen

8 turners
  • 1CUYLE GlenBEL14.466D 5.800 · E 8.666
  • 2KANETA KiichiJPN14.400-0.066D 5.500 · E 8.900
  • 3FRASER JoeGBR14.200-0.266D 5.500 · E 8.700
  • 4SIMONOV NikitaAZE13.833-0.633D 5.200 · E 8.633
  • 5CUYLE NicolaBEL13.766-0.700D 5.400 · E 8.366
  • 6VILLAFANE DanielARG13.733-0.733D 5.000 · E 8.633 · B 0.1
  • 7KIRMES RobertFIN13.466-1.000D 4.900 · E 8.566
  • 8LIN Guan-YiTPE13.066-1.400D 5.500 · E 7.566

Sorteren op

Land

D moeilijkheidE uitvoeringB bonusND neutrale aftrekKlik op een kolom om te sorteren

Hoe scores werken

De D-score is de moeilijkheid van de oefening. De E-score is de uitvoering, aflopend vanaf 10.000. De bonus (B) geeft punten voor speciale eisen. De neutrale aftrek (ND) trekt punten af voor fouten, zoals een stap buiten de lijn. De eindscore is D plus E plus bonus min de neutrale aftrek.

Over FIG World Challenge Cup 2025

FIG World Challenge Cup 2025 (13–14 sep 2025). Deze pagina bewaart de eindresultaten zoals Longines Timing ze publiceerde. Elke tabel toont de D-score, de E-score, de bonus en de neutrale aftrek.

Officiële uitslagen: Longines Timing · FIG
Gym Art is niet de officiële bron.
Resultaten door Gym Art

gym artTrakteer ons op een koffie