WK 2026 live-uitslagenResultaten openen →

Paris, FRA

Andere evenementen

FIG World Challenge Cup 2026

MannenVrouwen

26–27 sep 2026. Eindresultaten: Longines Timing.

Vrouwen · Kwalificatie · Toestel · Sprong

Vrouwen · Kwalificatie · Toestel · Sprong
Turners · 18
1STASSI Isabel4.3008.9750.213.475–
Sprong 14.6008.95013.550
Sprong 24.0009.00013.000
2VAELEN Lisa5.1008.35013.450-0.025
Sprong 15.4008.90014.300
Sprong 24.8007.80012.600
3PACHECO Aitana4.3008.87513.175-0.300
Sprong 14.4008.90013.300
Sprong 24.2008.85013.050
4ROPER Emily4.2008.8000.2-0.113.150-0.325
Sprong 14.2008.650-0.112.750
Sprong 24.2008.95013.150
5MANECA-VOINEA Sabrina4.7008.550-0.313.100-0.375
Sprong 15.0008.60013.600
Sprong 24.4008.500-0.312.600
6KUBON Christine Victoria4.7008.350-0.312.900-0.575
Sprong 15.0008.200-0.312.900
Sprong 24.4008.50012.900
7FEDANIUK Karalina4.0008.7000.212.900-0.575
Sprong 14.2008.55012.750
Sprong 23.8008.85012.650
8IONESCU Adelina4.2008.3750.212.775-0.700
Sprong 14.6008.40013.000
Sprong 23.8008.35012.150
9ALIYEVA Daniz4.0008.4500.212.650-0.825
Sprong 14.2008.35012.550
Sprong 23.8008.55012.350
10SERBER Celia4.2008.42512.625-0.850
Sprong 14.6007.95012.550
Sprong 23.8008.90012.700
11WHITEHEAD Haylee4.0008.700-0.312.550-0.925
Sprong 14.2008.85013.050
Sprong 23.8008.550-0.312.050
12HAWKINS Audrey4.0008.55012.550-0.925
Sprong 14.2008.65012.850
Sprong 23.8008.45012.250
13HAMIDI Sihem3.8008.5250.212.525-0.950
Sprong 13.8008.55012.350
Sprong 23.8008.50012.300
14HAMAMES-MOALLIC Louna Marie3.8008.57512.375-1.100
Sprong 14.2008.60012.800
Sprong 23.4008.55011.950
15TEYMUROVA Nazanin4.1008.250-0.312.200-1.275
Sprong 14.2008.65012.850
Sprong 24.0007.850-0.311.550
16STACEY Ruby4.0008.250-0.311.950-1.525
Sprong 14.2008.700-0.312.600
Sprong 23.8007.800-0.311.300
-ABOUELHODA Sirine
Sprong 1
Sprong 2
-FERRIS Danielle Lorraine
Sprong 1
Sprong 2

Sprong

18 turners
  • 1STASSI IsabelUSA13.475D 4.300 · E 8.975 · B 0.2Sprong 1D 4.600 · E 8.95013.550Sprong 2D 4.000 · E 9.00013.000
  • 2VAELEN LisaBEL13.450-0.025D 5.100 · E 8.350Sprong 1D 5.400 · E 8.90014.300Sprong 2D 4.800 · E 7.80012.600
  • 3PACHECO AitanaESP13.175-0.300D 4.300 · E 8.875Sprong 1D 4.400 · E 8.90013.300Sprong 2D 4.200 · E 8.85013.050
  • 4ROPER EmilyGBR13.150-0.325D 4.200 · E 8.800 · B 0.2 · ND −0.1Sprong 1D 4.200 · E 8.650 · ND −0.112.750Sprong 2D 4.200 · E 8.95013.150
  • 5MANECA-VOINEA SabrinaROU13.100-0.375D 4.700 · E 8.550 · ND −0.3Sprong 1D 5.000 · E 8.60013.600Sprong 2D 4.400 · E 8.500 · ND −0.312.600
  • 6KUBON Christine VictoriaNOR12.900-0.575D 4.700 · E 8.350 · ND −0.3Sprong 1D 5.000 · E 8.200 · ND −0.312.900Sprong 2D 4.400 · E 8.50012.900
  • 7FEDANIUK KaralinaWG112.900-0.575D 4.000 · E 8.700 · B 0.2Sprong 1D 4.200 · E 8.55012.750Sprong 2D 3.800 · E 8.85012.650
  • 8IONESCU AdelinaROU12.775-0.700D 4.200 · E 8.375 · B 0.2Sprong 1D 4.600 · E 8.40013.000Sprong 2D 3.800 · E 8.35012.150
  • 9ALIYEVA DanizAZE12.650-0.825D 4.000 · E 8.450 · B 0.2Sprong 1D 4.200 · E 8.35012.550Sprong 2D 3.800 · E 8.55012.350
  • 10SERBER CeliaFRA12.625-0.850D 4.200 · E 8.425Sprong 1D 4.600 · E 7.95012.550Sprong 2D 3.800 · E 8.90012.700
  • 11WHITEHEAD HayleeAUS12.550-0.925D 4.000 · E 8.700 · ND −0.3Sprong 1D 4.200 · E 8.85013.050Sprong 2D 3.800 · E 8.550 · ND −0.312.050
  • 12HAWKINS AudreyAUS12.550-0.925D 4.000 · E 8.550Sprong 1D 4.200 · E 8.65012.850Sprong 2D 3.800 · E 8.45012.250
  • 13HAMIDI SihemALG12.525-0.950D 3.800 · E 8.525 · B 0.2Sprong 1D 3.800 · E 8.55012.350Sprong 2D 3.800 · E 8.50012.300
  • 14HAMAMES-MOALLIC Louna MarieALG12.375-1.100D 3.800 · E 8.575Sprong 1D 4.200 · E 8.60012.800Sprong 2D 3.400 · E 8.55011.950
  • 15TEYMUROVA NazaninAZE12.200-1.275D 4.100 · E 8.250 · ND −0.3Sprong 1D 4.200 · E 8.65012.850Sprong 2D 4.000 · E 7.850 · ND −0.311.550
  • 16STACEY RubyGBR11.950-1.525D 4.000 · E 8.250 · ND −0.3Sprong 1D 4.200 · E 8.700 · ND −0.312.600Sprong 2D 3.800 · E 7.800 · ND −0.311.300
  • -ABOUELHODA SirineEGYSprong 1Sprong 2
  • -FERRIS Danielle LorraineMARSprong 1Sprong 2

Sorteren op

Land

D moeilijkheidE uitvoeringB bonusND neutrale aftrekKlik op een kolom om te sorteren

Hoe scores werken

De D-score is de moeilijkheid van de oefening. De E-score is de uitvoering, aflopend vanaf 10.000. De bonus (B) geeft punten voor speciale eisen. De neutrale aftrek (ND) trekt punten af voor fouten, zoals een stap buiten de lijn. De eindscore is D plus E plus bonus min de neutrale aftrek.

Over FIG World Challenge Cup 2026

FIG World Challenge Cup 2026 (26–27 sep 2026). Deze pagina bewaart de eindresultaten zoals Longines Timing ze publiceerde. Elke tabel toont de D-score, de E-score, de bonus en de neutrale aftrek.

Officiële uitslagen: Longines Timing · FIG
Gym Art is niet de officiële bron.
Resultaten door Gym Art

gym artTrakteer ons op een koffie