Dünya Şampiyonası 2026 canlı sonuçlarSonuçları aç →

Rio de Janeiro, BRA

Diğer etkinlikler

Olympic Games Rio 2016

ErkeklerKadınlar

6–16 Ağu 2016. Nihai sonuçlar: Olympedia.

Kadınlar · Eleme · Çok yarışma

Kadınlar · Eleme · Çok yarışma
Sporcular · 61AtlamaAsimetrik paralel barDenge aletiYerAA
1Simone Biles116.0001015.000115.633115.73362.366–
2Aly Raisman215.7661414.733314.833215.27560.607-1.759
3Gabby Douglas515.166215.766314.833714.36660.131-2.235
4Rebeca Andrade415.5661114.9331214.2001214.03358.732-3.634
5Seda Tutkhalyan1914.733715.133814.4661913.87558.207-4.159
6Aliya Mustafina515.166115.8333913.0331114.06658.098-4.268
7Wang Yan814.9332813.9001514.100414.66657.599-4.767
8Eythora Thorsdottir1114.9001414.7331114.3002713.63357.566-4.800
9Mai Murakami2014.7002514.1662013.833614.56657.265-5.101
10Isabela Onyshko3514.0001414.733514.5331613.96657.232-5.134
11Elisabeth Seitz2914.100315.4661913.8662513.66657.098-5.268
12Asuka Teramoto1514.8001214.9002413.6662413.70057.066-5.300
13Ellie Black1614.7662114.5002913.566914.13356.965-5.401
14Jessica López814.933515.3331813.9334912.73356.932-5.434
15Giulia Steingruber315.6002813.9004612.733414.66656.899-5.467
16Aiko Sugihara2614.3002214.4001414.1331214.03356.866-5.500
17Lieke Wevers3613.9661914.600914.3662013.85056.782-5.584
18Marine Brevet2814.1332314.3331314.1661713.93356.565-5.801
19Flávia Saraiva2214.6334712.733215.1331214.03356.532-5.834
20Shang Chunsong5712.766615.300914.3661014.10056.532-5.834
21Nina Derwael4213.900715.1331713.9662813.53356.532-5.834
22Angelina Melnikova814.933915.1003513.2663513.20056.499-5.867
23Jade Barbosa1114.9002414.2662713.6002213.73356.499-5.867
24Ellie Downie1414.8331814.633614.5005412.50056.466-5.900
25Céline van Gerner4713.7662014.5332213.8002313.71655.815-6.551
26Louise Vanhille3613.9661314.8662513.6333113.30055.765-6.601
27Carlotta Ferlito2614.3002714.0333713.2331214.03355.599-6.767
28Sophie Scheder3613.966415.4334212.9333313.26655.598-6.768
29Vanessa Ferrari2314.5333013.8665412.000314.86655.265-7.101
30Claudia Fragapane1614.7664912.5333013.400814.33355.032-7.334
31Alexa Moreno2514.4004013.3333413.3002113.83354.866-7.500
32Ana Sofía Gómez1614.7663413.7663013.4004512.90054.832-7.534
33Zsófia Kovács1314.8661414.7335112.2334812.76654.598-7.768
34Rune Hermans5513.1333313.7752313.7001813.90054.508-7.858
35Emma Larsson3214.0664612.7661614.0002913.50054.332-8.034
36Ana Pérez4013.9333713.6332713.6003913.13354.299-8.067
37Filipa Martins5313.3663513.6662013.8333013.43354.298-8.068
38Houry Gebeshian3414.0163513.6663513.2664512.90053.848-8.518
39Sherine El-Zeiny4713.7662614.1334512.8005212.53353.232-9.134
40Irina Sazonova4613.8003813.5004312.9004413.00053.200-9.166
41Courtney McGregor2114.6665112.4334013.0004013.06653.165-9.201
42Tutya Yılmaz4913.7335512.166614.5004912.73353.132-9.234
43Lisa Ecker2914.1005312.2003013.4003313.26652.966-9.400
44Isabella Amado4213.9004712.7333313.3334712.86652.832-9.534
45Barbora Mokošová4013.9333213.8005312.0334313.03352.799-9.567
46Oréane Lechenault5912.3004113.1662513.6332513.66652.765-9.601
47Anhelina Kysla3913.9584912.5334812.6664013.06652.223-10.143
48Marcia Vidiaux5213.4333113.8255511.7004013.06652.024-10.342
49Katarzyna Jurkowska-Kowalska2414.4665711.7005012.3333113.30051.799-10.567
50Ariana Orrego3214.0665611.8334612.7333813.16651.798-10.568
51Dipa Karmakar715.1005811.6664412.8665512.03351.665-10.701
52Simona Castro4913.7334412.8334013.0005711.83351.399-10.967
53Lee Eun-Ju5612.8003813.5004912.5335112.56651.399-10.967
54Toni-Ann Williams2914.1005911.5335212.1333513.20050.966-11.400
55Marisa Dick4213.9006011.3333813.0665212.53350.832-11.534
56Ailen Valente5113.6664313.0335711.3665612.00050.065-12.301
57Ellis O'Reilly5413.2665212.3005810.7005811.66647.932-14.434
58Kylie Dickson4513.8664412.8336010.3336010.76647.798-14.568
59Farah Boufadene5812.5335312.2005910.6005911.10046.433-15.933
-Ana Đerek--5611.4333513.200-
-Catalina Elena Escobar-4213.0586110.200613.700-

Çok yarışma

61 sporcu
  • 1Simone BilesUSA62.366Atlama16.000#1Asim.15.000#10Denge15.633#1Yer15.733#1
  • 2Aly RaismanUSA60.607-1.759Atlama15.766#2Asim.14.733#14Denge14.833#3Yer15.275#2
  • 3Gabby DouglasUSA60.131-2.235Atlama15.166#5Asim.15.766#2Denge14.833#3Yer14.366#7
  • 4Rebeca AndradeBRA58.732-3.634Atlama15.566#4Asim.14.933#11Denge14.200#12Yer14.033#12
  • 5Seda TutkhalyanRUS58.207-4.159Atlama14.733#19Asim.15.133#7Denge14.466#8Yer13.875#19
  • 6Aliya MustafinaRUS58.098-4.268Atlama15.166#5Asim.15.833#1Denge13.033#39Yer14.066#11
  • 7Wang YanCHN57.599-4.767Atlama14.933#8Asim.13.900#28Denge14.100#15Yer14.666#4
  • 8Eythora ThorsdottirNED57.566-4.800Atlama14.900#11Asim.14.733#14Denge14.300#11Yer13.633#27
  • 9Mai MurakamiJPN57.265-5.101Atlama14.700#20Asim.14.166#25Denge13.833#20Yer14.566#6
  • 10Isabela OnyshkoCAN57.232-5.134Atlama14.000#35Asim.14.733#14Denge14.533#5Yer13.966#16
  • 11Elisabeth SeitzGER57.098-5.268Atlama14.100#29Asim.15.466#3Denge13.866#19Yer13.666#25
  • 12Asuka TeramotoJPN57.066-5.300Atlama14.800#15Asim.14.900#12Denge13.666#24Yer13.700#24
  • 13Ellie BlackCAN56.965-5.401Atlama14.766#16Asim.14.500#21Denge13.566#29Yer14.133#9
  • 14Jessica LópezVEN56.932-5.434Atlama14.933#8Asim.15.333#5Denge13.933#18Yer12.733#49
  • 15Giulia SteingruberSUI56.899-5.467Atlama15.600#3Asim.13.900#28Denge12.733#46Yer14.666#4
  • 16Aiko SugiharaJPN56.866-5.500Atlama14.300#26Asim.14.400#22Denge14.133#14Yer14.033#12
  • 17Lieke WeversNED56.782-5.584Atlama13.966#36Asim.14.600#19Denge14.366#9Yer13.850#20
  • 18Marine BrevetFRA56.565-5.801Atlama14.133#28Asim.14.333#23Denge14.166#13Yer13.933#17
  • 19Flávia SaraivaBRA56.532-5.834Atlama14.633#22Asim.12.733#47Denge15.133#2Yer14.033#12
  • 20Shang ChunsongCHN56.532-5.834Atlama12.766#57Asim.15.300#6Denge14.366#9Yer14.100#10
  • 21Nina DerwaelBEL56.532-5.834Atlama13.900#42Asim.15.133#7Denge13.966#17Yer13.533#28
  • 22Angelina MelnikovaRUS56.499-5.867Atlama14.933#8Asim.15.100#9Denge13.266#35Yer13.200#35
  • 23Jade BarbosaBRA56.499-5.867Atlama14.900#11Asim.14.266#24Denge13.600#27Yer13.733#22
  • 24Ellie DownieGBR56.466-5.900Atlama14.833#14Asim.14.633#18Denge14.500#6Yer12.500#54
  • 25Céline van GernerNED55.815-6.551Atlama13.766#47Asim.14.533#20Denge13.800#22Yer13.716#23
  • 26Louise VanhilleFRA55.765-6.601Atlama13.966#36Asim.14.866#13Denge13.633#25Yer13.300#31
  • 27Carlotta FerlitoITA55.599-6.767Atlama14.300#26Asim.14.033#27Denge13.233#37Yer14.033#12
  • 28Sophie SchederGER55.598-6.768Atlama13.966#36Asim.15.433#4Denge12.933#42Yer13.266#33
  • 29Vanessa FerrariITA55.265-7.101Atlama14.533#23Asim.13.866#30Denge12.000#54Yer14.866#3
  • 30Claudia FragapaneGBR55.032-7.334Atlama14.766#16Asim.12.533#49Denge13.400#30Yer14.333#8
  • 31Alexa MorenoMEX54.866-7.500Atlama14.400#25Asim.13.333#40Denge13.300#34Yer13.833#21
  • 32Ana Sofía GómezGUA54.832-7.534Atlama14.766#16Asim.13.766#34Denge13.400#30Yer12.900#45
  • 33Zsófia KovácsHUN54.598-7.768Atlama14.866#13Asim.14.733#14Denge12.233#51Yer12.766#48
  • 34Rune HermansBEL54.508-7.858Atlama13.133#55Asim.13.775#33Denge13.700#23Yer13.900#18
  • 35Emma LarssonSWE54.332-8.034Atlama14.066#32Asim.12.766#46Denge14.000#16Yer13.500#29
  • 36Ana PérezESP54.299-8.067Atlama13.933#40Asim.13.633#37Denge13.600#27Yer13.133#39
  • 37Filipa MartinsPOR54.298-8.068Atlama13.366#53Asim.13.666#35Denge13.833#20Yer13.433#30
  • 38Houry GebeshianARM53.848-8.518Atlama14.016#34Asim.13.666#35Denge13.266#35Yer12.900#45
  • 39Sherine El-ZeinyEGY53.232-9.134Atlama13.766#47Asim.14.133#26Denge12.800#45Yer12.533#52
  • 40Irina SazonovaISL53.200-9.166Atlama13.800#46Asim.13.500#38Denge12.900#43Yer13.000#44
  • 41Courtney McGregorNZL53.165-9.201Atlama14.666#21Asim.12.433#51Denge13.000#40Yer13.066#40
  • 42Tutya YılmazTUR53.132-9.234Atlama13.733#49Asim.12.166#55Denge14.500#6Yer12.733#49
  • 43Lisa EckerAUT52.966-9.400Atlama14.100#29Asim.12.200#53Denge13.400#30Yer13.266#33
  • 44Isabella AmadoPAN52.832-9.534Atlama13.900#42Asim.12.733#47Denge13.333#33Yer12.866#47
  • 45Barbora MokošováSVK52.799-9.567Atlama13.933#40Asim.13.800#32Denge12.033#53Yer13.033#43
  • 46Oréane LechenaultFRA52.765-9.601Atlama12.300#59Asim.13.166#41Denge13.633#25Yer13.666#25
  • 47Anhelina KyslaUKR52.223-10.143Atlama13.958#39Asim.12.533#49Denge12.666#48Yer13.066#40
  • 48Marcia VidiauxCUB52.024-10.342Atlama13.433#52Asim.13.825#31Denge11.700#55Yer13.066#40
  • 49Katarzyna Jurkowska-KowalskaPOL51.799-10.567Atlama14.466#24Asim.11.700#57Denge12.333#50Yer13.300#31
  • 50Ariana OrregoPER51.798-10.568Atlama14.066#32Asim.11.833#56Denge12.733#46Yer13.166#38
  • 51Dipa KarmakarIND51.665-10.701Atlama15.100#7Asim.11.666#58Denge12.866#44Yer12.033#55
  • 52Simona CastroCHI51.399-10.967Atlama13.733#49Asim.12.833#44Denge13.000#40Yer11.833#57
  • 53Lee Eun-JuKOR51.399-10.967Atlama12.800#56Asim.13.500#38Denge12.533#49Yer12.566#51
  • 54Toni-Ann WilliamsJAM50.966-11.400Atlama14.100#29Asim.11.533#59Denge12.133#52Yer13.200#35
  • 55Marisa DickTTO50.832-11.534Atlama13.900#42Asim.11.333#60Denge13.066#38Yer12.533#52
  • 56Ailen ValenteARG50.065-12.301Atlama13.666#51Asim.13.033#43Denge11.366#57Yer12.000#56
  • 57Ellis O'ReillyIRL47.932-14.434Atlama13.266#54Asim.12.300#52Denge10.700#58Yer11.666#58
  • 58Kylie DicksonBLR47.798-14.568Atlama13.866#45Asim.12.833#44Denge10.333#60Yer10.766#60
  • 59Farah BoufadeneALG46.433-15.933Atlama12.533#58Asim.12.200#53Denge10.600#59Yer11.100#59
  • -Ana ĐerekCRO-Atlama-Asim.-Denge11.433#56Yer13.200#35
  • -Catalina Elena EscobarCOL-Atlama-Asim.13.058#42Denge10.200#61Yer3.700#61

Sıralama ölçütü

Ülke

D zorlukE uygulamaB bonusND nötr kesintiSıralamak için bir sütuna tıklayın

Puanlar nasıl çalışır

D puanı rutinin zorluğudur. E puanı uygulamadır ve 10.000'den aşağı sayılır. Bonus (B) özel gereksinimler için puan ekler. Nötr kesinti (ND), alan dışına adım atmak gibi hatalar için puan düşer. Son puan, D artı E artı bonus eksi nötr kesintidir.

Olympic Games Rio 2016 hakkında

Olympic Games Rio 2016 (6–16 Ağu 2016). Bu sayfa, nihai sonuçları Olympedia’in yayımladığı haliyle saklar. Her tabloda D puanı, E puanı, bonus ve nötr kesinti gösterilir.

Resmî sonuçlar: Olympedia · FIG
Gym Art resmî kaynak değildir.
Sonuçlar: Gym Art

gym artBize bir kahve ısmarla