Dünya Şampiyonası 2026 canlı sonuçlarSonuçları aç →

Doha, QAT

Diğer etkinlikler

11th FIG Artistic Gymnastics World Cup

ErkeklerKadınlar

21–24 Mar 2018. Nihai sonuçlar: Longines Timing.

Erkekler · Eleme · Alet · Yer

Erkekler · Eleme · Alet · Yer
Sporcular · 43
1SATO Takumi6.4008.46614.866–
2LANKIN Dmitrii6.4008.233-0.214.433-0.433
3LEE Chih Kai5.7008.53314.233-0.633
4KLAVORA Rok5.6008.56614.166-0.700
5KIRMES Oskar5.6008.50014.100-0.766
6YULO Carlos Edriel5.9008.20014.100-0.766
7KATO Ryohei6.2008.266-0.414.066-0.800
8ARICAN Ferhat5.8008.10013.900-0.966
9BATURIN Danil6.1007.900-0.113.900-0.966
10DENG Shudi6.2007.800-0.113.900-0.966
11BENOVIC Aurel5.5008.36613.866-1.000
12BARTOLINI Nicola5.6008.26613.866-1.000
13GONZALEZ Tomas5.8008.166-0.113.866-1.000
14SAARENKETO Heikki5.7008.200-0.113.800-1.066
15BRETSCHNEIDER Andreas5.4008.33313.733-1.133
16KOTRONG Adelin5.9007.80013.700-1.166
17ARCA Mustafa5.5008.10013.600-1.266
18JANTYKOV Yerbol5.4008.16613.566-1.300
19KUZOVKOV Konstantin5.5008.00013.500-1.366
20MAOUDJ Ahmed Anis5.4008.00013.400-1.466
21LODADIO Marco5.7007.600-0.113.200-1.666
22HOE Wah Toon5.0008.233-0.113.133-1.733
23SKJERAHAUG Stian5.2007.900-0.113.000-1.866
24BOULET Edgar6.2006.733-0.112.833-2.033
25GOVOROV Dmitrii5.2007.666-0.112.766-2.100
26RYDBERG Kasper5.1007.66612.766-2.100
27LOO Phay Xing4.6008.06612.666-2.200
28REMUTA Felix5.6007.100-0.112.600-2.266
29LIQHT MAN Lincoln4.8007.70012.500-2.366
30KALVOE Odin5.4007.200-0.112.500-2.366
31ONOSHIMA Takumi5.2007.466-0.212.466-2.400
32TSENG Wei-Sheng5.4007.400-0.412.400-2.466
33McCLENAGHAN Rhys5.1007.400-0.112.400-2.466
34COTUNA Vlad Bogdan5.5006.90012.400-2.466
35ARIFIN Samsul4.8007.500-0.112.200-2.666
36TAN Fu Jie3.6008.466-0.311.766-3.100
37STEELE Adam5.1006.966-0.311.766-3.100
38NAGHOUJ Saleem4.1007.13311.233-3.633
39MECHKOUR Naimi4.9006.26611.166-3.700
40VERGARA John Matthew5.1006.133-0.111.133-3.733
41BAIRAMOV Timur5.2006.500-0.711.000-3.866
42AGHARZAYEV Murad5.8005.900-0.910.800-4.066
-FUGLSIG Joao

Yer

43 sporcu
  • 1SATO TakumiJPN14.866D 6.400 · E 8.466
  • 2LANKIN DmitriiRUS14.433-0.433D 6.400 · E 8.233 · ND −0.2
  • 3LEE Chih KaiTPE14.233-0.633D 5.700 · E 8.533
  • 4KLAVORA RokSLO14.166-0.700D 5.600 · E 8.566
  • 5KIRMES OskarFIN14.100-0.766D 5.600 · E 8.500
  • 6YULO Carlos EdrielPHI14.100-0.766D 5.900 · E 8.200
  • 7KATO RyoheiJPN14.066-0.800D 6.200 · E 8.266 · ND −0.4
  • 8ARICAN FerhatTUR13.900-0.966D 5.800 · E 8.100
  • 9BATURIN DanilKAZ13.900-0.966D 6.100 · E 7.900 · ND −0.1
  • 10DENG ShudiCHN13.900-0.966D 6.200 · E 7.800 · ND −0.1
  • 11BENOVIC AurelCRO13.866-1.000D 5.500 · E 8.366
  • 12BARTOLINI NicolaITA13.866-1.000D 5.600 · E 8.266
  • 13GONZALEZ TomasCHI13.866-1.000D 5.800 · E 8.166 · ND −0.1
  • 14SAARENKETO HeikkiFIN13.800-1.066D 5.700 · E 8.200 · ND −0.1
  • 15BRETSCHNEIDER AndreasGER13.733-1.133D 5.400 · E 8.333
  • 16KOTRONG AdelinROU13.700-1.166D 5.900 · E 7.800
  • 17ARCA MustafaTUR13.600-1.266D 5.500 · E 8.100
  • 18JANTYKOV YerbolKAZ13.566-1.300D 5.400 · E 8.166
  • 19KUZOVKOV KonstantinGEO13.500-1.366D 5.500 · E 8.000
  • 20MAOUDJ Ahmed AnisALG13.400-1.466D 5.400 · E 8.000
  • 21LODADIO MarcoITA13.200-1.666D 5.700 · E 7.600 · ND −0.1
  • 22HOE Wah ToonSGP13.133-1.733D 5.000 · E 8.233 · ND −0.1
  • 23SKJERAHAUG StianNOR13.000-1.866D 5.200 · E 7.900 · ND −0.1
  • 24BOULET EdgarFRA12.833-2.033D 6.200 · E 6.733 · ND −0.1
  • 25GOVOROV DmitriiGEO12.766-2.100D 5.200 · E 7.666 · ND −0.1
  • 26RYDBERG KasperDEN12.766-2.100D 5.100 · E 7.666
  • 27LOO Phay XingMAS12.666-2.200D 4.600 · E 8.066
  • 28REMUTA FelixGER12.600-2.266D 5.600 · E 7.100 · ND −0.1
  • 29LIQHT MAN LincolnSGP12.500-2.366D 4.800 · E 7.700
  • 30KALVOE OdinNOR12.500-2.366D 5.400 · E 7.200 · ND −0.1
  • 31ONOSHIMA TakumiBEL12.466-2.400D 5.200 · E 7.466 · ND −0.2
  • 32TSENG Wei-ShengTPE12.400-2.466D 5.400 · E 7.400 · ND −0.4
  • 33McCLENAGHAN RhysIRL12.400-2.466D 5.100 · E 7.400 · ND −0.1
  • 34COTUNA Vlad BogdanROU12.400-2.466D 5.500 · E 6.900
  • 35ARIFIN SamsulINA12.200-2.666D 4.800 · E 7.500 · ND −0.1
  • 36TAN Fu JieMAS11.766-3.100D 3.600 · E 8.466 · ND −0.3
  • 37STEELE AdamIRL11.766-3.100D 5.100 · E 6.966 · ND −0.3
  • 38NAGHOUJ SaleemJOR11.233-3.633D 4.100 · E 7.133
  • 39MECHKOUR NaimiALG11.166-3.700D 4.900 · E 6.266
  • 40VERGARA John MatthewPHI11.133-3.733D 5.100 · E 6.133 · ND −0.1
  • 41BAIRAMOV TimurAZE11.000-3.866D 5.200 · E 6.500 · ND −0.7
  • 42AGHARZAYEV MuradAZE10.800-4.066D 5.800 · E 5.900 · ND −0.9
  • -FUGLSIG JoaoDEN

Sıralama ölçütü

Ülke

D zorlukE uygulamaB bonusND nötr kesintiSıralamak için bir sütuna tıklayın

Puanlar nasıl çalışır

D puanı rutinin zorluğudur. E puanı uygulamadır ve 10.000'den aşağı sayılır. Bonus (B) özel gereksinimler için puan ekler. Nötr kesinti (ND), alan dışına adım atmak gibi hatalar için puan düşer. Son puan, D artı E artı bonus eksi nötr kesintidir.

11th FIG Artistic Gymnastics World Cup hakkında

11th FIG Artistic Gymnastics World Cup (21–24 Mar 2018). Bu sayfa, nihai sonuçları Longines Timing’in yayımladığı haliyle saklar. Her tabloda D puanı, E puanı, bonus ve nötr kesinti gösterilir.

Resmî sonuçlar: Longines Timing · FIG
Gym Art resmî kaynak değildir.
Sonuçlar: Gym Art

gym artBize bir kahve ısmarla