Dünya Şampiyonası 2026 canlı sonuçlarSonuçları aç →

Paris, FRA

Diğer etkinlikler

FIG World Challenge Cup 2022

ErkeklerKadınlar

24–25 Eyl 2022. Nihai sonuçlar: Longines Timing.

Kadınlar · Eleme · Alet · Yer

Kadınlar · Eleme · Alet · Yer
Sporcular · 28
1SARAIVA Flavia5.7008.10013.800–
2CHILES Jordan5.6007.90013.500-0.300
3GADIROVA Jennifer5.2008.000-0.113.100-0.700
4MEDINA Lorena5.2007.60012.800-1.000
5CASABUENA Laura4.9007.80012.700-1.100
6MAYER Greta5.1007.55012.650-1.150
7STICKLER Poppy-Grace5.0007.60012.600-1.200
8JONES Shilese5.4007.350-0.212.550-1.250
9MADER Jasmin4.7007.75012.450-1.350
10PAULSSON Tonya4.6007.80012.400-1.400
11PEDRICK Denelle5.0007.35012.350-1.450
12RAZ Lihie4.9007.40012.300-1.500
13TANSKANEN Kaia5.0007.30012.300-1.500
14HOLASOVA Aneta4.9007.35012.250-1.550
15SAUCEDO Rocio4.6007.25011.850-1.950
16MACIAS Sira4.5007.30011.800-2.000
17MOERZ Charlize5.1006.70011.800-2.000
18MORDENTI Celeste4.5007.15011.650-2.150
18TOESSEBRO Juliane4.5007.15011.650-2.150
20SZILAGYI Nikolett4.8006.80011.600-2.200
21WESTLUND Nathalie4.4007.10011.500-2.300
22NEURAUTER Mali4.2007.15011.350-2.450
23HILTON Halle5.1006.450-0.311.250-2.550
24ABDELSALAM Jana4.5006.600-0.111.000-2.800
25LOUON Noemie4.4006.45010.850-2.950
26HEFFERNAN Jane4.0006.75010.750-3.050
27ABOELHASAN Jana4.4006.650-0.410.650-3.150
28PROCHAZKOVA Sara4.0006.20010.200-3.600

Yer

28 sporcu
  • 1SARAIVA FlaviaBRA13.800D 5.700 · E 8.100
  • 2CHILES JordanUSA13.500-0.300D 5.600 · E 7.900
  • 3GADIROVA JenniferGBR13.100-0.700D 5.200 · E 8.000 · ND −0.1
  • 4MEDINA LorenaESP12.800-1.000D 5.200 · E 7.600
  • 5CASABUENA LauraESP12.700-1.100D 4.900 · E 7.800
  • 6MAYER GretaHUN12.650-1.150D 5.100 · E 7.550
  • 7STICKLER Poppy-GraceGBR12.600-1.200D 5.000 · E 7.600
  • 8JONES ShileseUSA12.550-1.250D 5.400 · E 7.350 · ND −0.2
  • 9MADER JasminAUT12.450-1.350D 4.700 · E 7.750
  • 10PAULSSON TonyaSWE12.400-1.400D 4.600 · E 7.800
  • 11PEDRICK DenelleCAN12.350-1.450D 5.000 · E 7.350
  • 12RAZ LihieISR12.300-1.500D 4.900 · E 7.400
  • 13TANSKANEN KaiaFIN12.300-1.500D 5.000 · E 7.300
  • 14HOLASOVA AnetaCZE12.250-1.550D 4.900 · E 7.350
  • 15SAUCEDO RocioARG11.850-1.950D 4.600 · E 7.250
  • 16MACIAS SiraARG11.800-2.000D 4.500 · E 7.300
  • 17MOERZ CharlizeAUT11.800-2.000D 5.100 · E 6.700
  • 18MORDENTI CelesteLUX11.650-2.150D 4.500 · E 7.150
  • 18TOESSEBRO JulianeNOR11.650-2.150D 4.500 · E 7.150
  • 20SZILAGYI NikolettHUN11.600-2.200D 4.800 · E 6.800
  • 21WESTLUND NathalieSWE11.500-2.300D 4.400 · E 7.100
  • 22NEURAUTER MaliNOR11.350-2.450D 4.200 · E 7.150
  • 23HILTON HalleIRL11.250-2.550D 5.100 · E 6.450 · ND −0.3
  • 24ABDELSALAM JanaEGY11.000-2.800D 4.500 · E 6.600 · ND −0.1
  • 25LOUON NoemieBEL10.850-2.950D 4.400 · E 6.450
  • 26HEFFERNAN JaneIRL10.750-3.050D 4.000 · E 6.750
  • 27ABOELHASAN JanaEGY10.650-3.150D 4.400 · E 6.650 · ND −0.4
  • 28PROCHAZKOVA SaraCZE10.200-3.600D 4.000 · E 6.200

Sıralama ölçütü

Ülke

D zorlukE uygulamaB bonusND nötr kesintiSıralamak için bir sütuna tıklayın

Puanlar nasıl çalışır

D puanı rutinin zorluğudur. E puanı uygulamadır ve 10.000'den aşağı sayılır. Bonus (B) özel gereksinimler için puan ekler. Nötr kesinti (ND), alan dışına adım atmak gibi hatalar için puan düşer. Son puan, D artı E artı bonus eksi nötr kesintidir.

FIG World Challenge Cup 2022 hakkında

FIG World Challenge Cup 2022 (24–25 Eyl 2022). Bu sayfa, nihai sonuçları Longines Timing’in yayımladığı haliyle saklar. Her tabloda D puanı, E puanı, bonus ve nötr kesinti gösterilir.

Resmî sonuçlar: Longines Timing · FIG
Gym Art resmî kaynak değildir.
Sonuçlar: Gym Art

gym artBize bir kahve ısmarla