Dünya Şampiyonası 2026 canlı sonuçlarSonuçları aç →

Paris, FRA

Diğer etkinlikler

FIG World Challenge Cup 2026

ErkeklerKadınlar

26–27 Eyl 2026. Nihai sonuçlar: Longines Timing.

Kadınlar · Eleme · Alet · Yer

Kadınlar · Eleme · Alet · Yer
Sporcular · 33
1PRAT Maiana5.6008.10013.700–
2OSYSSEK-REIMER Morgane5.7007.70013.400-0.300
3RICHARDSON Lila5.4007.80013.200-0.500
4WESTLUND Emelie4.9008.05012.950-0.750
5PACHECO Aitana4.9008.00012.900-0.800
6STASSI Isabel5.5007.450-0.112.850-0.850
7CEPLINSCHI Maria5.1007.70012.800-0.900
8TSAPRAILIS Zoe5.0007.75012.750-0.950
9SHAMAY Roni4.8007.85012.650-1.050
10LLACER SIRERA Maia4.6008.00012.600-1.100
11LAKE Crystelle5.1007.15012.250-1.450
12MOLONEY Mimi5.2007.100-0.112.200-1.500
13LOCKERT Keisha4.7007.45012.150-1.550
14MERINSKA Beata4.5007.60012.100-1.600
15FEDANIUK Karalina5.0007.05012.050-1.650
16KOVALOVA Bohdana5.2006.85012.050-1.650
17MANECA-VOINEA Sabrina5.5006.55012.050-1.650
18LAROUI Djenna4.7007.30012.000-1.700
19ROPER Emily4.9007.200-0.112.000-1.700
20KAYISOGLU Sevgi4.8007.450-0.611.650-2.050
21LOBOK Diana5.1006.850-0.311.650-2.050
22KUBON Christine Victoria5.0006.700-0.111.600-2.100
23SIKIC KAUCIC Antea5.0006.60011.600-2.100
24LEO Sophie4.8007.150-0.411.550-2.150
25ALIYEVA Daniz4.9006.700-0.111.500-2.200
26HAMAMES-MOALLIC Louna Marie4.7006.75011.450-2.250
27FERRIS Danielle Lorraine4.5006.900-0.111.300-2.400
28RAYMOND Charlotte4.5006.55011.050-2.650
29HAWKINS Audrey4.7006.25010.950-2.750
30STEINHAUSEROVA Julie4.3006.600-0.310.600-3.100
31RODRIGUES Soleil3.0006.2009.200-4.500
-SUAREZ Alessia
-LETRANGE Alizee4.9008.050

Yer

33 sporcu
  • 1PRAT MaianaFRA13.700D 5.600 · E 8.100
  • 2OSYSSEK-REIMER MorganeFRA13.400-0.300D 5.700 · E 7.700
  • 3RICHARDSON LilaUSA13.200-0.500D 5.400 · E 7.800
  • 4WESTLUND EmelieSWE12.950-0.750D 4.900 · E 8.050
  • 5PACHECO AitanaESP12.900-0.800D 4.900 · E 8.000
  • 6STASSI IsabelUSA12.850-0.850D 5.500 · E 7.450 · ND −0.1
  • 7CEPLINSCHI MariaROU12.800-0.900D 5.100 · E 7.700
  • 8TSAPRAILIS ZoeCAN12.750-0.950D 5.000 · E 7.750
  • 9SHAMAY RoniISR12.650-1.050D 4.800 · E 7.850
  • 10LLACER SIRERA MaiaESP12.600-1.100D 4.600 · E 8.000
  • 11LAKE CrystelleGBR12.250-1.450D 5.100 · E 7.150
  • 12MOLONEY MimiIRL12.200-1.500D 5.200 · E 7.100 · ND −0.1
  • 13LOCKERT KeishaNOR12.150-1.550D 4.700 · E 7.450
  • 14MERINSKA BeataCZE12.100-1.600D 4.500 · E 7.600
  • 15FEDANIUK KaralinaWG112.050-1.650D 5.000 · E 7.050
  • 16KOVALOVA BohdanaUKR12.050-1.650D 5.200 · E 6.850
  • 17MANECA-VOINEA SabrinaROU12.050-1.650D 5.500 · E 6.550
  • 18LAROUI DjennaALG12.000-1.700D 4.700 · E 7.300
  • 19ROPER EmilyGBR12.000-1.700D 4.900 · E 7.200 · ND −0.1
  • 20KAYISOGLU SevgiTUR11.650-2.050D 4.800 · E 7.450 · ND −0.6
  • 21LOBOK DianaUKR11.650-2.050D 5.100 · E 6.850 · ND −0.3
  • 22KUBON Christine VictoriaNOR11.600-2.100D 5.000 · E 6.700 · ND −0.1
  • 23SIKIC KAUCIC AnteaCRO11.600-2.100D 5.000 · E 6.600
  • 24LEO SophieAUS11.550-2.150D 4.800 · E 7.150 · ND −0.4
  • 25ALIYEVA DanizAZE11.500-2.200D 4.900 · E 6.700 · ND −0.1
  • 26HAMAMES-MOALLIC Louna MarieALG11.450-2.250D 4.700 · E 6.750
  • 27FERRIS Danielle LorraineMAR11.300-2.400D 4.500 · E 6.900 · ND −0.1
  • 28RAYMOND CharlotteCAN11.050-2.650D 4.500 · E 6.550
  • 29HAWKINS AudreyAUS10.950-2.750D 4.700 · E 6.250
  • 30STEINHAUSEROVA JulieCZE10.600-3.100D 4.300 · E 6.600 · ND −0.3
  • 31RODRIGUES SoleilPER9.200-4.500D 3.000 · E 6.200
  • -SUAREZ AlessiaPER
  • -LETRANGE AlizeeFRAD 4.900 · E 8.050

Sıralama ölçütü

Ülke

D zorlukE uygulamaB bonusND nötr kesintiSıralamak için bir sütuna tıklayın

Puanlar nasıl çalışır

D puanı rutinin zorluğudur. E puanı uygulamadır ve 10.000'den aşağı sayılır. Bonus (B) özel gereksinimler için puan ekler. Nötr kesinti (ND), alan dışına adım atmak gibi hatalar için puan düşer. Son puan, D artı E artı bonus eksi nötr kesintidir.

FIG World Challenge Cup 2026 hakkında

FIG World Challenge Cup 2026 (26–27 Eyl 2026). Bu sayfa, nihai sonuçları Longines Timing’in yayımladığı haliyle saklar. Her tabloda D puanı, E puanı, bonus ve nötr kesinti gösterilir.

Resmî sonuçlar: Longines Timing · FIG
Gym Art resmî kaynak değildir.
Sonuçlar: Gym Art

gym artBize bir kahve ısmarla