WK 2026 live-uitslagenResultaten openen →

Montreal, CAN

Andere evenementen

47th Artistic Gymnastics World Championships 2017

MannenVrouwen

2–9 okt 2017. Eindresultaten: Longines Timing.

Vrouwen · Toestelfinales · Toestel · Sprong

Vrouwen · Toestelfinales · Toestel · Sprong
Turners · 8
1PASEKA Maria5.9008.95014.850–
Sprong 16.0008.70014.700
Sprong 25.8009.20015.000
2CAREY Jade5.7009.06714.766-0.084
Sprong 15.8009.00014.800
Sprong 25.6009.13314.733
3STEINGRUBER Giulia5.6008.917-0.114.466-0.384
Sprong 15.8008.933-0.114.633
Sprong 25.4008.90014.300
4BLACK Elsabeth5.3009.11614.416-0.434
Sprong 15.4009.16614.566
Sprong 25.2009.06614.266
5CHUSOVITINA Oksana5.3009.06714.366-0.484
Sprong 15.4009.03314.433
Sprong 25.2009.10014.300
6WANG Yan5.7008.700-0.114.350-0.500
Sprong 15.6008.90014.500
Sprong 25.8008.500-0.114.200
7OLSEN Shallon5.9008.383-0.114.233-0.617
Sprong 15.8007.833-0.113.533
Sprong 26.0008.93314.933
8MIYAKAWA Sae5.6008.20013.800-1.050
Sprong 15.8008.70014.500
Sprong 25.4007.70013.100

Sprong

8 turners
  • 1PASEKA MariaRUS14.850D 5.900 · E 8.950Sprong 1D 6.000 · E 8.70014.700Sprong 2D 5.800 · E 9.20015.000
  • 2CAREY JadeUSA14.766-0.084D 5.700 · E 9.067Sprong 1D 5.800 · E 9.00014.800Sprong 2D 5.600 · E 9.13314.733
  • 3STEINGRUBER GiuliaSUI14.466-0.384D 5.600 · E 8.917 · ND −0.1Sprong 1D 5.800 · E 8.933 · ND −0.114.633Sprong 2D 5.400 · E 8.90014.300
  • 4BLACK ElsabethCAN14.416-0.434D 5.300 · E 9.116Sprong 1D 5.400 · E 9.16614.566Sprong 2D 5.200 · E 9.06614.266
  • 5CHUSOVITINA OksanaUZB14.366-0.484D 5.300 · E 9.067Sprong 1D 5.400 · E 9.03314.433Sprong 2D 5.200 · E 9.10014.300
  • 6WANG YanCHN14.350-0.500D 5.700 · E 8.700 · ND −0.1Sprong 1D 5.600 · E 8.90014.500Sprong 2D 5.800 · E 8.500 · ND −0.114.200
  • 7OLSEN ShallonCAN14.233-0.617D 5.900 · E 8.383 · ND −0.1Sprong 1D 5.800 · E 7.833 · ND −0.113.533Sprong 2D 6.000 · E 8.93314.933
  • 8MIYAKAWA SaeJPN13.800-1.050D 5.600 · E 8.200Sprong 1D 5.800 · E 8.70014.500Sprong 2D 5.400 · E 7.70013.100

Sorteren op

Land

D moeilijkheidE uitvoeringB bonusND neutrale aftrekKlik op een kolom om te sorteren

Hoe scores werken

De D-score is de moeilijkheid van de oefening. De E-score is de uitvoering, aflopend vanaf 10.000. De bonus (B) geeft punten voor speciale eisen. De neutrale aftrek (ND) trekt punten af voor fouten, zoals een stap buiten de lijn. De eindscore is D plus E plus bonus min de neutrale aftrek.

Over 47th Artistic Gymnastics World Championships 2017

47th Artistic Gymnastics World Championships 2017 (2–9 okt 2017). Deze pagina bewaart de eindresultaten zoals Longines Timing ze publiceerde. Elke tabel toont de D-score, de E-score, de bonus en de neutrale aftrek.

Officiële uitslagen: Longines Timing · FIG
Gym Art is niet de officiële bron.
Resultaten door Gym Art

gym artTrakteer ons op een koffie