WK 2026 live-uitslagenResultaten openen →

Montreal, CAN

Andere evenementen

47th Artistic Gymnastics World Championships 2017

MannenVrouwen

2–9 okt 2017. Eindresultaten: Longines Timing.

Vrouwen · Toestelfinales · Toestel · Vloer

Vrouwen · Toestelfinales · Toestel · Vloer
Turners · 8
1MURAKAMI Mai5.9008.33314.233–
2CAREY Jade5.7008.50014.200-0.033
3FRAGAPANE Claudia5.6008.33313.933-0.300
4SANTOS Thais5.5008.16613.666-0.567
5MOORS Brooklyn5.2008.45013.650-0.583
6MORI Lara5.4007.86613.266-0.967
7BLACK Elsabeth5.3007.900-0.312.900-1.333
8FERRARI Vanessa2.0008.233-6.33.933-10.300

Vloer

8 turners
  • 1MURAKAMI MaiJPN14.233D 5.900 · E 8.333
  • 2CAREY JadeUSA14.200-0.033D 5.700 · E 8.500
  • 3FRAGAPANE ClaudiaGBR13.933-0.300D 5.600 · E 8.333
  • 4SANTOS ThaisBRA13.666-0.567D 5.500 · E 8.166
  • 5MOORS BrooklynCAN13.650-0.583D 5.200 · E 8.450
  • 6MORI LaraITA13.266-0.967D 5.400 · E 7.866
  • 7BLACK ElsabethCAN12.900-1.333D 5.300 · E 7.900 · ND −0.3
  • 8FERRARI VanessaITA3.933-10.300D 2.000 · E 8.233 · ND −6.3

Sorteren op

Land

D moeilijkheidE uitvoeringB bonusND neutrale aftrekKlik op een kolom om te sorteren

Hoe scores werken

De D-score is de moeilijkheid van de oefening. De E-score is de uitvoering, aflopend vanaf 10.000. De bonus (B) geeft punten voor speciale eisen. De neutrale aftrek (ND) trekt punten af voor fouten, zoals een stap buiten de lijn. De eindscore is D plus E plus bonus min de neutrale aftrek.

Over 47th Artistic Gymnastics World Championships 2017

47th Artistic Gymnastics World Championships 2017 (2–9 okt 2017). Deze pagina bewaart de eindresultaten zoals Longines Timing ze publiceerde. Elke tabel toont de D-score, de E-score, de bonus en de neutrale aftrek.

Officiële uitslagen: Longines Timing · FIG
Gym Art is niet de officiële bron.
Resultaten door Gym Art

gym artTrakteer ons op een koffie