WK 2026 live-uitslagenResultaten openen →

Stuttgart, GER

Andere evenementen

49th FIG Artistic Gymnastics World Championships

MannenVrouwen

4–13 okt 2019. Eindresultaten: Longines Timing.

Vrouwen · Toestelfinales · Toestel · Sprong

Vrouwen · Toestelfinales · Toestel · Sprong
Turners · 8
1BILES Simone5.9009.50015.399–
Sprong 16.0009.33315.333
Sprong 25.8009.66615.466
2CAREY Jade5.9009.133-0.314.883-0.516
Sprong 16.0009.16615.166
Sprong 25.8009.100-0.314.600
3DOWNIE Elissa5.7009.11614.816-0.583
Sprong 15.4009.20014.600
Sprong 26.0009.03315.033
4OLSEN Shallon5.7009.03314.733-0.666
Sprong 15.4009.20014.600
Sprong 26.0008.86614.866
5QI Qi5.6009.05014.650-0.749
Sprong 15.4009.20014.600
Sprong 25.8008.90014.700
6MORENO Alexa5.7008.983-0.114.633-0.766
Sprong 15.8008.766-0.114.466
Sprong 25.6009.20014.800
7AKHAIMOVA Liliia5.7008.817-0.314.366-1.033
Sprong 15.8008.90014.700
Sprong 25.6008.733-0.314.033
8YEO Seojeong5.8008.533-0.314.183-1.216
Sprong 16.2008.033-0.313.933
Sprong 25.4009.03314.433

Sprong

8 turners
  • 1BILES SimoneUSA15.399D 5.900 · E 9.500Sprong 1D 6.000 · E 9.33315.333Sprong 2D 5.800 · E 9.66615.466
  • 2CAREY JadeUSA14.883-0.516D 5.900 · E 9.133 · ND −0.3Sprong 1D 6.000 · E 9.16615.166Sprong 2D 5.800 · E 9.100 · ND −0.314.600
  • 3DOWNIE ElissaGBR14.816-0.583D 5.700 · E 9.116Sprong 1D 5.400 · E 9.20014.600Sprong 2D 6.000 · E 9.03315.033
  • 4OLSEN ShallonCAN14.733-0.666D 5.700 · E 9.033Sprong 1D 5.400 · E 9.20014.600Sprong 2D 6.000 · E 8.86614.866
  • 5QI QiCHN14.650-0.749D 5.600 · E 9.050Sprong 1D 5.400 · E 9.20014.600Sprong 2D 5.800 · E 8.90014.700
  • 6MORENO AlexaMEX14.633-0.766D 5.700 · E 8.983 · ND −0.1Sprong 1D 5.800 · E 8.766 · ND −0.114.466Sprong 2D 5.600 · E 9.20014.800
  • 7AKHAIMOVA LiliiaRUS14.366-1.033D 5.700 · E 8.817 · ND −0.3Sprong 1D 5.800 · E 8.90014.700Sprong 2D 5.600 · E 8.733 · ND −0.314.033
  • 8YEO SeojeongKOR14.183-1.216D 5.800 · E 8.533 · ND −0.3Sprong 1D 6.200 · E 8.033 · ND −0.313.933Sprong 2D 5.400 · E 9.03314.433

Sorteren op

Land

D moeilijkheidE uitvoeringB bonusND neutrale aftrekKlik op een kolom om te sorteren

Hoe scores werken

De D-score is de moeilijkheid van de oefening. De E-score is de uitvoering, aflopend vanaf 10.000. De bonus (B) geeft punten voor speciale eisen. De neutrale aftrek (ND) trekt punten af voor fouten, zoals een stap buiten de lijn. De eindscore is D plus E plus bonus min de neutrale aftrek.

Over 49th FIG Artistic Gymnastics World Championships

49th FIG Artistic Gymnastics World Championships (4–13 okt 2019). Deze pagina bewaart de eindresultaten zoals Longines Timing ze publiceerde. Elke tabel toont de D-score, de E-score, de bonus en de neutrale aftrek.

Officiële uitslagen: Longines Timing · FIG
Gym Art is niet de officiële bron.
Resultaten door Gym Art

gym artTrakteer ons op een koffie