WK 2026 live-uitslagenResultaten openen →

Tokyo, JPN

Andere evenementen

Olympic Games Tokyo 2020

MannenVrouwen

24 jul – 3 aug 2021. Eindresultaten: Olympedia.

Mannen · Toestelfinales · Toestel · Vloer

Mannen · Toestelfinales · Toestel · Vloer
Turners · 8
1Artem Dolgopyat6.6008.433-0.114.933–
2Ray Zapata6.5008.43314.933–
3Xiao Ruoteng6.2008.56614.766-0.167
4Ryu Seong-Hyeon7.0007.533-0.314.233-0.700
5Milad Karimi6.4008.033-0.314.133-0.800
6Yul Moldauer5.4008.13313.533-1.400
7Nikita Nagorny6.4006.966-0.313.066-1.867
8Kim Han-Sol6.3006.76613.066-1.867

Vloer

8 turners
  • 1Artem DolgopyatISR14.933D 6.600 · E 8.433 · ND −0.1
  • 2Ray ZapataESP14.933D 6.500 · E 8.433
  • 3Xiao RuotengCHN14.766-0.167D 6.200 · E 8.566
  • 4Ryu Seong-HyeonKOR14.233-0.700D 7.000 · E 7.533 · ND −0.3
  • 5Milad KarimiKAZ14.133-0.800D 6.400 · E 8.033 · ND −0.3
  • 6Yul MoldauerUSA13.533-1.400D 5.400 · E 8.133
  • 7Nikita NagornyROC13.066-1.867D 6.400 · E 6.966 · ND −0.3
  • 8Kim Han-SolKOR13.066-1.867D 6.300 · E 6.766

Sorteren op

Land

D moeilijkheidE uitvoeringB bonusND neutrale aftrekKlik op een kolom om te sorteren

Hoe scores werken

De D-score is de moeilijkheid van de oefening. De E-score is de uitvoering, aflopend vanaf 10.000. De bonus (B) geeft punten voor speciale eisen. De neutrale aftrek (ND) trekt punten af voor fouten, zoals een stap buiten de lijn. De eindscore is D plus E plus bonus min de neutrale aftrek.

Over Olympic Games Tokyo 2020

Olympic Games Tokyo 2020 (24 jul – 3 aug 2021). Deze pagina bewaart de eindresultaten zoals Olympedia ze publiceerde. Elke tabel toont de D-score, de E-score, de bonus en de neutrale aftrek.

Officiële uitslagen: Olympedia · FIG
Gym Art is niet de officiële bron.
Resultaten door Gym Art

gym artTrakteer ons op een koffie