WK 2026 live-uitslagenResultaten openen →

Antalya, TUR

Andere evenementen

2nd FIG Artistic Gymnastics Junior World Championships

MannenVrouwen

29 mrt – 2 apr 2023. Eindresultaten: Longines Timing.

Vrouwen · Toestelfinales · Toestel · Sprong

Vrouwen · Toestelfinales · Toestel · Sprong
Turners · 8
1MAINARDI Mia Giuliana4.4008.98313.383–
Sprong 14.6009.03313.633
Sprong 24.2008.93313.133
2MARANO July4.4008.917-0.113.266-0.117
Sprong 14.6008.900-0.113.400
Sprong 24.2008.93313.133
3van EIJKEN Ming4.2008.80013.000-0.383
Sprong 14.4008.70013.100
Sprong 24.0008.90012.900
4TSAPRAILIS Zoe3.9009.06612.966-0.417
Sprong 14.2009.06613.266
Sprong 23.6009.06612.666
5MARTIN Abigail4.4008.599-0.312.849-0.534
Sprong 14.6008.466-0.312.766
Sprong 24.2008.73312.933
6HANG Jayla4.6008.283-0.112.833-0.550
Sprong 14.2007.600-0.111.700
Sprong 25.0008.96613.966
7CHARRON Victoriane3.9008.966-0.112.816-0.567
Sprong 14.2008.866-0.112.966
Sprong 23.6009.06612.666
-MIZUNO Mika4.6007.366-0.311.666-1.717
Sprong 14.6007.366-0.311.666
Sprong 2

Sprong

8 turners
  • 1MAINARDI Mia GiulianaARG13.383D 4.400 · E 8.983Sprong 1D 4.600 · E 9.03313.633Sprong 2D 4.200 · E 8.93313.133
  • 2MARANO JulyITA13.266-0.117D 4.400 · E 8.917 · ND −0.1Sprong 1D 4.600 · E 8.900 · ND −0.113.400Sprong 2D 4.200 · E 8.93313.133
  • 3van EIJKEN MingFRA13.000-0.383D 4.200 · E 8.800Sprong 1D 4.400 · E 8.70013.100Sprong 2D 4.000 · E 8.90012.900
  • 4TSAPRAILIS ZoeCAN12.966-0.417D 3.900 · E 9.066Sprong 1D 4.200 · E 9.06613.266Sprong 2D 3.600 · E 9.06612.666
  • 5MARTIN AbigailGBR12.849-0.534D 4.400 · E 8.599 · ND −0.3Sprong 1D 4.600 · E 8.466 · ND −0.312.766Sprong 2D 4.200 · E 8.73312.933
  • 6HANG JaylaUSA12.833-0.550D 4.600 · E 8.283 · ND −0.1Sprong 1D 4.200 · E 7.600 · ND −0.111.700Sprong 2D 5.000 · E 8.96613.966
  • 7CHARRON VictorianeCAN12.816-0.567D 3.900 · E 8.966 · ND −0.1Sprong 1D 4.200 · E 8.866 · ND −0.112.966Sprong 2D 3.600 · E 9.06612.666
  • -MIZUNO MikaJPN11.666-1.717D 4.600 · E 7.366 · ND −0.3Sprong 1D 4.600 · E 7.366 · ND −0.311.666Sprong 2

Sorteren op

Land

D moeilijkheidE uitvoeringB bonusND neutrale aftrekKlik op een kolom om te sorteren

Hoe scores werken

De D-score is de moeilijkheid van de oefening. De E-score is de uitvoering, aflopend vanaf 10.000. De bonus (B) geeft punten voor speciale eisen. De neutrale aftrek (ND) trekt punten af voor fouten, zoals een stap buiten de lijn. De eindscore is D plus E plus bonus min de neutrale aftrek.

Over 2nd FIG Artistic Gymnastics Junior World Championships

2nd FIG Artistic Gymnastics Junior World Championships (29 mrt – 2 apr 2023). Deze pagina bewaart de eindresultaten zoals Longines Timing ze publiceerde. Elke tabel toont de D-score, de E-score, de bonus en de neutrale aftrek.

Officiële uitslagen: Longines Timing · FIG
Gym Art is niet de officiële bron.
Resultaten door Gym Art

gym artTrakteer ons op een koffie