Rotterdam Ahoy

WK artistiek turnen 2026: live uitslagen voor mannen en vrouwen

MannenVrouwen

Rotterdam Ahoy, 17 tot en met 25 oktober 2026. Scores: Longines Timing. Gegevens: FIG.

Live scores van het 54e WK artistiek turnen in Rotterdam, 17 tot en met 25 oktober 2026. Volg het WK Turnen 2026, mannen en vrouwen, per team, meerkamp, toestel of onderverdeling. Elke tabel toont de D-score, E-score, bonus en neutrale aftrek. De pagina ververst elke 5 seconden tijdens de wedstrijd.

Mannen · Kwalificatie · Toestel · Sprong

Mannen · Kwalificatie · Toestel · Sprong
Turners · 30
1JARMAN Jake5.4009.23314.633–
Sprong 15.6009.30014.900
Sprong 25.2009.16614.366
2DAVTYAN Artur5.2009.4330.1-0.114.633–
Sprong 15.2009.26614.466
Sprong 25.2009.6000.1-0.114.800
3CHEPURNYI Nazar5.2009.25014.450-0.183
Sprong 15.2009.20014.400
Sprong 25.2009.30014.500
4DUKHNO Arsenii5.2009.15014.350-0.283
Sprong 15.2009.10014.300
Sprong 25.2009.20014.400
5KAWAKAMI Shohei5.2009.08314.283-0.350
Sprong 15.2009.10014.300
Sprong 25.2009.06614.266
6YULO Carlos Edriel5.2009.06714.266-0.367
Sprong 15.2008.80014.000
Sprong 25.2009.33314.533
7SPONEVIK Sebastian5.2009.03314.233-0.400
Sprong 15.2009.03314.233
Sprong 25.2009.03314.233
8HEPWORTH Harry5.2009.01714.216-0.417
Sprong 15.2008.83314.033
Sprong 25.2009.20014.400
9SHARAMKOU Yahor5.2008.96614.166-0.467
Sprong 15.2008.96614.166
Sprong 25.2008.96614.166
10NELSON Kameron5.2008.95014.150-0.483
Sprong 15.2008.90014.100
Sprong 25.2009.00014.200
11SPERANZA Simone5.2008.800-0.113.950-0.683
Sprong 15.2008.90014.100
Sprong 25.2008.700-0.113.800
12KYRIAKOU Neofytos4.6009.2330.113.883-0.750
Sprong 14.8009.16613.966
Sprong 24.4009.3000.113.800
13TRIFONOV Daniel4.8009.133-0.113.883-0.750
Sprong 14.8009.166-0.113.866
Sprong 24.8009.10013.900
14MARINOV Daniel5.2008.66613.866-0.767
Sprong 15.2008.76613.966
Sprong 25.2008.56613.766
15PENEV Kevin4.9008.983-0.113.833-0.800
Sprong 15.0008.933-0.113.833
Sprong 24.8009.03313.833
16AVCI Alperen Ege4.6009.21713.816-0.817
Sprong 14.4009.33313.733
Sprong 24.8009.10013.900
17DANEK Jonas4.8009.050-0.113.799-0.834
Sprong 14.8009.03313.833
Sprong 24.8009.066-0.113.766
18CONTRERAS Wilfry5.2008.633-0.113.783-0.850
Sprong 15.2008.600-0.113.700
Sprong 25.2008.66613.866
19HARDY James4.8008.93313.733-0.900
Sprong 14.8009.06613.866
Sprong 24.8008.80013.600
20ARMIJO Josue4.8008.86613.666-0.967
Sprong 14.8008.70013.500
Sprong 24.8009.03313.833
21HOSSAINI Hamza5.0008.61613.616-1.017
Sprong 15.2008.86614.066
Sprong 24.8008.36613.166
22ROMERO Stefano4.8008.26613.066-1.567
Sprong 14.8008.86613.666
Sprong 24.8007.66612.466
23MOLNAR Botond4.8008.283-0.113.033-1.600
Sprong 14.8008.80013.600
Sprong 24.8007.766-0.112.466
24CHEUNG Ching4.6008.433-0.112.933-1.700
Sprong 14.8007.800-0.112.500
Sprong 24.4009.066-0.113.366
25KUNST Beno4.6008.267-0.112.816-1.817
Sprong 14.8007.800-0.112.500
Sprong 24.4008.73313.133
26VARAS Ignacio4.0008.41712.416-2.217
Sprong 13.2008.80012.000
Sprong 24.8008.03312.833
27McLEAN Daniel3.4008.95012.349-2.284
Sprong 14.4008.83313.233
Sprong 22.4009.06611.466
28ZAPATA Rayderley5.2008.400-0.16.750-7.883
Sprong 15.2008.400-0.113.500
Sprong 20.000
-KALNY Ondrej5.2008.566-0.313.466-1.167
Sprong 15.2008.566-0.313.466
Sprong 2
-KIM Jaeho
Sprong 1
Sprong 2

Sprong

30 turners
  • 1JARMAN JakeGBR14.633D 5.400 · E 9.233Sprong 1D 5.600 · E 9.30014.900Sprong 2D 5.200 · E 9.16614.366
  • 2DAVTYAN ArturARM14.633D 5.200 · E 9.433 · B 0.1 · ND −0.1Sprong 1D 5.200 · E 9.26614.466Sprong 2D 5.200 · E 9.600 · B 0.1 · ND −0.114.800
  • 3CHEPURNYI NazarUKR14.450-0.183D 5.200 · E 9.250Sprong 1D 5.200 · E 9.20014.400Sprong 2D 5.200 · E 9.30014.500
  • 4DUKHNO ArseniiWG214.350-0.283D 5.200 · E 9.150Sprong 1D 5.200 · E 9.10014.300Sprong 2D 5.200 · E 9.20014.400
  • 5KAWAKAMI ShoheiJPN14.283-0.350D 5.200 · E 9.083Sprong 1D 5.200 · E 9.10014.300Sprong 2D 5.200 · E 9.06614.266
  • 6YULO Carlos EdrielPHI14.266-0.367D 5.200 · E 9.067Sprong 1D 5.200 · E 8.80014.000Sprong 2D 5.200 · E 9.33314.533
  • 7SPONEVIK SebastianNOR14.233-0.400D 5.200 · E 9.033Sprong 1D 5.200 · E 9.03314.233Sprong 2D 5.200 · E 9.03314.233
  • 8HEPWORTH HarryGBR14.216-0.417D 5.200 · E 9.017Sprong 1D 5.200 · E 8.83314.033Sprong 2D 5.200 · E 9.20014.400
  • 9SHARAMKOU YahorWG114.166-0.467D 5.200 · E 8.966Sprong 1D 5.200 · E 8.96614.166Sprong 2D 5.200 · E 8.96614.166
  • 10NELSON KameronUSA14.150-0.483D 5.200 · E 8.950Sprong 1D 5.200 · E 8.90014.100Sprong 2D 5.200 · E 9.00014.200
  • 11SPERANZA SimoneITA13.950-0.683D 5.200 · E 8.800 · ND −0.1Sprong 1D 5.200 · E 8.90014.100Sprong 2D 5.200 · E 8.700 · ND −0.113.800
  • 12KYRIAKOU NeofytosCYP13.883-0.750D 4.600 · E 9.233 · B 0.1Sprong 1D 4.800 · E 9.16613.966Sprong 2D 4.400 · E 9.300 · B 0.113.800
  • 13TRIFONOV DanielBUL13.883-0.750D 4.800 · E 9.133 · ND −0.1Sprong 1D 4.800 · E 9.166 · ND −0.113.866Sprong 2D 4.800 · E 9.10013.900
  • 14MARINOV DanielWG213.866-0.767D 5.200 · E 8.666Sprong 1D 5.200 · E 8.76613.966Sprong 2D 5.200 · E 8.56613.766
  • 15PENEV KevinBUL13.833-0.800D 4.900 · E 8.983 · ND −0.1Sprong 1D 5.000 · E 8.933 · ND −0.113.833Sprong 2D 4.800 · E 9.03313.833
  • 16AVCI Alperen EgeTUR13.816-0.817D 4.600 · E 9.217Sprong 1D 4.400 · E 9.33313.733Sprong 2D 4.800 · E 9.10013.900
  • 17DANEK JonasCZE13.799-0.834D 4.800 · E 9.050 · ND −0.1Sprong 1D 4.800 · E 9.03313.833Sprong 2D 4.800 · E 9.066 · ND −0.113.766
  • 18CONTRERAS WilfryDOM13.783-0.850D 5.200 · E 8.633 · ND −0.1Sprong 1D 5.200 · E 8.600 · ND −0.113.700Sprong 2D 5.200 · E 8.66613.866
  • 19HARDY JamesAUS13.733-0.900D 4.800 · E 8.933Sprong 1D 4.800 · E 9.06613.866Sprong 2D 4.800 · E 8.80013.600
  • 20ARMIJO JosueCHI13.666-0.967D 4.800 · E 8.866Sprong 1D 4.800 · E 8.70013.500Sprong 2D 4.800 · E 9.03313.833
  • 21HOSSAINI HamzaMAR13.616-1.017D 5.000 · E 8.616Sprong 1D 5.200 · E 8.86614.066Sprong 2D 4.800 · E 8.36613.166
  • 22ROMERO StefanoECU13.066-1.567D 4.800 · E 8.266Sprong 1D 4.800 · E 8.86613.666Sprong 2D 4.800 · E 7.66612.466
  • 23MOLNAR BotondHUN13.033-1.600D 4.800 · E 8.283 · ND −0.1Sprong 1D 4.800 · E 8.80013.600Sprong 2D 4.800 · E 7.766 · ND −0.112.466
  • 24CHEUNG ChingHKG12.933-1.700D 4.600 · E 8.433 · ND −0.1Sprong 1D 4.800 · E 7.800 · ND −0.112.500Sprong 2D 4.400 · E 9.066 · ND −0.113.366
  • 25KUNST BenoSLO12.816-1.817D 4.600 · E 8.267 · ND −0.1Sprong 1D 4.800 · E 7.800 · ND −0.112.500Sprong 2D 4.400 · E 8.73313.133
  • 26VARAS IgnacioCHI12.416-2.217D 4.000 · E 8.417Sprong 1D 3.200 · E 8.80012.000Sprong 2D 4.800 · E 8.03312.833
  • 27McLEAN DanielRSA12.349-2.284D 3.400 · E 8.950Sprong 1D 4.400 · E 8.83313.233Sprong 2D 2.400 · E 9.06611.466
  • 28ZAPATA RayderleyESP6.750-7.883D 5.200 · E 8.400 · ND −0.1Sprong 1D 5.200 · E 8.400 · ND −0.113.500Sprong 20.000
  • -KALNY OndrejCZE13.466-1.167D 5.200 · E 8.566 · ND −0.3Sprong 1D 5.200 · E 8.566 · ND −0.313.466Sprong 2
  • -KIM JaehoKORSprong 1Sprong 2

Sorteren op

Land

D moeilijkheidE uitvoeringB bonusND neutrale aftrek Nieuwe score (laatste 10 minuten)Klik op een kolom om te sorteren

Hoe scores werken

De D-score is de moeilijkheid van de oefening. De E-score is de uitvoering, aflopend vanaf 10.000. De bonus (B) geeft punten voor speciale eisen. De neutrale aftrek (ND) trekt punten af voor fouten, zoals een stap buiten de lijn. De eindscore is D plus E plus bonus min de neutrale aftrek.

Over het 54e WK artistiek turnen

Het 54e WK artistiek turnen vindt plaats in Rotterdam Ahoy van 17 tot en met 25 oktober 2026. De FIG organiseert het evenement. Mannen en vrouwen strijden in team-, meerkamp- en toestelonderdelen. De kwalificatie komt eerst. Daarna volgen de teamfinales, de meerkampfinales en de toestelfinales.

Officiële uitslagen: Longines Timing · FIG
Gym Art is niet de officiële bron.
Resultaten door Gym Art

gym art