Dünya Şampiyonası 2026 canlı sonuçlarSonuçları aç →

Doha, QAT

Diğer etkinlikler

11th FIG Artistic Gymnastics World Cup

ErkeklerKadınlar

21–24 Mar 2018. Nihai sonuçlar: Longines Timing.

Kadınlar · Eleme · Alet · Yer

Kadınlar · Eleme · Alet · Yer
Sporcular · 37
1JAMES Taeja5.4008.13313.533–
2HERMANS Rune5.2008.30013.500-0.033
3MENEGHINI Elisa5.1008.36613.466-0.067
4KAJITA Nagi5.3008.13313.433-0.100
5LIU Jinru5.2008.166-0.113.266-0.267
6MORI Lara5.4007.966-0.113.266-0.267
7KIM Su Jong5.3007.90013.200-0.333
8KLINCKAERT Axelle5.1008.03313.133-0.400
8BOYER Marine5.1008.03313.133-0.400
10VARINSKA Diana5.4007.766-0.212.966-0.567
11OCOLISAN Anamaria5.0007.86612.866-0.667
12RI Su Ryon5.3007.46612.766-0.767
13HOLASOVA Aneta4.6008.00012.600-0.933
14HOLBURA Maria4.9007.70012.600-0.933
15UCTAS SANLI Goksu4.8007.733-0.112.433-1.100
16DEREK Ana5.0007.43312.433-1.100
17KYSSELEF Tjasa4.3008.06612.366-1.167
18FEHER Nora4.7007.66612.366-1.167
19BRABCOVA Kristyna4.5007.933-0.112.333-1.200
20VANHILLE Louise4.7007.866-0.312.266-1.267
21MUTLU Demet4.5007.866-0.112.266-1.267
22INSHINA Yuliya4.6007.66612.266-1.267
23RYAN Charlotte4.5007.73312.233-1.300
24FAUZIAH Amalia4.5007.70012.200-1.333
25CHUIKINA Yekaterina4.7007.50012.200-1.333
26NEKRASOVA Marina4.7007.533-0.112.133-1.400
27FANG Ko-Ching4.8007.333-0.112.033-1.500
28DEVAI Boglarka4.9007.233-0.112.033-1.500
29UCHIYAMA Yuki4.9007.400-0.411.900-1.633
30HRIBAR Lucija4.5007.33311.833-1.700
31SUBBOTINA Anna4.5007.30011.800-1.733
32LAI Pin-Ju4.6007.03311.633-1.900
33FISHWICK Maia4.3007.26611.566-1.967
34NATHAN Nadine Joy4.1007.16611.266-2.267
35PEREBINOSOVA Uliana4.9006.500-0.311.100-2.433
36AFANASEVA Eleonora4.8006.666-0.510.966-2.567
37CHAN Cheuk Lam4.3006.20010.500-3.033

Yer

37 sporcu
  • 1JAMES TaejaGBR13.533D 5.400 · E 8.133
  • 2HERMANS RuneBEL13.500-0.033D 5.200 · E 8.300
  • 3MENEGHINI ElisaITA13.466-0.067D 5.100 · E 8.366
  • 4KAJITA NagiJPN13.433-0.100D 5.300 · E 8.133
  • 5LIU JinruCHN13.266-0.267D 5.200 · E 8.166 · ND −0.1
  • 6MORI LaraITA13.266-0.267D 5.400 · E 7.966 · ND −0.1
  • 7KIM Su JongPRK13.200-0.333D 5.300 · E 7.900
  • 8KLINCKAERT AxelleBEL13.133-0.400D 5.100 · E 8.033
  • 8BOYER MarineFRA13.133-0.400D 5.100 · E 8.033
  • 10VARINSKA DianaUKR12.966-0.567D 5.400 · E 7.766 · ND −0.2
  • 11OCOLISAN AnamariaROU12.866-0.667D 5.000 · E 7.866
  • 12RI Su RyonPRK12.766-0.767D 5.300 · E 7.466
  • 13HOLASOVA AnetaCZE12.600-0.933D 4.600 · E 8.000
  • 14HOLBURA MariaROU12.600-0.933D 4.900 · E 7.700
  • 15UCTAS SANLI GoksuTUR12.433-1.100D 4.800 · E 7.733 · ND −0.1
  • 16DEREK AnaCRO12.433-1.100D 5.000 · E 7.433
  • 17KYSSELEF TjasaSLO12.366-1.167D 4.300 · E 8.066
  • 18FEHER NoraHUN12.366-1.167D 4.700 · E 7.666
  • 19BRABCOVA KristynaCZE12.333-1.200D 4.500 · E 7.933 · ND −0.1
  • 20VANHILLE LouiseFRA12.266-1.267D 4.700 · E 7.866 · ND −0.3
  • 21MUTLU DemetTUR12.266-1.267D 4.500 · E 7.866 · ND −0.1
  • 22INSHINA YuliyaAZE12.266-1.267D 4.600 · E 7.666
  • 23RYAN CharlotteNZL12.233-1.300D 4.500 · E 7.733
  • 24FAUZIAH AmaliaINA12.200-1.333D 4.500 · E 7.700
  • 25CHUIKINA YekaterinaKAZ12.200-1.333D 4.700 · E 7.500
  • 26NEKRASOVA MarinaAZE12.133-1.400D 4.700 · E 7.533 · ND −0.1
  • 27FANG Ko-ChingTPE12.033-1.500D 4.800 · E 7.333 · ND −0.1
  • 28DEVAI BoglarkaHUN12.033-1.500D 4.900 · E 7.233 · ND −0.1
  • 29UCHIYAMA YukiJPN11.900-1.633D 4.900 · E 7.400 · ND −0.4
  • 30HRIBAR LucijaSLO11.833-1.700D 4.500 · E 7.333
  • 31SUBBOTINA AnnaGEO11.800-1.733D 4.500 · E 7.300
  • 32LAI Pin-JuTPE11.633-1.900D 4.600 · E 7.033
  • 33FISHWICK MaiaNZL11.566-1.967D 4.300 · E 7.266
  • 34NATHAN Nadine JoySGP11.266-2.267D 4.100 · E 7.166
  • 35PEREBINOSOVA UlianaRUS11.100-2.433D 4.900 · E 6.500 · ND −0.3
  • 36AFANASEVA EleonoraRUS10.966-2.567D 4.800 · E 6.666 · ND −0.5
  • 37CHAN Cheuk LamHKG10.500-3.033D 4.300 · E 6.200

Sıralama ölçütü

Ülke

D zorlukE uygulamaB bonusND nötr kesintiSıralamak için bir sütuna tıklayın

Puanlar nasıl çalışır

D puanı rutinin zorluğudur. E puanı uygulamadır ve 10.000'den aşağı sayılır. Bonus (B) özel gereksinimler için puan ekler. Nötr kesinti (ND), alan dışına adım atmak gibi hatalar için puan düşer. Son puan, D artı E artı bonus eksi nötr kesintidir.

11th FIG Artistic Gymnastics World Cup hakkında

11th FIG Artistic Gymnastics World Cup (21–24 Mar 2018). Bu sayfa, nihai sonuçları Longines Timing’in yayımladığı haliyle saklar. Her tabloda D puanı, E puanı, bonus ve nötr kesinti gösterilir.

Resmî sonuçlar: Longines Timing · FIG
Gym Art resmî kaynak değildir.
Sonuçlar: Gym Art

gym artBize bir kahve ısmarla