Dünya Şampiyonası 2026 canlı sonuçlarSonuçları aç →

Stuttgart, GER

Diğer etkinlikler

EnBW DTB-Pokal Team Challenge 2019

ErkeklerKadınlar

15–17 Mar 2019. Nihai sonuçlar: Longines Timing.

Erkekler · Eleme · Alet · Halka

Erkekler · Eleme · Alet · Halka
Sporcular · 58
1ZANETTI Arthur6.1008.85014.950–
2NONOMURA Shogo6.0008.40014.400-0.550
3IGNATYEV Nikita5.9008.20014.100-0.850
4KIBARTAS Ilya6.0008.10014.100-0.850
5LANKIN Dmitrii6.1008.00014.100-0.850
6KLESSING Nick6.0008.05014.050-0.900
7TANIGAWA Kakeru5.4008.60014.000-0.950
8SOUZA Caio6.0008.00014.000-0.950
9TOBA Andreas5.8008.05013.850-1.100
10CHIBA Kenta5.7008.05013.750-1.200
11ONDER Ahmet5.8007.75013.550-1.400
12ABAD Nestor5.5008.00013.500-1.450
13GUNDOGDU Yunus5.9007.60013.500-1.450
14MAENO Fuya5.8007.65013.450-1.500
15VASHCHENKO Roman5.3008.00013.300-1.650
16LOPEZ Ruben5.5007.75013.250-1.700
17YUDENKOV Yevgen4.7008.25012.950-2.000
18VERA Adria4.8008.10012.900-2.050
18EDALLI Ludovico4.8008.10012.900-2.050
20HRYNEVYCH Vladyslav4.9008.00012.900-2.050
21DEGOUY Paul4.5008.35012.850-2.100
22BORELLO Antoine4.6008.25012.850-2.100
23HERDER Philipp5.4007.40012.800-2.150
24DUNKEL Nils5.5007.30012.800-2.150
25KRATTER Moreno4.5008.25012.750-2.200
25PFYL Marco4.5008.25012.750-2.200
27ZONA Jim4.6008.15012.750-2.200
28PLATA Joel4.8007.75012.550-2.400
29ANTONIOTTI Kevin4.3008.15012.450-2.500
30BARTOLINI Nicola4.5007.95012.450-2.500
31HOERR Carlo5.0007.40012.400-2.550
32HRYBUK Volodymyr5.2007.20012.400-2.550
33RIZZO Marco5.5006.90012.400-2.550
34SKJERAHAUG Stian4.5007.85012.350-2.600
35RIDA Karim4.4007.90012.300-2.650
36STRETOVICH Ivan4.9007.35012.250-2.700
37GARZA Luca Lino5.0007.25012.250-2.700
38ARCA Mustafa5.1007.15012.250-2.700
39ALMEIDA Bernardo4.9007.30012.200-2.750
40YILMAZ Hamza5.1007.10012.200-2.750
41JOHNSEN Fredrik3.5008.50012.000-2.950
42ONOSHIMA Takumi4.2007.75011.950-3.000
43REMUTA Felix4.7007.25011.950-3.000
44VERBAEYS Jimmy4.6007.20011.800-3.150
45RODRIGUES Tomas4.6007.10011.700-3.250
46WIBYE Harald3.6007.90011.500-3.450
47VANSTROEM Kim3.4008.00011.400-3.550
48IDESJOE Karl3.8007.60011.400-3.550
49STIANSEN Henrik4.3006.85011.150-3.800
50KENIS Daan3.6007.50011.100-3.850
51SARRUGERIO Marco5.1006.250-0.311.050-3.900
52van den KEYBUS Luka4.3006.65010.950-4.000
53RITTSCHIK Ivan3.2007.60010.800-4.150
54CAMPOS Guilherme3.2007.20010.400-4.550
55SOOS Christopher3.1007.350-4.06.450-8.500
56MBOYO Henji1.9009.000-6.34.600-10.350
-LIDBECK Filip
-MIRANDA Bernardo

Halka

58 sporcu
  • 1ZANETTI ArthurBRA14.950D 6.100 · E 8.850
  • 2NONOMURA ShogoJPN14.400-0.550D 6.000 · E 8.400
  • 3IGNATYEV NikitaRUS14.100-0.850D 5.900 · E 8.200
  • 4KIBARTAS IlyaRUS14.100-0.850D 6.000 · E 8.100
  • 5LANKIN DmitriiRUS14.100-0.850D 6.100 · E 8.000
  • 6KLESSING NickGER14.050-0.900D 6.000 · E 8.050
  • 7TANIGAWA KakeruJPN14.000-0.950D 5.400 · E 8.600
  • 8SOUZA CaioBRA14.000-0.950D 6.000 · E 8.000
  • 9TOBA AndreasGER13.850-1.100D 5.800 · E 8.050
  • 10CHIBA KentaJPN13.750-1.200D 5.700 · E 8.050
  • 11ONDER AhmetTUR13.550-1.400D 5.800 · E 7.750
  • 12ABAD NestorESP13.500-1.450D 5.500 · E 8.000
  • 13GUNDOGDU YunusTUR13.500-1.450D 5.900 · E 7.600
  • 14MAENO FuyaJPN13.450-1.500D 5.800 · E 7.650
  • 15VASHCHENKO RomanUKR13.300-1.650D 5.300 · E 8.000
  • 16LOPEZ RubenESP13.250-1.700D 5.500 · E 7.750
  • 17YUDENKOV YevgenUKR12.950-2.000D 4.700 · E 8.250
  • 18VERA AdriaESP12.900-2.050D 4.800 · E 8.100
  • 18EDALLI LudovicoITA12.900-2.050D 4.800 · E 8.100
  • 20HRYNEVYCH VladyslavUKR12.900-2.050D 4.900 · E 8.000
  • 21DEGOUY PaulFRA12.850-2.100D 4.500 · E 8.350
  • 22BORELLO AntoineFRA12.850-2.100D 4.600 · E 8.250
  • 23HERDER PhilippGER12.800-2.150D 5.400 · E 7.400
  • 24DUNKEL NilsGER12.800-2.150D 5.500 · E 7.300
  • 25KRATTER MorenoSUI12.750-2.200D 4.500 · E 8.250
  • 25PFYL MarcoSUI12.750-2.200D 4.500 · E 8.250
  • 27ZONA JimFRA12.750-2.200D 4.600 · E 8.150
  • 28PLATA JoelESP12.550-2.400D 4.800 · E 7.750
  • 29ANTONIOTTI KevinFRA12.450-2.500D 4.300 · E 8.150
  • 30BARTOLINI NicolaITA12.450-2.500D 4.500 · E 7.950
  • 31HOERR CarloGER12.400-2.550D 5.000 · E 7.400
  • 32HRYBUK VolodymyrUKR12.400-2.550D 5.200 · E 7.200
  • 33RIZZO MarcoSUI12.400-2.550D 5.500 · E 6.900
  • 34SKJERAHAUG StianNOR12.350-2.600D 4.500 · E 7.850
  • 35RIDA KarimGER12.300-2.650D 4.400 · E 7.900
  • 36STRETOVICH IvanRUS12.250-2.700D 4.900 · E 7.350
  • 37GARZA Luca LinoITA12.250-2.700D 5.000 · E 7.250
  • 38ARCA MustafaTUR12.250-2.700D 5.100 · E 7.150
  • 39ALMEIDA BernardoPOR12.200-2.750D 4.900 · E 7.300
  • 40YILMAZ HamzaTUR12.200-2.750D 5.100 · E 7.100
  • 41JOHNSEN FredrikNOR12.000-2.950D 3.500 · E 8.500
  • 42ONOSHIMA TakumiBEL11.950-3.000D 4.200 · E 7.750
  • 43REMUTA FelixGER11.950-3.000D 4.700 · E 7.250
  • 44VERBAEYS JimmyBEL11.800-3.150D 4.600 · E 7.200
  • 45RODRIGUES TomasBRA11.700-3.250D 4.600 · E 7.100
  • 46WIBYE HaraldNOR11.500-3.450D 3.600 · E 7.900
  • 47VANSTROEM KimSWE11.400-3.550D 3.400 · E 8.000
  • 48IDESJOE KarlSWE11.400-3.550D 3.800 · E 7.600
  • 49STIANSEN HenrikNOR11.150-3.800D 4.300 · E 6.850
  • 50KENIS DaanBEL11.100-3.850D 3.600 · E 7.500
  • 51SARRUGERIO MarcoITA11.050-3.900D 5.100 · E 6.250 · ND −0.3
  • 52van den KEYBUS LukaBEL10.950-4.000D 4.300 · E 6.650
  • 53RITTSCHIK IvanGER10.800-4.150D 3.200 · E 7.600
  • 54CAMPOS GuilhermePOR10.400-4.550D 3.200 · E 7.200
  • 55SOOS ChristopherSWE6.450-8.500D 3.100 · E 7.350 · ND −4.0
  • 56MBOYO HenjiSUI4.600-10.350D 1.900 · E 9.000 · ND −6.3
  • -LIDBECK FilipSWE
  • -MIRANDA BernardoBRA

Sıralama ölçütü

Ülke

D zorlukE uygulamaB bonusND nötr kesintiSıralamak için bir sütuna tıklayın

Puanlar nasıl çalışır

D puanı rutinin zorluğudur. E puanı uygulamadır ve 10.000'den aşağı sayılır. Bonus (B) özel gereksinimler için puan ekler. Nötr kesinti (ND), alan dışına adım atmak gibi hatalar için puan düşer. Son puan, D artı E artı bonus eksi nötr kesintidir.

EnBW DTB-Pokal Team Challenge 2019 hakkında

EnBW DTB-Pokal Team Challenge 2019 (15–17 Mar 2019). Bu sayfa, nihai sonuçları Longines Timing’in yayımladığı haliyle saklar. Her tabloda D puanı, E puanı, bonus ve nötr kesinti gösterilir.

Resmî sonuçlar: Longines Timing · FIG
Gym Art resmî kaynak değildir.
Sonuçlar: Gym Art

gym artBize bir kahve ısmarla