WK 2026 live-uitslagenResultaten openen →

Gold Coast, AUS

Andere evenementen

XXIst Commonwealth Games Artistic Gymnastics

MannenVrouwen

5–9 apr 2018. Eindresultaten: Longines Timing.

Vrouwen · Kwalificatie · Toestel · Brug ongelijk

Vrouwen · Kwalificatie · Toestel · Brug ongelijk
Turners · 42
1FENTON Georgia-Mae5.9008.70014.600–
2ROGERS Brittany5.9008.30014.200-0.400
3BROWN Georgia-Rose5.5008.50014.000-0.600
4GODWIN Georgia5.4008.40013.800-0.800
5SIMM Kelly5.4008.35013.750-0.850
6ONYSHKO Isabela5.8007.90013.700-0.900
7KINSELLA Alice5.0008.35013.350-1.250
8METHUEN Maisie4.9008.25013.150-1.450
9WHITEHEAD Emily5.0008.15013.150-1.450
10CHROBOK Jade4.9008.12513.025-1.575
11JAMES Taeja4.9008.10013.000-1.600
12BEVAN Latalia4.7008.20012.900-1.700
13ABDUL HADI Farah Ann5.0007.55012.550-2.050
14BLACK Elsabeth5.5007.00012.500-2.100
15RUCKLEY Jolie4.5007.55012.050-2.550
16THOMAS Emily4.3007.65011.950-2.650
17MIZZEN Rianna5.5006.40011.900-2.700
18CUMMINS Claudia4.4007.37511.775-2.825
19DARIES Naveen4.8006.90011.700-2.900
20TAN ING Yueh5.0006.65011.650-2.950
21TOLOMETTI Isabella4.1007.20011.300-3.300
22ARCHER Shannon2.9008.15011.050-3.550
23KENNEDY Cara3.5007.45010.950-3.650
24BURNS Nicole2.9007.70010.600-4.000
25RUSSELL Ellie4.1006.40010.500-4.100
26SHURMER Bonita3.2007.25010.450-4.150
27AZIRI Nur Azira4.2006.25010.450-4.150
28CHAN Colette4.2006.00010.200-4.400
29ASHCROFT Stella2.4007.60010.000-4.600
30BUDDA REDDY Aruna3.7006.400-0.39.800-4.800
31NAYAK Pranati4.0005.7759.775-4.825
32DAS Pranati3.8006.250-0.39.750-4.850
33PEENE Samantha1.8007.1508.950-5.650
34FLAMBARD Rachelle1.4007.4508.850-5.750
35ELIADES Eleni2.3006.0508.350-6.250
36BENGALAGE Ridma1.5006.7508.250-6.350
37GRILLO Sana1.4006.5507.950-6.650
38PHILASSIDES Gloria2.7005.1007.800-6.800
39RUTTY Raegan2.1005.2507.350-7.250
40GAMAGE Kaushini1.4005.5006.900-7.700
41KALUKOTTAGE Amaya1.6005.1006.700-7.900
-NG Geanie

Brug ongelijk

42 turners
  • 1FENTON Georgia-MaeENG14.600D 5.900 · E 8.700
  • 2ROGERS BrittanyCAN14.200-0.400D 5.900 · E 8.300
  • 3BROWN Georgia-RoseAUS14.000-0.600D 5.500 · E 8.500
  • 4GODWIN GeorgiaAUS13.800-0.800D 5.400 · E 8.400
  • 5SIMM KellyENG13.750-0.850D 5.400 · E 8.350
  • 6ONYSHKO IsabelaCAN13.700-0.900D 5.800 · E 7.900
  • 7KINSELLA AliceENG13.350-1.250D 5.000 · E 8.350
  • 8METHUEN MaisieWAL13.150-1.450D 4.900 · E 8.250
  • 9WHITEHEAD EmilyAUS13.150-1.450D 5.000 · E 8.150
  • 10CHROBOK JadeCAN13.025-1.575D 4.900 · E 8.125
  • 11JAMES TaejaENG13.000-1.600D 4.900 · E 8.100
  • 12BEVAN LataliaWAL12.900-1.700D 4.700 · E 8.200
  • 13ABDUL HADI Farah AnnMAS12.550-2.050D 5.000 · E 7.550
  • 14BLACK ElsabethCAN12.500-2.100D 5.500 · E 7.000
  • 15RUCKLEY JolieWAL12.050-2.550D 4.500 · E 7.550
  • 16THOMAS EmilyWAL11.950-2.650D 4.300 · E 7.650
  • 17MIZZEN RiannaAUS11.900-2.700D 5.500 · E 6.400
  • 18CUMMINS ClaudiaRSA11.775-2.825D 4.400 · E 7.375
  • 19DARIES NaveenRSA11.700-2.900D 4.800 · E 6.900
  • 20TAN ING YuehMAS11.650-2.950D 5.000 · E 6.650
  • 21TOLOMETTI IsabellaSCO11.300-3.300D 4.100 · E 7.200
  • 22ARCHER ShannonSCO11.050-3.550D 2.900 · E 8.150
  • 23KENNEDY CaraSCO10.950-3.650D 3.500 · E 7.450
  • 24BURNS NicoleIOM10.600-4.000D 2.900 · E 7.700
  • 25RUSSELL EllieSCO10.500-4.100D 4.100 · E 6.400
  • 26SHURMER BonitaJEY10.450-4.150D 3.200 · E 7.250
  • 27AZIRI Nur AziraMAS10.450-4.150D 4.200 · E 6.250
  • 28CHAN ColetteSGP10.200-4.400D 4.200 · E 6.000
  • 29ASHCROFT StellaNZL10.000-4.600D 2.400 · E 7.600
  • 30BUDDA REDDY ArunaIND9.800-4.800D 3.700 · E 6.400 · ND −0.3
  • 31NAYAK PranatiIND9.775-4.825D 4.000 · E 5.775
  • 32DAS PranatiIND9.750-4.850D 3.800 · E 6.250 · ND −0.3
  • 33PEENE SamanthaCAY8.950-5.650D 1.800 · E 7.150
  • 34FLAMBARD RachelleJEY8.850-5.750D 1.400 · E 7.450
  • 35ELIADES EleniCYP8.350-6.250D 2.300 · E 6.050
  • 36BENGALAGE RidmaSRI8.250-6.350D 1.500 · E 6.750
  • 37GRILLO SanaMLT7.950-6.650D 1.400 · E 6.550
  • 38PHILASSIDES GloriaCYP7.800-6.800D 2.700 · E 5.100
  • 39RUTTY RaeganCAY7.350-7.250D 2.100 · E 5.250
  • 40GAMAGE KaushiniSRI6.900-7.700D 1.400 · E 5.500
  • 41KALUKOTTAGE AmayaSRI6.700-7.900D 1.600 · E 5.100
  • -NG GeanieMAS

Sorteren op

Land

D moeilijkheidE uitvoeringB bonusND neutrale aftrekKlik op een kolom om te sorteren

Hoe scores werken

De D-score is de moeilijkheid van de oefening. De E-score is de uitvoering, aflopend vanaf 10.000. De bonus (B) geeft punten voor speciale eisen. De neutrale aftrek (ND) trekt punten af voor fouten, zoals een stap buiten de lijn. De eindscore is D plus E plus bonus min de neutrale aftrek.

Over XXIst Commonwealth Games Artistic Gymnastics

XXIst Commonwealth Games Artistic Gymnastics (5–9 apr 2018). Deze pagina bewaart de eindresultaten zoals Longines Timing ze publiceerde. Elke tabel toont de D-score, de E-score, de bonus en de neutrale aftrek.

Officiële uitslagen: Longines Timing · FIG
Gym Art is niet de officiële bron.
Resultaten door Gym Art

gym artTrakteer ons op een koffie