WK 2026 live-uitslagenResultaten openen →

Stuttgart, GER

Andere evenementen

49th FIG Artistic Gymnastics World Championships

MannenVrouwen

4–13 okt 2019. Eindresultaten: Longines Timing.

Mannen · Kwalificatie · Toestel · Sprong

Mannen · Kwalificatie · Toestel · Sprong
Turners · 43
1YANG Hakseon5.8009.183-0.114.933–
Sprong 16.0009.30015.300
Sprong 25.6009.066-0.114.566
2DALALOYAN Artur5.6009.267-0.314.716-0.217
Sprong 15.6009.53315.133
Sprong 25.6009.000-0.314.300
3SHEK Wai Hung6.0008.716-0.114.666-0.267
Sprong 16.0008.96614.966
Sprong 26.0008.466-0.114.366
4RADIVILOV Igor5.6009.06714.666-0.267
Sprong 15.6009.23314.833
Sprong 25.6008.90014.500
5LE Thanh Tung5.4009.23314.633-0.300
Sprong 15.6009.30014.900
Sprong 25.2009.16614.366
6DRAGULESCU Marian5.7008.974-0.114.624-0.309
Sprong 15.6009.01614.616
Sprong 25.8008.933-0.114.633
7NAGORNYY Nikita5.6009.01714.616-0.317
Sprong 15.6009.30014.900
Sprong 25.6008.73314.333
8CUNNINGHAM Dominick5.5009.06614.566-0.367
Sprong 15.6009.16614.766
Sprong 25.4008.96614.366
9KIM Hansol5.4009.133-0.114.483-0.450
Sprong 15.6009.066-0.114.566
Sprong 25.2009.20014.400
10FRASCA Loris5.6008.88314.483-0.450
Sprong 15.6008.83314.433
Sprong 25.6008.93314.533
11BACUETI James5.6008.83314.433-0.500
Sprong 16.0008.66614.666
Sprong 25.2009.00014.200
12YULO Carlos Edriel5.6008.933-0.114.433-0.500
Sprong 15.6008.933-0.114.433
Sprong 25.6008.933-0.114.433
13VEGA LOPEZ Jorge5.4008.96614.366-0.567
Sprong 15.6009.26614.866
Sprong 25.2008.66613.866
14SHARAMKOU Yahor5.4008.96614.366-0.567
Sprong 15.2008.96614.166
Sprong 25.6008.96614.566
15REGINI-MORAN Giarnni5.5008.917-0.114.366-0.567
Sprong 15.6008.93314.533
Sprong 25.4008.900-0.114.200
16VERNIAIEV Oleg5.6008.799-0.114.349-0.584
Sprong 15.6009.13314.733
Sprong 25.6008.466-0.113.966
17RUMBUTIS David5.0009.16714.166-0.767
Sprong 15.2009.33314.533
Sprong 24.8009.00013.800
18DE LUNA Fabian5.2008.91714.116-0.817
Sprong 15.2008.80014.000
Sprong 25.2009.03314.233
19MEDVEDEV Andrey5.4008.816-0.114.116-0.817
Sprong 15.2008.966-0.114.066
Sprong 25.6008.666-0.114.166
20PRAYOKO Agus5.4008.666-0.114.016-0.917
Sprong 15.6008.666-0.114.166
Sprong 25.2008.66613.866
21VILLAFANE Daniel5.2008.854-0.114.004-0.929
Sprong 15.2008.875-0.113.975
Sprong 25.2008.83314.033
22MAOUDJ Ahmed Anis5.0008.950-0.113.900-1.033
Sprong 15.2009.10014.300
Sprong 24.8008.800-0.113.500
23RI Se Gwang5.6008.16613.766-1.167
Sprong 15.2008.63313.833
Sprong 26.0007.70013.700
24JIM Man Hin5.0008.75013.750-1.183
Sprong 15.2008.90014.100
Sprong 24.8008.60013.400
25DAVTYAN Artur5.6008.217-0.313.666-1.267
Sprong 15.6008.93314.533
Sprong 25.6007.500-0.312.800
26AGHARZAYEV Murad5.2008.633-0.213.633-1.300
Sprong 15.2008.833-0.313.733
Sprong 25.2008.433-0.113.533
27KARDASOVS Vitalijs5.0008.50013.499-1.434
Sprong 14.8008.83313.633
Sprong 25.2008.16613.366
28TRABELSI Mohamed Aziz5.0008.48313.483-1.450
Sprong 15.2008.26613.466
Sprong 24.8008.70013.500
29IVANOVS Olegs4.4009.06613.466-1.467
Sprong 14.8009.06613.866
Sprong 24.0009.06613.066
30SURINTORNTA Tikumporn5.2008.166-0.113.316-1.617
Sprong 15.2007.66612.866
Sprong 25.2008.666-0.113.766
31TRAMS Rihards4.4008.86713.266-1.667
Sprong 14.8008.83313.633
Sprong 24.0008.90012.900
32TIKHONOV Ivan5.2008.117-0.113.266-1.667
Sprong 15.6007.933-0.113.433
Sprong 24.8008.30013.100
33BOURGUIEG Mohamed Abdeldjalil5.0008.367-0.313.216-1.717
Sprong 15.2009.10014.300
Sprong 24.8007.633-0.312.133
34NICOLAOU Tom5.2008.083-0.313.133-1.800
Sprong 15.2008.60013.800
Sprong 25.2007.566-0.312.466
35CERNY Frantisek5.0008.166-0.313.016-1.917
Sprong 15.2007.600-0.312.500
Sprong 24.8008.73313.533
36CABRERA Gerardo4.6008.650-0.312.949-1.984
Sprong 14.8008.633-0.313.133
Sprong 24.4008.666-0.312.766
37FUGLSIG Joao5.0007.866-0.112.816-2.117
Sprong 14.8008.066-0.112.766
Sprong 25.2007.66612.866
38SASNAL Filip4.6008.166-0.112.716-2.217
Sprong 15.2007.566-0.112.666
Sprong 24.0008.76612.766
39ROSTAGNO Victor5.0007.516-0.112.466-2.467
Sprong 14.8007.566-0.112.266
Sprong 25.2007.46612.666
-HOWARD Trevor5.2008.73313.933-1.000
Sprong 15.2008.73313.933
Sprong 2
-KARIMI Milad5.2009.16614.366-0.567
Sprong 15.2009.16614.366
Sprong 2
-KUZOVKOV Konstantin4.8008.866-0.113.566-1.367
Sprong 14.8008.866-0.113.566
Sprong 2
-SCHMIDT Casimir5.6007.56613.166-1.767
Sprong 15.6007.56613.166
Sprong 2

Sprong

43 turners
  • 1YANG HakseonKOR14.933D 5.800 · E 9.183 · ND −0.1Sprong 1D 6.000 · E 9.30015.300Sprong 2D 5.600 · E 9.066 · ND −0.114.566
  • 2DALALOYAN ArturRUS14.716-0.217D 5.600 · E 9.267 · ND −0.3Sprong 1D 5.600 · E 9.53315.133Sprong 2D 5.600 · E 9.000 · ND −0.314.300
  • 3SHEK Wai HungHKG14.666-0.267D 6.000 · E 8.716 · ND −0.1Sprong 1D 6.000 · E 8.96614.966Sprong 2D 6.000 · E 8.466 · ND −0.114.366
  • 4RADIVILOV IgorUKR14.666-0.267D 5.600 · E 9.067Sprong 1D 5.600 · E 9.23314.833Sprong 2D 5.600 · E 8.90014.500
  • 5LE Thanh TungVIE14.633-0.300D 5.400 · E 9.233Sprong 1D 5.600 · E 9.30014.900Sprong 2D 5.200 · E 9.16614.366
  • 6DRAGULESCU MarianROU14.624-0.309D 5.700 · E 8.974 · ND −0.1Sprong 1D 5.600 · E 9.01614.616Sprong 2D 5.800 · E 8.933 · ND −0.114.633
  • 7NAGORNYY NikitaRUS14.616-0.317D 5.600 · E 9.017Sprong 1D 5.600 · E 9.30014.900Sprong 2D 5.600 · E 8.73314.333
  • 8CUNNINGHAM DominickGBR14.566-0.367D 5.500 · E 9.066Sprong 1D 5.600 · E 9.16614.766Sprong 2D 5.400 · E 8.96614.366
  • 9KIM HansolKOR14.483-0.450D 5.400 · E 9.133 · ND −0.1Sprong 1D 5.600 · E 9.066 · ND −0.114.566Sprong 2D 5.200 · E 9.20014.400
  • 10FRASCA LorisFRA14.483-0.450D 5.600 · E 8.883Sprong 1D 5.600 · E 8.83314.433Sprong 2D 5.600 · E 8.93314.533
  • 11BACUETI JamesAUS14.433-0.500D 5.600 · E 8.833Sprong 1D 6.000 · E 8.66614.666Sprong 2D 5.200 · E 9.00014.200
  • 12YULO Carlos EdrielPHI14.433-0.500D 5.600 · E 8.933 · ND −0.1Sprong 1D 5.600 · E 8.933 · ND −0.114.433Sprong 2D 5.600 · E 8.933 · ND −0.114.433
  • 13VEGA LOPEZ JorgeGUA14.366-0.567D 5.400 · E 8.966Sprong 1D 5.600 · E 9.26614.866Sprong 2D 5.200 · E 8.66613.866
  • 14SHARAMKOU YahorBLR14.366-0.567D 5.400 · E 8.966Sprong 1D 5.200 · E 8.96614.166Sprong 2D 5.600 · E 8.96614.566
  • 15REGINI-MORAN GiarnniGBR14.366-0.567D 5.500 · E 8.917 · ND −0.1Sprong 1D 5.600 · E 8.93314.533Sprong 2D 5.400 · E 8.900 · ND −0.114.200
  • 16VERNIAIEV OlegUKR14.349-0.584D 5.600 · E 8.799 · ND −0.1Sprong 1D 5.600 · E 9.13314.733Sprong 2D 5.600 · E 8.466 · ND −0.113.966
  • 17RUMBUTIS DavidSWE14.166-0.767D 5.000 · E 9.167Sprong 1D 5.200 · E 9.33314.533Sprong 2D 4.800 · E 9.00013.800
  • 18DE LUNA FabianMEX14.116-0.817D 5.200 · E 8.917Sprong 1D 5.200 · E 8.80014.000Sprong 2D 5.200 · E 9.03314.233
  • 19MEDVEDEV AndreyISR14.116-0.817D 5.400 · E 8.816 · ND −0.1Sprong 1D 5.200 · E 8.966 · ND −0.114.066Sprong 2D 5.600 · E 8.666 · ND −0.114.166
  • 20PRAYOKO AgusINA14.016-0.917D 5.400 · E 8.666 · ND −0.1Sprong 1D 5.600 · E 8.666 · ND −0.114.166Sprong 2D 5.200 · E 8.66613.866
  • 21VILLAFANE DanielARG14.004-0.929D 5.200 · E 8.854 · ND −0.1Sprong 1D 5.200 · E 8.875 · ND −0.113.975Sprong 2D 5.200 · E 8.83314.033
  • 22MAOUDJ Ahmed AnisALG13.900-1.033D 5.000 · E 8.950 · ND −0.1Sprong 1D 5.200 · E 9.10014.300Sprong 2D 4.800 · E 8.800 · ND −0.113.500
  • 23RI Se GwangPRK13.766-1.167D 5.600 · E 8.166Sprong 1D 5.200 · E 8.63313.833Sprong 2D 6.000 · E 7.70013.700
  • 24JIM Man HinHKG13.750-1.183D 5.000 · E 8.750Sprong 1D 5.200 · E 8.90014.100Sprong 2D 4.800 · E 8.60013.400
  • 25DAVTYAN ArturARM13.666-1.267D 5.600 · E 8.217 · ND −0.3Sprong 1D 5.600 · E 8.93314.533Sprong 2D 5.600 · E 7.500 · ND −0.312.800
  • 26AGHARZAYEV MuradAZE13.633-1.300D 5.200 · E 8.633 · ND −0.2Sprong 1D 5.200 · E 8.833 · ND −0.313.733Sprong 2D 5.200 · E 8.433 · ND −0.113.533
  • 27KARDASOVS VitalijsLAT13.499-1.434D 5.000 · E 8.500Sprong 1D 4.800 · E 8.83313.633Sprong 2D 5.200 · E 8.16613.366
  • 28TRABELSI Mohamed AzizTUN13.483-1.450D 5.000 · E 8.483Sprong 1D 5.200 · E 8.26613.466Sprong 2D 4.800 · E 8.70013.500
  • 29IVANOVS OlegsLAT13.466-1.467D 4.400 · E 9.066Sprong 1D 4.800 · E 9.06613.866Sprong 2D 4.000 · E 9.06613.066
  • 30SURINTORNTA TikumpornTHA13.316-1.617D 5.200 · E 8.166 · ND −0.1Sprong 1D 5.200 · E 7.66612.866Sprong 2D 5.200 · E 8.666 · ND −0.113.766
  • 31TRAMS RihardsLAT13.266-1.667D 4.400 · E 8.867Sprong 1D 4.800 · E 8.83313.633Sprong 2D 4.000 · E 8.90012.900
  • 32TIKHONOV IvanAZE13.266-1.667D 5.200 · E 8.117 · ND −0.1Sprong 1D 5.600 · E 7.933 · ND −0.113.433Sprong 2D 4.800 · E 8.30013.100
  • 33BOURGUIEG Mohamed AbdeldjalilALG13.216-1.717D 5.000 · E 8.367 · ND −0.3Sprong 1D 5.200 · E 9.10014.300Sprong 2D 4.800 · E 7.633 · ND −0.312.133
  • 34NICOLAOU TomCYP13.133-1.800D 5.200 · E 8.083 · ND −0.3Sprong 1D 5.200 · E 8.60013.800Sprong 2D 5.200 · E 7.566 · ND −0.312.466
  • 35CERNY FrantisekCZE13.016-1.917D 5.000 · E 8.166 · ND −0.3Sprong 1D 5.200 · E 7.600 · ND −0.312.500Sprong 2D 4.800 · E 8.73313.533
  • 36CABRERA GerardoURU12.949-1.984D 4.600 · E 8.650 · ND −0.3Sprong 1D 4.800 · E 8.633 · ND −0.313.133Sprong 2D 4.400 · E 8.666 · ND −0.312.766
  • 37FUGLSIG JoaoDEN12.816-2.117D 5.000 · E 7.866 · ND −0.1Sprong 1D 4.800 · E 8.066 · ND −0.112.766Sprong 2D 5.200 · E 7.66612.866
  • 38SASNAL FilipPOL12.716-2.217D 4.600 · E 8.166 · ND −0.1Sprong 1D 5.200 · E 7.566 · ND −0.112.666Sprong 2D 4.000 · E 8.76612.766
  • 39ROSTAGNO VictorURU12.466-2.467D 5.000 · E 7.516 · ND −0.1Sprong 1D 4.800 · E 7.566 · ND −0.112.266Sprong 2D 5.200 · E 7.46612.666
  • -HOWARD TrevorUSA13.933-1.000D 5.200 · E 8.733Sprong 1D 5.200 · E 8.73313.933Sprong 2
  • -KARIMI MiladKAZ14.366-0.567D 5.200 · E 9.166Sprong 1D 5.200 · E 9.16614.366Sprong 2
  • -KUZOVKOV KonstantinGEO13.566-1.367D 4.800 · E 8.866 · ND −0.1Sprong 1D 4.800 · E 8.866 · ND −0.113.566Sprong 2
  • -SCHMIDT CasimirNED13.166-1.767D 5.600 · E 7.566Sprong 1D 5.600 · E 7.56613.166Sprong 2

Sorteren op

Land

D moeilijkheidE uitvoeringB bonusND neutrale aftrekKlik op een kolom om te sorteren

Hoe scores werken

De D-score is de moeilijkheid van de oefening. De E-score is de uitvoering, aflopend vanaf 10.000. De bonus (B) geeft punten voor speciale eisen. De neutrale aftrek (ND) trekt punten af voor fouten, zoals een stap buiten de lijn. De eindscore is D plus E plus bonus min de neutrale aftrek.

Over 49th FIG Artistic Gymnastics World Championships

49th FIG Artistic Gymnastics World Championships (4–13 okt 2019). Deze pagina bewaart de eindresultaten zoals Longines Timing ze publiceerde. Elke tabel toont de D-score, de E-score, de bonus en de neutrale aftrek.

Officiële uitslagen: Longines Timing · FIG
Gym Art is niet de officiële bron.
Resultaten door Gym Art

gym artTrakteer ons op een koffie