WK 2026 live-uitslagenResultaten openen →

Manila, PHI

Andere evenementen

3rd FIG Artistic Gymnastics Junior World Championships

MannenVrouwen

20–24 nov 2025. Eindresultaten: Longines Timing.

Vrouwen · Kwalificatie · Toestel · Sprong

Vrouwen · Kwalificatie · Toestel · Sprong
Turners · 57
1NISHIYAMA Misa4.8009.01713.816–
Sprong 15.0009.00014.000
Sprong 24.6009.03313.633
2COLAS Elena4.6009.11613.716-0.100
Sprong 15.0009.10014.100
Sprong 24.2009.13313.333
3CRAIN Lavienna4.6009.03313.633-0.183
Sprong 15.0009.06614.066
Sprong 24.2009.00013.200
4MINAMINO Yume4.4009.00013.399-0.417
Sprong 14.6009.03313.633
Sprong 24.2008.96613.166
5BLANARU Alexia4.6008.78313.383-0.433
Sprong 15.0008.60013.600
Sprong 24.2008.96613.166
6TUDOR Aniela4.6008.68313.283-0.533
Sprong 14.4008.63313.033
Sprong 24.8008.73313.533
7PROIETTI Mia4.6008.750-0.313.200-0.616
Sprong 15.0008.800-0.313.500
Sprong 24.2008.70012.900
8ALIYEVA Albina4.6008.59913.199-0.617
Sprong 15.0008.53313.533
Sprong 24.2008.66612.866
9MOREAU Caroline3.9009.26613.166-0.650
Sprong 14.2009.26613.466
Sprong 23.6009.26612.866
10JIANG Shuting4.3008.86713.166-0.650
Sprong 14.4008.83313.233
Sprong 24.2008.90013.100
11SHTYKHETSKAYA Sofia3.9009.23313.133-0.683
Sprong 14.2009.20013.400
Sprong 23.6009.26612.866
12KAIUMOVA Milana4.1008.95013.050-0.766
Sprong 14.2009.00013.200
Sprong 24.0008.90012.900
13BULLOCK Charleigh3.9009.15013.049-0.767
Sprong 14.2009.13313.333
Sprong 23.6009.16612.766
14CALACIURA Eleonora3.9009.11613.016-0.800
Sprong 14.2009.13313.333
Sprong 23.6009.10012.700
15KUBOSNA Veronika3.9009.09912.999-0.817
Sprong 14.2009.03313.233
Sprong 23.6009.16612.766
16SISIO Anthea3.9009.08312.983-0.833
Sprong 14.2008.96613.166
Sprong 23.6009.20012.800
17SHAMAY Sivan4.3008.700-0.112.950-0.866
Sprong 14.2008.80013.000
Sprong 24.4008.600-0.112.900
18PRAT Maiana3.9009.01712.916-0.900
Sprong 14.2009.00013.200
Sprong 23.6009.03312.633
18PACH Charleen3.9009.01712.916-0.900
Sprong 14.2009.00013.200
Sprong 23.6009.03312.633
20BEITIA Ana Lucia4.3008.58312.883-0.933
Sprong 14.2008.66612.866
Sprong 24.4008.50012.900
21ESCARTIN Dominica3.9008.95012.850-0.966
Sprong 14.2008.90013.100
Sprong 23.6009.00012.600
22SEED Simone3.9008.88312.783-1.033
Sprong 14.2009.00013.200
Sprong 23.6008.76612.366
23SABER Maryam3.9008.917-0.112.766-1.050
Sprong 14.2008.900-0.113.000
Sprong 23.6008.93312.533
24PILIAROVA Lucia4.0008.76712.766-1.050
Sprong 14.2008.73312.933
Sprong 23.8008.80012.600
25VALEROS Victoria3.9008.85012.750-1.066
Sprong 14.2008.80013.000
Sprong 23.6008.90012.500
26DEMERS Coralie3.9008.80012.699-1.117
Sprong 14.2008.66612.866
Sprong 23.6008.93312.533
27DIAS de OLIVEIRA Francine Luise3.8008.80012.600-1.216
Sprong 14.2008.90013.100
Sprong 23.4008.70012.100
28LUCAS Julieta3.9008.65012.550-1.266
Sprong 14.2008.50012.700
Sprong 23.6008.80012.400
29ANTONE Elisabeth Seung Hae3.9008.683-0.112.533-1.283
Sprong 14.2008.500-0.112.600
Sprong 23.6008.86612.466
30ROMANO Isabel4.1008.43312.533-1.283
Sprong 13.8008.70012.500
Sprong 24.4008.16612.566
31McKINLEY Aila Emlen3.7008.81712.516-1.300
Sprong 14.2008.93313.133
Sprong 23.2008.70011.900
32MARENCO Isabella3.9008.61612.516-1.300
Sprong 14.2008.53312.733
Sprong 23.6008.70012.300
33YILMAZ Duru Lal4.1008.40012.499-1.317
Sprong 14.4008.36612.766
Sprong 23.8008.43312.233
34AKAN Yasam Sugra3.7008.75012.450-1.366
Sprong 13.8008.80012.600
Sprong 23.6008.70012.300
35ST JOHN Sophie3.7008.73312.433-1.383
Sprong 13.6009.00012.600
Sprong 23.8008.46612.266
36GSCHLIESSER Leonie4.4008.217-0.312.316-1.500
Sprong 14.2008.700-0.312.600
Sprong 24.6007.733-0.312.033
37TOLEDANO Naira3.9008.400-0.112.250-1.566
Sprong 14.2008.400-0.112.500
Sprong 23.6008.40012.000
38GASPARIN Mia3.5008.65012.149-1.667
Sprong 13.6008.63312.233
Sprong 23.4008.66612.066
39LAI Hiu Ching3.5008.61712.116-1.700
Sprong 13.2008.40011.600
Sprong 23.8008.83312.633
40KRASTEVA Kristin3.5008.55012.050-1.766
Sprong 13.6008.60012.200
Sprong 23.4008.50011.900
41SHMUELY Ophir3.6008.41712.016-1.800
Sprong 13.6008.73312.333
Sprong 23.6008.10011.700
42PHYU Pan Ei3.3008.70012.000-1.816
Sprong 13.4008.70012.100
Sprong 23.2008.70011.900
43PHOON Charlotte3.3008.666-0.111.916-1.900
Sprong 13.4008.66612.066
Sprong 23.2008.666-0.111.766
44BARSON Lola3.3008.61611.916-1.900
Sprong 13.2008.66611.866
Sprong 23.4008.56611.966
45LEV Anastasiia3.9007.91611.816-2.000
Sprong 14.2008.26612.466
Sprong 23.6007.56611.166
46SORENSEN Andrea3.3008.48311.783-2.033
Sprong 13.4008.46611.866
Sprong 23.2008.50011.700
47ZAIDMAN-NAVY Nizan3.3008.516-0.111.766-2.050
Sprong 13.4008.46611.866
Sprong 23.2008.566-0.111.666
48AYTAH Taleen Zuhair3.3008.45011.749-2.067
Sprong 13.4008.43311.833
Sprong 23.2008.46611.666
49MUKHAN Elina3.3008.43311.733-2.083
Sprong 13.4008.50011.900
Sprong 23.2008.36611.566
50TOKTAROVA Albina3.3008.41611.716-2.100
Sprong 13.4008.46611.866
Sprong 23.2008.36611.566
51AMMIN Punyichatr3.3008.40011.699-2.117
Sprong 13.4008.33311.733
Sprong 23.2008.46611.666
52MORALES Maite3.3008.31711.616-2.200
Sprong 13.4008.13311.533
Sprong 23.2008.50011.700
53CHOU Mei3.2008.40011.599-2.217
Sprong 13.4008.43311.833
Sprong 23.0008.36611.366
54GEHA Gwen3.1008.31711.416-2.400
Sprong 13.2008.20011.400
Sprong 23.0008.43311.433
55NA Jisu3.5008.067-0.211.366-2.450
Sprong 13.4008.600-0.111.900
Sprong 23.6007.533-0.310.833
56ATTIA Lojin3.3007.90011.199-2.617
Sprong 13.2008.56611.766
Sprong 23.4007.23310.633
-SAYYAF Lamar
Sprong 1
Sprong 2

Sprong

57 turners
  • 1NISHIYAMA MisaJPN13.816D 4.800 · E 9.017Sprong 1D 5.000 · E 9.00014.000Sprong 2D 4.600 · E 9.03313.633
  • 2COLAS ElenaFRA13.716-0.100D 4.600 · E 9.116Sprong 1D 5.000 · E 9.10014.100Sprong 2D 4.200 · E 9.13313.333
  • 3CRAIN LaviennaUSA13.633-0.183D 4.600 · E 9.033Sprong 1D 5.000 · E 9.06614.066Sprong 2D 4.200 · E 9.00013.200
  • 4MINAMINO YumeJPN13.399-0.417D 4.400 · E 9.000Sprong 1D 4.600 · E 9.03313.633Sprong 2D 4.200 · E 8.96613.166
  • 5BLANARU AlexiaROU13.383-0.433D 4.600 · E 8.783Sprong 1D 5.000 · E 8.60013.600Sprong 2D 4.200 · E 8.96613.166
  • 6TUDOR AnielaROU13.283-0.533D 4.600 · E 8.683Sprong 1D 4.400 · E 8.63313.033Sprong 2D 4.800 · E 8.73313.533
  • 7PROIETTI MiaITA13.200-0.616D 4.600 · E 8.750 · ND −0.3Sprong 1D 5.000 · E 8.800 · ND −0.313.500Sprong 2D 4.200 · E 8.70012.900
  • 8ALIYEVA AlbinaAZE13.199-0.617D 4.600 · E 8.599Sprong 1D 5.000 · E 8.53313.533Sprong 2D 4.200 · E 8.66612.866
  • 9MOREAU CarolineUSA13.166-0.650D 3.900 · E 9.266Sprong 1D 4.200 · E 9.26613.466Sprong 2D 3.600 · E 9.26612.866
  • 10JIANG ShutingCHN13.166-0.650D 4.300 · E 8.867Sprong 1D 4.400 · E 8.83313.233Sprong 2D 4.200 · E 8.90013.100
  • 11SHTYKHETSKAYA SofiaAIN13.133-0.683D 3.900 · E 9.233Sprong 1D 4.200 · E 9.20013.400Sprong 2D 3.600 · E 9.26612.866
  • 12KAIUMOVA MilanaAIN13.050-0.766D 4.100 · E 8.950Sprong 1D 4.200 · E 9.00013.200Sprong 2D 4.000 · E 8.90012.900
  • 13BULLOCK CharleighUSA13.049-0.767D 3.900 · E 9.150Sprong 1D 4.200 · E 9.13313.333Sprong 2D 3.600 · E 9.16612.766
  • 14CALACIURA EleonoraITA13.016-0.800D 3.900 · E 9.116Sprong 1D 4.200 · E 9.13313.333Sprong 2D 3.600 · E 9.10012.700
  • 15KUBOSNA VeronikaCZE12.999-0.817D 3.900 · E 9.099Sprong 1D 4.200 · E 9.03313.233Sprong 2D 3.600 · E 9.16612.766
  • 16SISIO AntheaITA12.983-0.833D 3.900 · E 9.083Sprong 1D 4.200 · E 8.96613.166Sprong 2D 3.600 · E 9.20012.800
  • 17SHAMAY SivanISR12.950-0.866D 4.300 · E 8.700 · ND −0.1Sprong 1D 4.200 · E 8.80013.000Sprong 2D 4.400 · E 8.600 · ND −0.112.900
  • 18PRAT MaianaFRA12.916-0.900D 3.900 · E 9.017Sprong 1D 4.200 · E 9.00013.200Sprong 2D 3.600 · E 9.03312.633
  • 18PACH CharleenGER12.916-0.900D 3.900 · E 9.017Sprong 1D 4.200 · E 9.00013.200Sprong 2D 3.600 · E 9.03312.633
  • 20BEITIA Ana LuciaPAN12.883-0.933D 4.300 · E 8.583Sprong 1D 4.200 · E 8.66612.866Sprong 2D 4.400 · E 8.50012.900
  • 21ESCARTIN DominicaMEX12.850-0.966D 3.900 · E 8.950Sprong 1D 4.200 · E 8.90013.100Sprong 2D 3.600 · E 9.00012.600
  • 22SEED SimoneGBR12.783-1.033D 3.900 · E 8.883Sprong 1D 4.200 · E 9.00013.200Sprong 2D 3.600 · E 8.76612.366
  • 23SABER MaryamCAN12.766-1.050D 3.900 · E 8.917 · ND −0.1Sprong 1D 4.200 · E 8.900 · ND −0.113.000Sprong 2D 3.600 · E 8.93312.533
  • 24PILIAROVA LuciaSVK12.766-1.050D 4.000 · E 8.767Sprong 1D 4.200 · E 8.73312.933Sprong 2D 3.800 · E 8.80012.600
  • 25VALEROS VictoriaESP12.750-1.066D 3.900 · E 8.850Sprong 1D 4.200 · E 8.80013.000Sprong 2D 3.600 · E 8.90012.500
  • 26DEMERS CoralieCAN12.699-1.117D 3.900 · E 8.800Sprong 1D 4.200 · E 8.66612.866Sprong 2D 3.600 · E 8.93312.533
  • 27DIAS de OLIVEIRA Francine LuiseBRA12.600-1.216D 3.800 · E 8.800Sprong 1D 4.200 · E 8.90013.100Sprong 2D 3.400 · E 8.70012.100
  • 28LUCAS JulietaARG12.550-1.266D 3.900 · E 8.650Sprong 1D 4.200 · E 8.50012.700Sprong 2D 3.600 · E 8.80012.400
  • 29ANTONE Elisabeth Seung HaePHI12.533-1.283D 3.900 · E 8.683 · ND −0.1Sprong 1D 4.200 · E 8.500 · ND −0.112.600Sprong 2D 3.600 · E 8.86612.466
  • 30ROMANO IsabelMEX12.533-1.283D 4.100 · E 8.433Sprong 1D 3.800 · E 8.70012.500Sprong 2D 4.400 · E 8.16612.566
  • 31McKINLEY Aila EmlenCAN12.516-1.300D 3.700 · E 8.817Sprong 1D 4.200 · E 8.93313.133Sprong 2D 3.200 · E 8.70011.900
  • 32MARENCO IsabellaURU12.516-1.300D 3.900 · E 8.616Sprong 1D 4.200 · E 8.53312.733Sprong 2D 3.600 · E 8.70012.300
  • 33YILMAZ Duru LalTUR12.499-1.317D 4.100 · E 8.400Sprong 1D 4.400 · E 8.36612.766Sprong 2D 3.800 · E 8.43312.233
  • 34AKAN Yasam SugraTUR12.450-1.366D 3.700 · E 8.750Sprong 1D 3.800 · E 8.80012.600Sprong 2D 3.600 · E 8.70012.300
  • 35ST JOHN SophieMLT12.433-1.383D 3.700 · E 8.733Sprong 1D 3.600 · E 9.00012.600Sprong 2D 3.800 · E 8.46612.266
  • 36GSCHLIESSER LeonieAUT12.316-1.500D 4.400 · E 8.217 · ND −0.3Sprong 1D 4.200 · E 8.700 · ND −0.312.600Sprong 2D 4.600 · E 7.733 · ND −0.312.033
  • 37TOLEDANO NairaESP12.250-1.566D 3.900 · E 8.400 · ND −0.1Sprong 1D 4.200 · E 8.400 · ND −0.112.500Sprong 2D 3.600 · E 8.40012.000
  • 38GASPARIN MiaCRO12.149-1.667D 3.500 · E 8.650Sprong 1D 3.600 · E 8.63312.233Sprong 2D 3.400 · E 8.66612.066
  • 39LAI Hiu ChingHKG12.116-1.700D 3.500 · E 8.617Sprong 1D 3.200 · E 8.40011.600Sprong 2D 3.800 · E 8.83312.633
  • 40KRASTEVA KristinBUL12.050-1.766D 3.500 · E 8.550Sprong 1D 3.600 · E 8.60012.200Sprong 2D 3.400 · E 8.50011.900
  • 41SHMUELY OphirISR12.016-1.800D 3.600 · E 8.417Sprong 1D 3.600 · E 8.73312.333Sprong 2D 3.600 · E 8.10011.700
  • 42PHYU Pan EiMYA12.000-1.816D 3.300 · E 8.700Sprong 1D 3.400 · E 8.70012.100Sprong 2D 3.200 · E 8.70011.900
  • 43PHOON CharlotteSGP11.916-1.900D 3.300 · E 8.666 · ND −0.1Sprong 1D 3.400 · E 8.66612.066Sprong 2D 3.200 · E 8.666 · ND −0.111.766
  • 44BARSON LolaNZL11.916-1.900D 3.300 · E 8.616Sprong 1D 3.200 · E 8.66611.866Sprong 2D 3.400 · E 8.56611.966
  • 45LEV AnastasiiaUKR11.816-2.000D 3.900 · E 7.916Sprong 1D 4.200 · E 8.26612.466Sprong 2D 3.600 · E 7.56611.166
  • 46SORENSEN AndreaDEN11.783-2.033D 3.300 · E 8.483Sprong 1D 3.400 · E 8.46611.866Sprong 2D 3.200 · E 8.50011.700
  • 47ZAIDMAN-NAVY NizanISR11.766-2.050D 3.300 · E 8.516 · ND −0.1Sprong 1D 3.400 · E 8.46611.866Sprong 2D 3.200 · E 8.566 · ND −0.111.666
  • 48AYTAH Taleen ZuhairKSA11.749-2.067D 3.300 · E 8.450Sprong 1D 3.400 · E 8.43311.833Sprong 2D 3.200 · E 8.46611.666
  • 49MUKHAN ElinaKAZ11.733-2.083D 3.300 · E 8.433Sprong 1D 3.400 · E 8.50011.900Sprong 2D 3.200 · E 8.36611.566
  • 50TOKTAROVA AlbinaKAZ11.716-2.100D 3.300 · E 8.416Sprong 1D 3.400 · E 8.46611.866Sprong 2D 3.200 · E 8.36611.566
  • 51AMMIN PunyichatrTHA11.699-2.117D 3.300 · E 8.400Sprong 1D 3.400 · E 8.33311.733Sprong 2D 3.200 · E 8.46611.666
  • 52MORALES MaiteCHI11.616-2.200D 3.300 · E 8.317Sprong 1D 3.400 · E 8.13311.533Sprong 2D 3.200 · E 8.50011.700
  • 53CHOU MeiTPE11.599-2.217D 3.200 · E 8.400Sprong 1D 3.400 · E 8.43311.833Sprong 2D 3.000 · E 8.36611.366
  • 54GEHA GwenLBN11.416-2.400D 3.100 · E 8.317Sprong 1D 3.200 · E 8.20011.400Sprong 2D 3.000 · E 8.43311.433
  • 55NA JisuNZL11.366-2.450D 3.500 · E 8.067 · ND −0.2Sprong 1D 3.400 · E 8.600 · ND −0.111.900Sprong 2D 3.600 · E 7.533 · ND −0.310.833
  • 56ATTIA LojinQAT11.199-2.617D 3.300 · E 7.900Sprong 1D 3.200 · E 8.56611.766Sprong 2D 3.400 · E 7.23310.633
  • -SAYYAF LamarSYRSprong 1Sprong 2

Sorteren op

Land

D moeilijkheidE uitvoeringB bonusND neutrale aftrekKlik op een kolom om te sorteren

Hoe scores werken

De D-score is de moeilijkheid van de oefening. De E-score is de uitvoering, aflopend vanaf 10.000. De bonus (B) geeft punten voor speciale eisen. De neutrale aftrek (ND) trekt punten af voor fouten, zoals een stap buiten de lijn. De eindscore is D plus E plus bonus min de neutrale aftrek.

Over 3rd FIG Artistic Gymnastics Junior World Championships

3rd FIG Artistic Gymnastics Junior World Championships (20–24 nov 2025). Deze pagina bewaart de eindresultaten zoals Longines Timing ze publiceerde. Elke tabel toont de D-score, de E-score, de bonus en de neutrale aftrek.

Officiële uitslagen: Longines Timing · FIG
Gym Art is niet de officiële bron.
Resultaten door Gym Art

gym artTrakteer ons op een koffie