WK 2026 live-uitslagenResultaten openen →

Paris, FRA

Andere evenementen

FIG World Challenge Cup 2026

MannenVrouwen

26–27 sep 2026. Eindresultaten: Longines Timing.

Mannen · Kwalificatie · Toestel · Paard met beugels

Mannen · Kwalificatie · Toestel · Paard met beugels
Turners · 34
1TARGHETTA Gabriele5.9009.13315.033–
2MANUKYAN Hamlet5.9009.10015.000-0.033
3YOCKERS Ignacio5.7008.63314.333-0.700
4DANG Brandon5.9008.43314.333-0.700
5OSBERGER Benjamin5.4008.90014.300-0.733
6RAKOVIC Gregor5.4008.76614.166-0.867
7ZUGEC Mateo5.3008.70014.000-1.033
8TOUCHAIS Melwin5.4008.60014.000-1.033
9HICKEY James5.7008.06613.766-1.267
10VERNIAIEV Oleg5.6008.06613.666-1.367
11LANGDON Max5.2008.43313.633-1.400
12ARICAN Ferhat5.6008.00013.600-1.433
13BUCKLEY Kevin George5.2008.26613.466-1.567
14KHACHIKYAN Gagik5.4007.90013.300-1.733
15PIETARINEN Marcus5.0008.23313.233-1.800
16LIUBIMOV Ilia4.9008.26613.166-1.867
17KILICER Mert Efe4.9008.10013.000-2.033
18AHMADZADA Rasul5.1007.90013.000-2.033
19CARRION CARO Daniel4.9008.06612.966-2.067
20VERNON Elliot5.3007.66612.966-2.067
21OLMANST Florient5.0007.86612.866-2.167
22DYSHUK Ihor5.6007.13312.733-2.300
23McCONVILLE Ewen4.1008.60012.700-2.333
24CHELADYN Addyson4.4008.16612.566-2.467
25TOURNICOURT Victor5.3007.13312.433-2.600
26SUNDELL William5.8006.50012.300-2.733
27BRANDENBURGER Quentin4.3007.83312.133-2.900
28ROSTOV Alexey4.6007.36611.966-3.067
29VLAHEK Jakov5.1006.83311.933-3.100
30DOLGOPYAT Artem4.4007.06611.466-3.567
31ILYINKOU Bahdan3.7006.53310.233-4.800
32PALERMO Joy3.8005.9339.733-5.300
33MARTIN Jackson4.5004.9009.400-5.633
-TRAORE-MALATRE Leeroy5.2007.366

Paard met beugels

34 turners
  • 1TARGHETTA GabrieleITA15.033D 5.900 · E 9.133
  • 2MANUKYAN HamletARM15.000-0.033D 5.900 · E 9.100
  • 3YOCKERS IgnacioESP14.333-0.700D 5.700 · E 8.633
  • 4DANG BrandonUSA14.333-0.700D 5.900 · E 8.433
  • 5OSBERGER BenjaminFRA14.300-0.733D 5.400 · E 8.900
  • 6RAKOVIC GregorSLO14.166-0.867D 5.400 · E 8.766
  • 7ZUGEC MateoCRO14.000-1.033D 5.300 · E 8.700
  • 8TOUCHAIS MelwinFRA14.000-1.033D 5.400 · E 8.600
  • 9HICKEY JamesIRL13.766-1.267D 5.700 · E 8.066
  • 10VERNIAIEV OlegUKR13.666-1.367D 5.600 · E 8.066
  • 11LANGDON MaxAUS13.633-1.400D 5.200 · E 8.433
  • 12ARICAN FerhatTUR13.600-1.433D 5.600 · E 8.000
  • 13BUCKLEY Kevin GeorgeSLO13.466-1.567D 5.200 · E 8.266
  • 14KHACHIKYAN GagikARM13.300-1.733D 5.400 · E 7.900
  • 15PIETARINEN MarcusFIN13.233-1.800D 5.000 · E 8.233
  • 16LIUBIMOV IliaISR13.166-1.867D 4.900 · E 8.266
  • 17KILICER Mert EfeTUR13.000-2.033D 4.900 · E 8.100
  • 18AHMADZADA RasulAZE13.000-2.033D 5.100 · E 7.900
  • 19CARRION CARO DanielESP12.966-2.067D 4.900 · E 8.066
  • 20VERNON ElliotGBR12.966-2.067D 5.300 · E 7.666
  • 21OLMANST FlorientBEL12.866-2.167D 5.000 · E 7.866
  • 22DYSHUK IhorUKR12.733-2.300D 5.600 · E 7.133
  • 23McCONVILLE EwenAUS12.700-2.333D 4.100 · E 8.600
  • 24CHELADYN AddysonCAN12.566-2.467D 4.400 · E 8.166
  • 25TOURNICOURT VictorBEL12.433-2.600D 5.300 · E 7.133
  • 26SUNDELL WilliamSWE12.300-2.733D 5.800 · E 6.500
  • 27BRANDENBURGER QuentinLUX12.133-2.900D 4.300 · E 7.833
  • 28ROSTOV AlexeyWG211.966-3.067D 4.600 · E 7.366
  • 29VLAHEK JakovCRO11.933-3.100D 5.100 · E 6.833
  • 30DOLGOPYAT ArtemISR11.466-3.567D 4.400 · E 7.066
  • 31ILYINKOU BahdanWG110.233-4.800D 3.700 · E 6.533
  • 32PALERMO JoyLUX9.733-5.300D 3.800 · E 5.933
  • 33MARTIN JacksonCAN9.400-5.633D 4.500 · E 4.900
  • -TRAORE-MALATRE LeeroyFRAD 5.200 · E 7.366

Sorteren op

Land

D moeilijkheidE uitvoeringB bonusND neutrale aftrekKlik op een kolom om te sorteren

Hoe scores werken

De D-score is de moeilijkheid van de oefening. De E-score is de uitvoering, aflopend vanaf 10.000. De bonus (B) geeft punten voor speciale eisen. De neutrale aftrek (ND) trekt punten af voor fouten, zoals een stap buiten de lijn. De eindscore is D plus E plus bonus min de neutrale aftrek.

Over FIG World Challenge Cup 2026

FIG World Challenge Cup 2026 (26–27 sep 2026). Deze pagina bewaart de eindresultaten zoals Longines Timing ze publiceerde. Elke tabel toont de D-score, de E-score, de bonus en de neutrale aftrek.

Officiële uitslagen: Longines Timing · FIG
Gym Art is niet de officiële bron.
Resultaten door Gym Art

gym artTrakteer ons op een koffie