WK 2026 live-uitslagenResultaten openen →

Paris, FRA

Andere evenementen

FIG World Challenge Cup 2026

MannenVrouwen

26–27 sep 2026. Eindresultaten: Longines Timing.

Mannen · Kwalificatie · Toestel · Ringen

Mannen · Kwalificatie · Toestel · Ringen
Turners · 22
1ZAIKA Ilia5.8008.70014.500–
2AVETISYAN Artur5.4008.83314.233-0.267
3KOSAK Mehmet Ayberk5.5008.73314.233-0.267
4SIMONOV Nikita5.4008.63314.033-0.467
5TOUCHAIS Melwin5.0008.90013.900-0.600
6COLAK Ibrahim5.1008.80013.900-0.600
7VERNIAIEV Oleg4.7008.90013.600-0.900
8SAKOUHI Nael5.0008.50013.500-1.000
9AKINSHIN Timofei5.1008.36613.466-1.034
10JOST Romeo4.9008.53313.433-1.067
11SPONEVIK Sebastian4.9008.43313.333-1.167
12VERNON Elliot4.2008.50012.700-1.800
13BRANDENBURGER Quentin3.8008.76612.566-1.934
14KOVACS Sergio David3.9008.63312.533-1.967
15CARRION CARO Daniel4.0008.53312.533-1.967
16GRIKINIS Nedas4.5008.03312.533-1.967
17KHIRI Wallys Pharess3.6008.16611.766-2.734
18ORTAL Ron3.7007.53311.233-3.267
19BROSZIO Pablo4.2007.200-0.311.100-3.400
20LAI Carlos3.2007.06610.266-4.234
21BOJANC Luka4.3005.90010.200-4.300
-BURBAIL Alphonce4.3008.200

Ringen

22 turners
  • 1ZAIKA IliaWG214.500D 5.800 · E 8.700
  • 2AVETISYAN ArturARM14.233-0.267D 5.400 · E 8.833
  • 3KOSAK Mehmet AyberkTUR14.233-0.267D 5.500 · E 8.733
  • 4SIMONOV NikitaAZE14.033-0.467D 5.400 · E 8.633
  • 5TOUCHAIS MelwinFRA13.900-0.600D 5.000 · E 8.900
  • 6COLAK IbrahimTUR13.900-0.600D 5.100 · E 8.800
  • 7VERNIAIEV OlegUKR13.600-0.900D 4.700 · E 8.900
  • 8SAKOUHI NaelFRA13.500-1.000D 5.000 · E 8.500
  • 9AKINSHIN TimofeiWG213.466-1.034D 5.100 · E 8.366
  • 10JOST RomeoBEL13.433-1.067D 4.900 · E 8.533
  • 11SPONEVIK SebastianNOR13.333-1.167D 4.900 · E 8.433
  • 12VERNON ElliotGBR12.700-1.800D 4.200 · E 8.500
  • 13BRANDENBURGER QuentinLUX12.566-1.934D 3.800 · E 8.766
  • 14KOVACS Sergio DavidESP12.533-1.967D 3.900 · E 8.633
  • 15CARRION CARO DanielESP12.533-1.967D 4.000 · E 8.533
  • 16GRIKINIS NedasLTU12.533-1.967D 4.500 · E 8.033
  • 17KHIRI Wallys PharessMAR11.766-2.734D 3.600 · E 8.166
  • 18ORTAL RonISR11.233-3.267D 3.700 · E 7.533
  • 19BROSZIO PabloPAN11.100-3.400D 4.200 · E 7.200 · ND −0.3
  • 20LAI CarlosAUS10.266-4.234D 3.200 · E 7.066
  • 21BOJANC LukaSLO10.200-4.300D 4.300 · E 5.900
  • -BURBAIL AlphonceFRAD 4.300 · E 8.200

Sorteren op

Land

D moeilijkheidE uitvoeringB bonusND neutrale aftrekKlik op een kolom om te sorteren

Hoe scores werken

De D-score is de moeilijkheid van de oefening. De E-score is de uitvoering, aflopend vanaf 10.000. De bonus (B) geeft punten voor speciale eisen. De neutrale aftrek (ND) trekt punten af voor fouten, zoals een stap buiten de lijn. De eindscore is D plus E plus bonus min de neutrale aftrek.

Over FIG World Challenge Cup 2026

FIG World Challenge Cup 2026 (26–27 sep 2026). Deze pagina bewaart de eindresultaten zoals Longines Timing ze publiceerde. Elke tabel toont de D-score, de E-score, de bonus en de neutrale aftrek.

Officiële uitslagen: Longines Timing · FIG
Gym Art is niet de officiële bron.
Resultaten door Gym Art

gym artTrakteer ons op een koffie