Dünya Şampiyonası 2026 canlı sonuçlarSonuçları aç →

Tokyo, JPN

Diğer etkinlikler

Olympic Games Tokyo 2020

ErkeklerKadınlar

24 Tem – 3 Ağu 2021. Nihai sonuçlar: Olympedia.

Erkekler · Eleme · Çok yarışma

Erkekler · Eleme · Çok yarışma
Sporcular · 66YerKulplu atHalkaAtlamaParalel barYüksek barAA
1Daiki Hashimoto814.700414.7661713.866314.866815.300115.03388.531–
2Nikita Nagorny115.066814.366714.333614.7001714.966414.46687.897-0.634
3Xiao Ruoteng414.8661014.3001114.200614.700415.400714.26687.732-0.799
4Sun Wei1414.333214.8331014.233414.7661315.1331514.00087.298-1.233
5Joe Fraser2114.066614.666414.4004013.833415.4001613.93386.298-2.233
6Artur Dalaloyan3513.7001913.800314.5001014.6581015.2331114.06685.957-2.574
7Takeru Kitazono914.6661513.9163613.333614.7001914.900514.43385.948-2.583
8Ahmet Önder1114.6003213.333514.3662114.3331115.2001713.83385.665-2.866
9Kazuma Kaya2513.933214.833514.3665613.2001515.1001314.03385.465-3.066
10David Belyavsky5412.933514.7331514.0002514.300715.3251314.03385.324-3.207
11Brody Malone3713.6662113.7331114.2001314.5332714.633314.53385.298-3.233
12Lin Chaopan2313.9661314.1003313.433914.6662214.733814.20085.098-3.433
13Wataru Tanigawa1214.4661713.833914.3004513.666915.2412513.40084.906-3.625
14Sam Mikulak1214.4661613.9001713.8662814.133315.4334612.86684.664-3.867
15Adem Asil2214.0335112.400114.800115.1003914.0911014.10084.524-4.007
16James Hall2713.8661314.1002213.7332114.3333414.3331114.06684.431-4.100
17Lee Chih-Kai1814.200115.2664813.0331614.5003714.2333613.10084.332-4.199
18Caio Souza2313.9662913.400714.3331114.6002914.5332313.46684.298-4.233
19Yul Moldauer414.8661114.2331414.0332814.1334513.9004512.93384.098-4.433
20Lukas Dauser3013.7662313.6662913.5334713.600215.7332413.43383.731-4.800
21Shane Wiskus714.7333013.3661713.8665813.0002414.7002113.70083.365-5.166
22Tang Chia-Hung1414.3333613.0002013.8332014.4004413.9662513.40082.932-5.599
23Giarnni Regini-Moran914.6665412.1663413.3661114.6001814.9333613.10082.831-5.700
24Petro Paxnyuk4013.5664312.8663113.4663014.100615.3332513.40082.731-5.800
25Milad Karimi614.7665811.9004013.3001814.4335313.400214.76682.565-5.966
26Benjamin Gischard1714.2661713.8333613.3332714.1664713.8003613.10082.498-6.033
27Philipp Herder3113.7333413.2333613.3331314.5333014.5003613.10082.432-6.099
28Lee Jun-Ho3113.7333912.9002413.7001814.4333514.2662813.36682.398-6.133
29Aleksandr Kartsev3113.7332713.5002613.6331314.5331914.9005612.00082.299-6.232
30Andreas Toba5712.8332213.7002213.7333314.0003814.1001913.80082.166-6.365
31Eddy Yusof4313.5004912.4662913.5332114.3332414.7002813.36681.898-6.633
32Nils Dunkel5412.9331214.1332713.6005013.5333214.4334313.00081.632-6.899
33Christian Baumann2813.8334712.7002113.7664913.5661115.2005112.56681.631-6.900
34Illia Kovtun5612.8662313.6665012.8334213.8162414.7002113.70081.581-6.950
35Pablo Brägger2014.1332613.5663113.4666212.7331615.0665012.60081.564-6.967
36Diogo Soares1814.2004512.8004613.1333214.0664513.9003113.23381.332-7.199
37Joel Plata4313.5002813.4334013.3003513.9662714.6335412.46681.298-7.233
38Ludovico Edalli3113.7332513.6003613.3334513.6665513.1662013.73381.231-7.300
39Kim Han-Sol314.9005911.8332713.6002614.2334813.6664812.80081.032-7.499
40Daniel Corral5113.2003313.2663413.3663613.9334014.0333613.10080.898-7.633
41Ryu Seong-Hyeon115.0663912.9004513.1661614.5006111.9663313.13380.731-7.800
42Francisco Barretto Júnior5313.0003513.2004413.2005413.4664214.0001713.83380.699-7.832
43Yevhen Yudenkov2613.9003812.9664313.2665113.5003514.2665212.53380.431-8.100
44Loris Frasca3513.7002013.7664713.1005113.5005213.4334712.83380.332-8.199
45İvan Tixonov4813.2333013.3661114.2004713.6005712.7663313.13380.298-8.233
46Robert Tvorogal3913.6335612.1004013.3003613.9333014.5004912.76680.232-8.299
47Carlos Yulo4013.5665911.8331514.000414.7665113.4665512.30079.931-8.600
48Nicolau Mir4213.5334812.6005812.4003813.8664014.0333113.23379.665-8.866
49Rasul Abdurakhimov6012.5665412.1665312.7334013.8332214.7334113.03379.064-9.467
50Marios Georgiou4513.4666410.6665212.7663014.1004813.666614.33378.997-9.534
51Omar Mohamed4813.2333613.0005712.5004313.8005413.3004113.03378.866-9.665
52Misha Koudinov4713.4334912.4665512.6004413.7663214.4336111.36678.064-10.467
53Néstor Abad3713.6666111.4666011.9665813.0002114.8003313.13378.031-10.500
54Shiao Yu-Jan2813.8333912.9005012.8332114.3336012.1005711.80077.799-10.732
55René Cournoyer6411.7664512.8002513.6663813.8665812.3333013.26677.697-10.834
56Thierno Diallo6212.2333912.9004913.0006112.8334214.0006211.10076.066-12.465
57David Jessen4513.4665212.3335612.5666412.3335013.6336311.00075.331-13.200
58Uche Eke5712.8334312.8666111.9005513.4335912.2335911.50074.765-13.766
59David Huddleston6112.4336211.0005912.2003314.0005513.1666011.46674.265-14.266
60Hung Yuan-Hsi4813.2336310.7665412.6336012.9666311.5004313.00074.098-14.433
61David Rumbutis6312.1665712.0336211.2005713.1006211.7335212.53372.765-15.766
62Jeremiah Loo5213.1005312.266637.7006312.4666410.2005811.76667.498-21.033
-Denis Ablyazin1614.300-114.800214.900---
-Arthur Nory Mariano5912.800--5113.500-914.133-
-Vladislav Polyashov-814.366--1315.133--
-Zou Jingyuan-714.600--116.166--

Çok yarışma

66 sporcu
  • 1Daiki HashimotoJPN88.531Yer14.700#8Kulplu14.766#4Halka13.866#17Atlama14.866#3Paralel15.300#8Barfiks15.033#1
  • 2Nikita NagornyROC87.897-0.634Yer15.066#1Kulplu14.366#8Halka14.333#7Atlama14.700#6Paralel14.966#17Barfiks14.466#4
  • 3Xiao RuotengCHN87.732-0.799Yer14.866#4Kulplu14.300#10Halka14.200#11Atlama14.700#6Paralel15.400#4Barfiks14.266#7
  • 4Sun WeiCHN87.298-1.233Yer14.333#14Kulplu14.833#2Halka14.233#10Atlama14.766#4Paralel15.133#13Barfiks14.000#15
  • 5Joe FraserGBR86.298-2.233Yer14.066#21Kulplu14.666#6Halka14.400#4Atlama13.833#40Paralel15.400#4Barfiks13.933#16
  • 6Artur DalaloyanROC85.957-2.574Yer13.700#35Kulplu13.800#19Halka14.500#3Atlama14.658#10Paralel15.233#10Barfiks14.066#11
  • 7Takeru KitazonoJPN85.948-2.583Yer14.666#9Kulplu13.916#15Halka13.333#36Atlama14.700#6Paralel14.900#19Barfiks14.433#5
  • 8Ahmet ÖnderTUR85.665-2.866Yer14.600#11Kulplu13.333#32Halka14.366#5Atlama14.333#21Paralel15.200#11Barfiks13.833#17
  • 9Kazuma KayaJPN85.465-3.066Yer13.933#25Kulplu14.833#2Halka14.366#5Atlama13.200#56Paralel15.100#15Barfiks14.033#13
  • 10David BelyavskyROC85.324-3.207Yer12.933#54Kulplu14.733#5Halka14.000#15Atlama14.300#25Paralel15.325#7Barfiks14.033#13
  • 11Brody MaloneUSA85.298-3.233Yer13.666#37Kulplu13.733#21Halka14.200#11Atlama14.533#13Paralel14.633#27Barfiks14.533#3
  • 12Lin ChaopanCHN85.098-3.433Yer13.966#23Kulplu14.100#13Halka13.433#33Atlama14.666#9Paralel14.733#22Barfiks14.200#8
  • 13Wataru TanigawaJPN84.906-3.625Yer14.466#12Kulplu13.833#17Halka14.300#9Atlama13.666#45Paralel15.241#9Barfiks13.400#25
  • 14Sam MikulakUSA84.664-3.867Yer14.466#12Kulplu13.900#16Halka13.866#17Atlama14.133#28Paralel15.433#3Barfiks12.866#46
  • 15Adem AsilTUR84.524-4.007Yer14.033#22Kulplu12.400#51Halka14.800#1Atlama15.100#1Paralel14.091#39Barfiks14.100#10
  • 16James HallGBR84.431-4.100Yer13.866#27Kulplu14.100#13Halka13.733#22Atlama14.333#21Paralel14.333#34Barfiks14.066#11
  • 17Lee Chih-KaiTPE84.332-4.199Yer14.200#18Kulplu15.266#1Halka13.033#48Atlama14.500#16Paralel14.233#37Barfiks13.100#36
  • 18Caio SouzaBRA84.298-4.233Yer13.966#23Kulplu13.400#29Halka14.333#7Atlama14.600#11Paralel14.533#29Barfiks13.466#23
  • 19Yul MoldauerUSA84.098-4.433Yer14.866#4Kulplu14.233#11Halka14.033#14Atlama14.133#28Paralel13.900#45Barfiks12.933#45
  • 20Lukas DauserGER83.731-4.800Yer13.766#30Kulplu13.666#23Halka13.533#29Atlama13.600#47Paralel15.733#2Barfiks13.433#24
  • 21Shane WiskusUSA83.365-5.166Yer14.733#7Kulplu13.366#30Halka13.866#17Atlama13.000#58Paralel14.700#24Barfiks13.700#21
  • 22Tang Chia-HungTPE82.932-5.599Yer14.333#14Kulplu13.000#36Halka13.833#20Atlama14.400#20Paralel13.966#44Barfiks13.400#25
  • 23Giarnni Regini-MoranGBR82.831-5.700Yer14.666#9Kulplu12.166#54Halka13.366#34Atlama14.600#11Paralel14.933#18Barfiks13.100#36
  • 24Petro PaxnyukUKR82.731-5.800Yer13.566#40Kulplu12.866#43Halka13.466#31Atlama14.100#30Paralel15.333#6Barfiks13.400#25
  • 25Milad KarimiKAZ82.565-5.966Yer14.766#6Kulplu11.900#58Halka13.300#40Atlama14.433#18Paralel13.400#53Barfiks14.766#2
  • 26Benjamin GischardSUI82.498-6.033Yer14.266#17Kulplu13.833#17Halka13.333#36Atlama14.166#27Paralel13.800#47Barfiks13.100#36
  • 27Philipp HerderGER82.432-6.099Yer13.733#31Kulplu13.233#34Halka13.333#36Atlama14.533#13Paralel14.500#30Barfiks13.100#36
  • 28Lee Jun-HoKOR82.398-6.133Yer13.733#31Kulplu12.900#39Halka13.700#24Atlama14.433#18Paralel14.266#35Barfiks13.366#28
  • 29Aleksandr KartsevROC82.299-6.232Yer13.733#31Kulplu13.500#27Halka13.633#26Atlama14.533#13Paralel14.900#19Barfiks12.000#56
  • 30Andreas TobaGER82.166-6.365Yer12.833#57Kulplu13.700#22Halka13.733#22Atlama14.000#33Paralel14.100#38Barfiks13.800#19
  • 31Eddy YusofSUI81.898-6.633Yer13.500#43Kulplu12.466#49Halka13.533#29Atlama14.333#21Paralel14.700#24Barfiks13.366#28
  • 32Nils DunkelGER81.632-6.899Yer12.933#54Kulplu14.133#12Halka13.600#27Atlama13.533#50Paralel14.433#32Barfiks13.000#43
  • 33Christian BaumannSUI81.631-6.900Yer13.833#28Kulplu12.700#47Halka13.766#21Atlama13.566#49Paralel15.200#11Barfiks12.566#51
  • 34Illia KovtunUKR81.581-6.950Yer12.866#56Kulplu13.666#23Halka12.833#50Atlama13.816#42Paralel14.700#24Barfiks13.700#21
  • 35Pablo BräggerSUI81.564-6.967Yer14.133#20Kulplu13.566#26Halka13.466#31Atlama12.733#62Paralel15.066#16Barfiks12.600#50
  • 36Diogo SoaresBRA81.332-7.199Yer14.200#18Kulplu12.800#45Halka13.133#46Atlama14.066#32Paralel13.900#45Barfiks13.233#31
  • 37Joel PlataESP81.298-7.233Yer13.500#43Kulplu13.433#28Halka13.300#40Atlama13.966#35Paralel14.633#27Barfiks12.466#54
  • 38Ludovico EdalliITA81.231-7.300Yer13.733#31Kulplu13.600#25Halka13.333#36Atlama13.666#45Paralel13.166#55Barfiks13.733#20
  • 39Kim Han-SolKOR81.032-7.499Yer14.900#3Kulplu11.833#59Halka13.600#27Atlama14.233#26Paralel13.666#48Barfiks12.800#48
  • 40Daniel CorralMEX80.898-7.633Yer13.200#51Kulplu13.266#33Halka13.366#34Atlama13.933#36Paralel14.033#40Barfiks13.100#36
  • 41Ryu Seong-HyeonKOR80.731-7.800Yer15.066#1Kulplu12.900#39Halka13.166#45Atlama14.500#16Paralel11.966#61Barfiks13.133#33
  • 42Francisco Barretto JúniorBRA80.699-7.832Yer13.000#53Kulplu13.200#35Halka13.200#44Atlama13.466#54Paralel14.000#42Barfiks13.833#17
  • 43Yevhen YudenkovUKR80.431-8.100Yer13.900#26Kulplu12.966#38Halka13.266#43Atlama13.500#51Paralel14.266#35Barfiks12.533#52
  • 44Loris FrascaFRA80.332-8.199Yer13.700#35Kulplu13.766#20Halka13.100#47Atlama13.500#51Paralel13.433#52Barfiks12.833#47
  • 45İvan TixonovAZE80.298-8.233Yer13.233#48Kulplu13.366#30Halka14.200#11Atlama13.600#47Paralel12.766#57Barfiks13.133#33
  • 46Robert TvorogalLTU80.232-8.299Yer13.633#39Kulplu12.100#56Halka13.300#40Atlama13.933#36Paralel14.500#30Barfiks12.766#49
  • 47Carlos YuloPHI79.931-8.600Yer13.566#40Kulplu11.833#59Halka14.000#15Atlama14.766#4Paralel13.466#51Barfiks12.300#55
  • 48Nicolau MirESP79.665-8.866Yer13.533#42Kulplu12.600#48Halka12.400#58Atlama13.866#38Paralel14.033#40Barfiks13.233#31
  • 49Rasul AbdurakhimovUZB79.064-9.467Yer12.566#60Kulplu12.166#54Halka12.733#53Atlama13.833#40Paralel14.733#22Barfiks13.033#41
  • 50Marios GeorgiouCYP78.997-9.534Yer13.466#45Kulplu10.666#64Halka12.766#52Atlama14.100#30Paralel13.666#48Barfiks14.333#6
  • 51Omar MohamedEGY78.866-9.665Yer13.233#48Kulplu13.000#36Halka12.500#57Atlama13.800#43Paralel13.300#54Barfiks13.033#41
  • 52Misha KoudinovNZL78.064-10.467Yer13.433#47Kulplu12.466#49Halka12.600#55Atlama13.766#44Paralel14.433#32Barfiks11.366#61
  • 53Néstor AbadESP78.031-10.500Yer13.666#37Kulplu11.466#61Halka11.966#60Atlama13.000#58Paralel14.800#21Barfiks13.133#33
  • 54Shiao Yu-JanTPE77.799-10.732Yer13.833#28Kulplu12.900#39Halka12.833#50Atlama14.333#21Paralel12.100#60Barfiks11.800#57
  • 55René CournoyerCAN77.697-10.834Yer11.766#64Kulplu12.800#45Halka13.666#25Atlama13.866#38Paralel12.333#58Barfiks13.266#30
  • 56Thierno DialloESP76.066-12.465Yer12.233#62Kulplu12.900#39Halka13.000#49Atlama12.833#61Paralel14.000#42Barfiks11.100#62
  • 57David JessenCZE75.331-13.200Yer13.466#45Kulplu12.333#52Halka12.566#56Atlama12.333#64Paralel13.633#50Barfiks11.000#63
  • 58Uche EkeNGR74.765-13.766Yer12.833#57Kulplu12.866#43Halka11.900#61Atlama13.433#55Paralel12.233#59Barfiks11.500#59
  • 59David HuddlestonBUL74.265-14.266Yer12.433#61Kulplu11.000#62Halka12.200#59Atlama14.000#33Paralel13.166#55Barfiks11.466#60
  • 60Hung Yuan-HsiTPE74.098-14.433Yer13.233#48Kulplu10.766#63Halka12.633#54Atlama12.966#60Paralel11.500#63Barfiks13.000#43
  • 61David RumbutisSWE72.765-15.766Yer12.166#63Kulplu12.033#57Halka11.200#62Atlama13.100#57Paralel11.733#62Barfiks12.533#52
  • 62Jeremiah LooMAS67.498-21.033Yer13.100#52Kulplu12.266#53Halka7.700#63Atlama12.466#63Paralel10.200#64Barfiks11.766#58
  • -Denis AblyazinROC-Yer14.300#16Kulplu-Halka14.800#1Atlama14.900#2Paralel-Barfiks-
  • -Arthur Nory MarianoBRA-Yer12.800#59Kulplu-Halka-Atlama13.500#51Paralel-Barfiks14.133#9
  • -Vladislav PolyashovROC-Yer-Kulplu14.366#8Halka-Atlama-Paralel15.133#13Barfiks-
  • -Zou JingyuanCHN-Yer-Kulplu14.600#7Halka-Atlama-Paralel16.166#1Barfiks-

Sıralama ölçütü

Ülke

D zorlukE uygulamaB bonusND nötr kesintiSıralamak için bir sütuna tıklayın

Puanlar nasıl çalışır

D puanı rutinin zorluğudur. E puanı uygulamadır ve 10.000'den aşağı sayılır. Bonus (B) özel gereksinimler için puan ekler. Nötr kesinti (ND), alan dışına adım atmak gibi hatalar için puan düşer. Son puan, D artı E artı bonus eksi nötr kesintidir.

Olympic Games Tokyo 2020 hakkında

Olympic Games Tokyo 2020 (24 Tem – 3 Ağu 2021). Bu sayfa, nihai sonuçları Olympedia’in yayımladığı haliyle saklar. Her tabloda D puanı, E puanı, bonus ve nötr kesinti gösterilir.

Resmî sonuçlar: Olympedia · FIG
Gym Art resmî kaynak değildir.
Sonuçlar: Gym Art

gym artBize bir kahve ısmarla