Dünya Şampiyonası 2026 canlı sonuçlarSonuçları aç →

Tokyo, JPN

Diğer etkinlikler

Olympic Games Tokyo 2020

ErkeklerKadınlar

24 Tem – 3 Ağu 2021. Nihai sonuçlar: Olympedia.

Kadınlar · Eleme · Çok yarışma

Kadınlar · Eleme · Çok yarışma
Sporcular · 85AtlamaAsimetrik paralel barDenge aletiYerAA
1Simone Biles414.966914.566514.066214.13357.731–
2Rebeca Andrade115.4001714.2001413.733414.06657.399-0.332
3Suni Lee2314.333215.200214.2001713.43357.166-0.565
4Angelina Melnikova1814.466414.9331413.733614.00057.132-0.599
5Vladislava Urazova1214.600514.866614.0001013.63357.099-0.632
6Viktoriya Listunova2514.300614.7661113.866614.00056.932-0.799
7Nina Derwael4013.900115.3661213.7661213.56656.598-1.133
8Tang Xijing2514.3001114.433114.3331913.36656.432-1.299
9Jade Carey215.1661814.1333612.866314.10056.265-1.466
10Mélanie de Jesus dos Santos1814.466914.5662313.2332413.16655.431-2.300
11MyKayla Skinner714.9332913.6662313.2331213.56655.398-2.333
12Jessica Gadirova1614.5002713.8003612.866514.03355.199-2.532
13Grace McCallum1314.5332014.1002813.0661613.46655.165-2.566
14Lu Yufei4713.600714.700314.1004512.66655.066-2.665
15Zhang Jin2014.4334013.100713.9661713.43354.932-2.799
16Zsófia Kovács1614.5001114.4332613.1334512.66654.732-2.999
17Jennifer Gadirova1314.5334113.0662113.300913.80054.699-3.032
18Carolann Héduit3014.2332313.9662513.2003212.90054.299-3.432
19Elisabeth Seitz2814.266714.7005212.3333012.93354.232-3.499
20Alice D'Amato2314.3331614.2334412.6002713.03354.199-3.532
21Roxana Popa2514.3001314.4003612.8665412.53354.099-3.632
22Brooklyn Moors3514.1334413.0002113.3001513.53353.966-3.765
23Mai Murakami2014.4336112.1331813.466813.93353.965-3.766
24Ellie Black1314.5335112.800314.1006112.26653.699-4.032
25Aline Friess414.9662913.6664712.5005512.50053.632-4.099
26Jutta Verkest5913.4003113.6331613.6663012.93353.632-4.099
27Martina Maggio3614.1002813.7002813.0664412.70053.566-4.165
28Liliya Akhaimova1014.7664712.9005412.2661013.63353.565-4.166
29Lee Yun-Seo5913.4001414.3333912.8412912.96653.540-4.191
30Giulia Steingruber814.8335112.8004412.6002213.30053.533-4.198
31Kim Bui5213.4662214.0664112.6662313.20053.398-4.333
32Lieke Wevers4713.6003213.5332013.3663412.86653.365-4.366
33Amelie Morgan4113.8582613.8333013.0335612.46653.190-4.541
34Asia D'Amato3014.2332413.9332613.1337311.83353.132-4.599
35Maellyse Brassart4213.7663413.3663013.0333812.76652.931-4.800
36Eythora Thorsdottir2014.4334413.0005212.3332613.13352.899-4.832
37Georgia Godwin4213.7664313.0333512.9002413.16652.865-4.866
38Yelena Gerasimova5213.4663813.2331213.7665812.33352.798-4.933
39Hitomi Hatakeda8112.2661814.1333213.0002013.33352.732-4.999
40Jordan Chiles1114.7004912.8667011.5661213.56652.698-5.033
41Aiko Sugihara2814.2663413.3667011.5662013.33352.531-5.200
42Lisa Vaelen7313.0002014.1004712.5003812.76652.366-5.365
43Filipa Martins5213.4661514.3006411.8664512.66652.298-5.433
44Emily Whitehead3814.0004113.0664112.6665112.56652.298-5.433
45Sarah Voss5113.5002513.8665412.2664912.60052.232-5.499
46Shallon Olsen414.9666511.9005912.0662713.03351.965-5.766
47Vera van Pol3614.1003913.1336911.6003212.90051.733-5.998
48Alice Kinsella3414.1665512.6335812.1003812.76651.665-6.066
49Yuna Hiraiwa4413.7336611.7001713.5334512.66651.632-6.099
50Pauline Schäfer-Betz3913.9336311.9333312.9664112.73351.565-6.166
51Luciana Alvarado5713.4335312.7413312.9666412.16651.306-6.425
52Barbora Mokošová6313.3333613.3336711.7003612.83351.199-6.532
53Laura Bechdejú5013.5335412.7004112.6666012.30051.199-6.532
54Gabriela Sasnal4713.6004612.9665012.4337111.93350.932-6.799
55Alexa Moreno814.8335712.5667711.0665812.33350.798-6.933
56Yeo Seo-Jeong315.0005812.5008010.5835112.56650.649-7.082
57Alba Petisco5213.4664912.8666711.7005112.56650.598-7.133
58Ava Stewart7412.9334712.9006212.0004912.60050.433-7.298
59Lihie Raz3014.2336611.7005912.0665712.40050.399-7.332
60Marine Boyer4413.7337910.4001813.4664112.73350.332-7.399
61Caitlin Rooskrantz7612.8003713.3005712.2007611.63349.933-7.798
62Diana Varinska7712.6336811.6334612.5664112.73349.565-8.166
63Marina González6513.2337611.0335112.3663412.86649.498-8.233
64Zeina Ibrahim Sharaf6713.2005812.5006411.8667511.70049.266-8.465
65Maria Holbură7013.1667511.1004012.7006312.20049.166-8.565
66Elisa Hämmerle8012.5335612.6006611.8006812.00048.933-8.798
67Mandy Mohamed6513.2336911.6007611.2003612.83348.866-8.865
68Farah Ann Abdul Hadi7013.1666911.6007011.5666212.23348.565-9.166
69Abigail Magistrati6113.3667111.5337511.2336512.13348.265-9.466
70Marina Nekrasova7213.1337810.8335412.2666812.00048.232-9.499
71Nazlı Savranbaşı7512.9006311.9337811.0337111.93347.799-9.932
72Megan Ryan6713.2007111.5338110.4666812.00047.199-10.532
73Aneta Holasová7912.5667111.5336311.9337711.10047.132-10.599
74Ariana Orrego5713.433809.4665912.0666612.06647.031-10.700
75Simona Castro6713.2007111.5337311.4338210.23346.399-11.332
76Naveen Daries6413.3006012.366838.9337411.76646.365-11.366
77Hanna Traukova7812.6006211.9667910.8337810.83346.232-11.499
78Milka Elpitiya6113.3667710.8667411.2668110.30045.798-11.933
79Pranati Nayak5213.466819.033829.4337910.63342.565-15.166
80Raegan Rutty8212.133828.566848.2837910.63339.615-18.116
-Urara Ashikawa--1013.900--
-Vanessa Ferrari3314.200-4712.500114.166-
-Anastasiya Ilyankova-314.966---
-Ou Yushan4613.6333313.500913.933--
-Flávia Saraiva--713.9666612.066-

Çok yarışma

85 sporcu
  • 1Simone BilesUSA57.731Atlama14.966#4Asim.14.566#9Denge14.066#5Yer14.133#2
  • 2Rebeca AndradeBRA57.399-0.332Atlama15.400#1Asim.14.200#17Denge13.733#14Yer14.066#4
  • 3Suni LeeUSA57.166-0.565Atlama14.333#23Asim.15.200#2Denge14.200#2Yer13.433#17
  • 4Angelina MelnikovaROC57.132-0.599Atlama14.466#18Asim.14.933#4Denge13.733#14Yer14.000#6
  • 5Vladislava UrazovaROC57.099-0.632Atlama14.600#12Asim.14.866#5Denge14.000#6Yer13.633#10
  • 6Viktoriya ListunovaROC56.932-0.799Atlama14.300#25Asim.14.766#6Denge13.866#11Yer14.000#6
  • 7Nina DerwaelBEL56.598-1.133Atlama13.900#40Asim.15.366#1Denge13.766#12Yer13.566#12
  • 8Tang XijingCHN56.432-1.299Atlama14.300#25Asim.14.433#11Denge14.333#1Yer13.366#19
  • 9Jade CareyUSA56.265-1.466Atlama15.166#2Asim.14.133#18Denge12.866#36Yer14.100#3
  • 10Mélanie de Jesus dos SantosFRA55.431-2.300Atlama14.466#18Asim.14.566#9Denge13.233#23Yer13.166#24
  • 11MyKayla SkinnerUSA55.398-2.333Atlama14.933#7Asim.13.666#29Denge13.233#23Yer13.566#12
  • 12Jessica GadirovaGBR55.199-2.532Atlama14.500#16Asim.13.800#27Denge12.866#36Yer14.033#5
  • 13Grace McCallumUSA55.165-2.566Atlama14.533#13Asim.14.100#20Denge13.066#28Yer13.466#16
  • 14Lu YufeiCHN55.066-2.665Atlama13.600#47Asim.14.700#7Denge14.100#3Yer12.666#45
  • 15Zhang JinCHN54.932-2.799Atlama14.433#20Asim.13.100#40Denge13.966#7Yer13.433#17
  • 16Zsófia KovácsHUN54.732-2.999Atlama14.500#16Asim.14.433#11Denge13.133#26Yer12.666#45
  • 17Jennifer GadirovaGBR54.699-3.032Atlama14.533#13Asim.13.066#41Denge13.300#21Yer13.800#9
  • 18Carolann HéduitFRA54.299-3.432Atlama14.233#30Asim.13.966#23Denge13.200#25Yer12.900#32
  • 19Elisabeth SeitzGER54.232-3.499Atlama14.266#28Asim.14.700#7Denge12.333#52Yer12.933#30
  • 20Alice D'AmatoITA54.199-3.532Atlama14.333#23Asim.14.233#16Denge12.600#44Yer13.033#27
  • 21Roxana PopaESP54.099-3.632Atlama14.300#25Asim.14.400#13Denge12.866#36Yer12.533#54
  • 22Brooklyn MoorsCAN53.966-3.765Atlama14.133#35Asim.13.000#44Denge13.300#21Yer13.533#15
  • 23Mai MurakamiJPN53.965-3.766Atlama14.433#20Asim.12.133#61Denge13.466#18Yer13.933#8
  • 24Ellie BlackCAN53.699-4.032Atlama14.533#13Asim.12.800#51Denge14.100#3Yer12.266#61
  • 25Aline FriessFRA53.632-4.099Atlama14.966#4Asim.13.666#29Denge12.500#47Yer12.500#55
  • 26Jutta VerkestBEL53.632-4.099Atlama13.400#59Asim.13.633#31Denge13.666#16Yer12.933#30
  • 27Martina MaggioITA53.566-4.165Atlama14.100#36Asim.13.700#28Denge13.066#28Yer12.700#44
  • 28Liliya AkhaimovaROC53.565-4.166Atlama14.766#10Asim.12.900#47Denge12.266#54Yer13.633#10
  • 29Lee Yun-SeoKOR53.540-4.191Atlama13.400#59Asim.14.333#14Denge12.841#39Yer12.966#29
  • 30Giulia SteingruberSUI53.533-4.198Atlama14.833#8Asim.12.800#51Denge12.600#44Yer13.300#22
  • 31Kim BuiGER53.398-4.333Atlama13.466#52Asim.14.066#22Denge12.666#41Yer13.200#23
  • 32Lieke WeversNED53.365-4.366Atlama13.600#47Asim.13.533#32Denge13.366#20Yer12.866#34
  • 33Amelie MorganGBR53.190-4.541Atlama13.858#41Asim.13.833#26Denge13.033#30Yer12.466#56
  • 34Asia D'AmatoITA53.132-4.599Atlama14.233#30Asim.13.933#24Denge13.133#26Yer11.833#73
  • 35Maellyse BrassartBEL52.931-4.800Atlama13.766#42Asim.13.366#34Denge13.033#30Yer12.766#38
  • 36Eythora ThorsdottirNED52.899-4.832Atlama14.433#20Asim.13.000#44Denge12.333#52Yer13.133#26
  • 37Georgia GodwinAUS52.865-4.866Atlama13.766#42Asim.13.033#43Denge12.900#35Yer13.166#24
  • 38Yelena GerasimovaROC52.798-4.933Atlama13.466#52Asim.13.233#38Denge13.766#12Yer12.333#58
  • 39Hitomi HatakedaJPN52.732-4.999Atlama12.266#81Asim.14.133#18Denge13.000#32Yer13.333#20
  • 40Jordan ChilesUSA52.698-5.033Atlama14.700#11Asim.12.866#49Denge11.566#70Yer13.566#12
  • 41Aiko SugiharaJPN52.531-5.200Atlama14.266#28Asim.13.366#34Denge11.566#70Yer13.333#20
  • 42Lisa VaelenBEL52.366-5.365Atlama13.000#73Asim.14.100#20Denge12.500#47Yer12.766#38
  • 43Filipa MartinsPOR52.298-5.433Atlama13.466#52Asim.14.300#15Denge11.866#64Yer12.666#45
  • 44Emily WhiteheadAUS52.298-5.433Atlama14.000#38Asim.13.066#41Denge12.666#41Yer12.566#51
  • 45Sarah VossGER52.232-5.499Atlama13.500#51Asim.13.866#25Denge12.266#54Yer12.600#49
  • 46Shallon OlsenCAN51.965-5.766Atlama14.966#4Asim.11.900#65Denge12.066#59Yer13.033#27
  • 47Vera van PolNED51.733-5.998Atlama14.100#36Asim.13.133#39Denge11.600#69Yer12.900#32
  • 48Alice KinsellaGBR51.665-6.066Atlama14.166#34Asim.12.633#55Denge12.100#58Yer12.766#38
  • 49Yuna HiraiwaJPN51.632-6.099Atlama13.733#44Asim.11.700#66Denge13.533#17Yer12.666#45
  • 50Pauline Schäfer-BetzGER51.565-6.166Atlama13.933#39Asim.11.933#63Denge12.966#33Yer12.733#41
  • 51Luciana AlvaradoCRC51.306-6.425Atlama13.433#57Asim.12.741#53Denge12.966#33Yer12.166#64
  • 52Barbora MokošováSVK51.199-6.532Atlama13.333#63Asim.13.333#36Denge11.700#67Yer12.833#36
  • 53Laura BechdejúESP51.199-6.532Atlama13.533#50Asim.12.700#54Denge12.666#41Yer12.300#60
  • 54Gabriela SasnalPOL50.932-6.799Atlama13.600#47Asim.12.966#46Denge12.433#50Yer11.933#71
  • 55Alexa MorenoMEX50.798-6.933Atlama14.833#8Asim.12.566#57Denge11.066#77Yer12.333#58
  • 56Yeo Seo-JeongKOR50.649-7.082Atlama15.000#3Asim.12.500#58Denge10.583#80Yer12.566#51
  • 57Alba PetiscoESP50.598-7.133Atlama13.466#52Asim.12.866#49Denge11.700#67Yer12.566#51
  • 58Ava StewartCAN50.433-7.298Atlama12.933#74Asim.12.900#47Denge12.000#62Yer12.600#49
  • 59Lihie RazISR50.399-7.332Atlama14.233#30Asim.11.700#66Denge12.066#59Yer12.400#57
  • 60Marine BoyerFRA50.332-7.399Atlama13.733#44Asim.10.400#79Denge13.466#18Yer12.733#41
  • 61Caitlin RooskrantzRSA49.933-7.798Atlama12.800#76Asim.13.300#37Denge12.200#57Yer11.633#76
  • 62Diana VarinskaUKR49.565-8.166Atlama12.633#77Asim.11.633#68Denge12.566#46Yer12.733#41
  • 63Marina GonzálezESP49.498-8.233Atlama13.233#65Asim.11.033#76Denge12.366#51Yer12.866#34
  • 64Zeina Ibrahim SharafEGY49.266-8.465Atlama13.200#67Asim.12.500#58Denge11.866#64Yer11.700#75
  • 65Maria HolburăROU49.166-8.565Atlama13.166#70Asim.11.100#75Denge12.700#40Yer12.200#63
  • 66Elisa HämmerleAUT48.933-8.798Atlama12.533#80Asim.12.600#56Denge11.800#66Yer12.000#68
  • 67Mandy MohamedEGY48.866-8.865Atlama13.233#65Asim.11.600#69Denge11.200#76Yer12.833#36
  • 68Farah Ann Abdul HadiMAS48.565-9.166Atlama13.166#70Asim.11.600#69Denge11.566#70Yer12.233#62
  • 69Abigail MagistratiARG48.265-9.466Atlama13.366#61Asim.11.533#71Denge11.233#75Yer12.133#65
  • 70Marina NekrasovaAZE48.232-9.499Atlama13.133#72Asim.10.833#78Denge12.266#54Yer12.000#68
  • 71Nazlı SavranbaşıTUR47.799-9.932Atlama12.900#75Asim.11.933#63Denge11.033#78Yer11.933#71
  • 72Megan RyanIRL47.199-10.532Atlama13.200#67Asim.11.533#71Denge10.466#81Yer12.000#68
  • 73Aneta HolasováCZE47.132-10.599Atlama12.566#79Asim.11.533#71Denge11.933#63Yer11.100#77
  • 74Ariana OrregoPER47.031-10.700Atlama13.433#57Asim.9.466#80Denge12.066#59Yer12.066#66
  • 75Simona CastroCHI46.399-11.332Atlama13.200#67Asim.11.533#71Denge11.433#73Yer10.233#82
  • 76Naveen DariesRSA46.365-11.366Atlama13.300#64Asim.12.366#60Denge8.933#83Yer11.766#74
  • 77Hanna TraukovaBLR46.232-11.499Atlama12.600#78Asim.11.966#62Denge10.833#79Yer10.833#78
  • 78Milka ElpitiyaSRI45.798-11.933Atlama13.366#61Asim.10.866#77Denge11.266#74Yer10.300#81
  • 79Pranati NayakIND42.565-15.166Atlama13.466#52Asim.9.033#81Denge9.433#82Yer10.633#79
  • 80Raegan RuttyCAY39.615-18.116Atlama12.133#82Asim.8.566#82Denge8.283#84Yer10.633#79
  • -Urara AshikawaJPN-Atlama-Asim.-Denge13.900#10Yer-
  • -Vanessa FerrariITA-Atlama14.200#33Asim.-Denge12.500#47Yer14.166#1
  • -Anastasiya IlyankovaROC-Atlama-Asim.14.966#3Denge-Yer-
  • -Ou YushanCHN-Atlama13.633#46Asim.13.500#33Denge13.933#9Yer-
  • -Flávia SaraivaBRA-Atlama-Asim.-Denge13.966#7Yer12.066#66

Sıralama ölçütü

Ülke

D zorlukE uygulamaB bonusND nötr kesintiSıralamak için bir sütuna tıklayın

Puanlar nasıl çalışır

D puanı rutinin zorluğudur. E puanı uygulamadır ve 10.000'den aşağı sayılır. Bonus (B) özel gereksinimler için puan ekler. Nötr kesinti (ND), alan dışına adım atmak gibi hatalar için puan düşer. Son puan, D artı E artı bonus eksi nötr kesintidir.

Olympic Games Tokyo 2020 hakkında

Olympic Games Tokyo 2020 (24 Tem – 3 Ağu 2021). Bu sayfa, nihai sonuçları Olympedia’in yayımladığı haliyle saklar. Her tabloda D puanı, E puanı, bonus ve nötr kesinti gösterilir.

Resmî sonuçlar: Olympedia · FIG
Gym Art resmî kaynak değildir.
Sonuçlar: Gym Art

gym artBize bir kahve ısmarla