WK 2026 live-uitslagenResultaten openen →

Antalya, TUR

Andere evenementen

2nd FIG Artistic Gymnastics Junior World Championships

MannenVrouwen

29 mrt – 2 apr 2023. Eindresultaten: Longines Timing.

Vrouwen · Kwalificatie · Team

Vrouwen · Kwalificatie · Team
Teams · 36AA
1Japan27.43225.66625.13325.99940.40063.8300.00.0104.230
MIZUNO Mika10.10016.8320.00.026.932
NAKAMURA Haruka15.80021.6330.00.037.433
YAMAGUCHI Sara14.50025.3650.00.039.865
2United States27.60025.29923.40025.89940.20062.0980.0-0.1102.198
HANG Jayla14.80024.1320.0-0.138.832
RIVERA Hezly15.70022.4660.00.038.166
STASSI Isabel9.70015.5000.00.025.200
3Italy26.83226.39923.59925.16639.30062.6960.00.0101.996
GADDI Caterina19.50030.2980.00.049.798
MARANO July4.6009.0660.00.013.666
PEROTTI Giulia15.20023.3320.00.038.532
4Canada26.73323.59925.03324.96636.50063.8310.00.0100.331
BRUNETTI-BURNS Cristella5.1007.6000.00.012.700
CHARRON Victoriane13.50024.8990.00.038.399
TSAPRAILIS Zoe17.90031.3320.00.049.232
5Argentina26.79924.69923.43224.43337.50061.9630.0-0.199.363
ACOSTA Emilia9.10015.1660.00.024.266
AJALLA Isabella Ayelen14.30022.3650.0-0.136.565
MAINARDI Mia Giuliana14.10024.4320.00.038.532
6China25.76623.96624.76623.73338.50060.0310.0-0.398.231
JIANG Shuxuan14.40022.8320.0-0.237.032
QIN Xinyi9.60015.4000.0-0.124.900
YU Hanyue14.50021.7990.00.036.299
7Germany24.43225.29924.59923.69936.00062.3290.0-0.398.029
GOTTHARDT Marlene17.90031.5980.00.049.498
KEVRIC Helen9.70015.0990.00.024.799
STOEHR Silja8.40015.6320.0-0.323.732
8Romania25.40022.76625.23224.56634.90063.3640.0-0.397.964
TUDOR Crina12.30024.3320.0-0.236.432
VANOAGA Gabriela17.80031.4660.0-0.149.166
MIHAESCU Anamaria4.8007.5660.00.012.366
9United Kingdom24.33223.76623.86625.29936.80060.5630.0-0.197.263
KANDALOVA Ema4.2007.4660.00.011.666
MARTIN Abigail18.90030.3310.0-0.149.131
TAYLOR Jemima13.70022.7660.00.036.466
10Belgium25.23324.03223.53324.43335.10062.1310.00.097.231
BAERT Chloe4.7006.9000.00.011.600
DEGRYSE Hanne12.30024.5990.00.036.899
DEVREKER Yelena18.10030.6320.00.048.732
11France25.93222.33324.00024.63335.30061.5980.00.096.898
PONDART Lana13.40022.3330.00.035.733
van EIJKEN Ming8.80015.2990.00.024.099
VIALLAT Lilou13.10023.9660.00.037.066
12Spain25.66624.23322.89923.66633.50062.9640.00.096.464
ESCAURIAZA Leire17.60031.8330.00.049.433
ESCUDERO Marina11.50024.4650.00.035.965
TORRENT Claudia4.4006.6660.00.011.066
13Brazil25.09922.43223.83324.16634.20061.4300.0-0.195.530
ABEL Luiza17.50031.1980.00.048.698
BOUCAS Gabriela16.70030.2320.0-0.146.832
MONTESINO Eduarda
14Ukraine24.99923.80021.96624.19936.60058.4640.0-0.194.964
LOBOK Diana13.80021.3660.00.035.166
PODVYH Sofiia3.6008.5660.00.012.166
ZUBKOVA Anastasiia19.20028.5320.0-0.147.632
15Czechia25.36623.06623.03322.56634.30060.2310.0-0.594.031
TATICKOVA Anna2.8008.0000.00.010.800
MASOVA Vanesa19.20030.4310.0-0.449.231
STRAKOSOVA Ema12.30021.8000.0-0.134.000
16Egypt24.46623.63321.53323.73334.20059.2650.0-0.193.365
ABDALLA Judy13.10022.3990.0-0.135.399
ABOUELHODA Sirine8.30014.0660.00.022.366
ALI Shams12.80022.8000.00.035.600
17Chinese Taipei24.16622.96622.90023.06634.30059.1980.0-0.493.098
WANG Tz-Chin4.7005.6000.00.010.300
WU Yu-Jhih12.50022.9990.00.035.499
YANG Ko-Wen17.10030.5990.0-0.447.299
18South Korea24.79921.06621.69924.80034.40057.9640.00.092.364
HWANG Seohyun12.70022.2660.00.034.966
PARK Jiseo7.90013.9990.00.021.899
PARK Nayoung13.80021.6990.00.035.499
19Panama24.36620.03323.79923.96634.70057.7640.0-0.392.164
GUTIERREZ JONES Ana Gabriela
LIDE de LEON Alyiah17.00028.5650.00.045.565
TAPIA POLO Tatiana17.70029.1990.0-0.346.599
20Finland24.56621.56620.99923.73333.70057.5640.0-0.490.864
KESKITALO Essi4.2006.4660.00.010.666
PODOBED Ekaterina17.20028.8320.0-0.145.932
VEISTELEHTO Evelin12.30022.2660.0-0.334.266
21Guatemala24.43321.53322.66621.90034.60055.9320.00.090.532
CANCAX Krystal4.4006.4330.00.010.833
ECHEVERRIA Mishel18.20026.5660.00.044.766
HERRERA Brithany12.00022.9330.00.034.933
22Poland24.03222.33320.96623.16631.70058.8970.0-0.190.497
DROBNIAK Maria15.90029.8980.0-0.145.698
GRZESIKIEWICZ Wiktoria15.80028.9990.00.044.799
ROWINSKA Maria
23Norway23.79919.19923.16623.43231.30058.3960.0-0.189.596
HAMMERO Kristine14.80030.6310.00.045.431
IFEANYI Hannah12.90019.4320.0-0.132.232
KUBON Christine Victoria3.6008.3330.00.011.933
24Hungary24.16620.59921.93322.66631.50058.0640.0-0.289.364
KNIGHT Anna Eileen16.20028.7320.0-0.144.832
KUTASI Hanna Lena7.70016.3330.00.024.033
MAYER Eszter7.60012.9990.0-0.120.499
25Mexico25.43219.43220.90023.46631.00058.2300.00.089.230
COLLADO Regina16.80028.6980.00.045.498
GREEN Mariah10.10021.6320.00.031.732
RADILLO Maeba4.1007.9000.00.012.000
26Türkiye24.06622.26621.20021.56631.00058.3980.0-0.389.098
BAY Beren2.1007.9330.00.010.033
GURENER Feyza Selen11.60022.7990.00.034.399
KURTULUS Zeynep17.30027.6660.0-0.344.666
27Uzbekistan24.53319.53320.53323.96633.80054.7650.00.088.565
BABAJANOVA Anastasiya8.10014.3660.00.022.466
KHOLBOEVA Farzona8.00013.0990.00.021.099
SHEVCHENKO Aleksandra17.70027.3000.00.045.000
28Slovenia24.09920.36621.86621.59926.90061.1300.0-0.187.930
BABIC Luna6.30015.0990.0-0.121.299
LUBINIC Luana9.80023.1320.00.032.932
PRIJANOVIC Vita10.80022.8990.00.033.699
29Denmark24.03220.49921.30020.93230.60056.4630.0-0.386.763
PEDERSEN Amalie15.50028.5650.0-0.343.765
RASMUSSEN Frida7.60014.7320.00.022.332
WISSING Ella7.50013.1660.00.020.666
30Greece23.53319.46622.26621.23230.70056.2970.0-0.586.497
BAFATAKI Eleni11.80021.5990.0-0.133.299
BANTI Eleni2.2006.7660.00.08.966
SAGKA Despoina16.70027.9320.0-0.444.232
31Portugal23.76619.33322.96620.19928.10058.1640.00.086.264
FERREIRINHA Rita14.50028.5980.00.043.098
MONTEIRO Joana6.70015.1330.00.021.833
REIS Joana6.90014.4330.00.021.333
32Bulgaria24.33218.10020.39922.99929.00056.9300.0-0.185.830
NIKOLOVA Elena5.90014.2660.00.020.166
SOKOLOVA Nikol8.50013.9660.00.022.466
VENTSISLAVOVA Viktoria14.60028.6980.0-0.143.198
33Kazakhstan24.16620.13319.86620.80030.60055.1650.0-0.884.965
LEBEDEVA Arina10.70021.9000.0-0.432.200
MUKUSHEVA Ameli12.20020.9660.0-0.332.866
TARASSOVA Radmilla7.70012.2990.0-0.119.899
34Ecuador21.96619.99920.33321.60026.10058.1980.0-0.483.898
PEREZ Sofia3.4007.8660.00.011.266
TRIPUL Melina14.40027.7330.0-0.441.733
VITERI Luciana8.30022.5990.00.030.899
35Azerbaijan24.03314.26620.00020.73228.00051.1310.0-0.179.031
ALIYEVA Daniz6.20013.1660.00.019.366
MAJIDZADE Duyghu14.30025.8990.00.040.199
MAMMADOVA Aytan7.50012.0660.0-0.119.466
36Cyprus21.76615.86618.73220.13324.00052.5970.0-0.176.497
LYSANDROU Kyriaki11.10026.6320.00.037.732
PANAGIOTOU Eleana12.90025.9650.0-0.138.765
SOTERIOU Pantelia

Team

Teams · 36
  • 1JapanJPN104.230Sprong27.432Brug25.666Balk25.133Vloer25.999
  • 2United StatesUSA102.198-2.032Sprong27.600Brug25.299Balk23.400Vloer25.899
  • 3ItalyITA101.996-2.234Sprong26.832Brug26.399Balk23.599Vloer25.166
  • 4CanadaCAN100.331-3.899Sprong26.733Brug23.599Balk25.033Vloer24.966
  • 5ArgentinaARG99.363-4.867Sprong26.799Brug24.699Balk23.432Vloer24.433
  • 6ChinaCHN98.231-5.999Sprong25.766Brug23.966Balk24.766Vloer23.733
  • 7GermanyGER98.029-6.201Sprong24.432Brug25.299Balk24.599Vloer23.699
  • 8RomaniaROU97.964-6.266Sprong25.400Brug22.766Balk25.232Vloer24.566
  • 9United KingdomGBR97.263-6.967Sprong24.332Brug23.766Balk23.866Vloer25.299
  • 10BelgiumBEL97.231-6.999Sprong25.233Brug24.032Balk23.533Vloer24.433
  • 11FranceFRA96.898-7.332Sprong25.932Brug22.333Balk24.000Vloer24.633
  • 12SpainESP96.464-7.766Sprong25.666Brug24.233Balk22.899Vloer23.666
  • 13BrazilBRA95.530-8.700Sprong25.099Brug22.432Balk23.833Vloer24.166
  • 14UkraineUKR94.964-9.266Sprong24.999Brug23.800Balk21.966Vloer24.199
  • 15CzechiaCZE94.031-10.199Sprong25.366Brug23.066Balk23.033Vloer22.566
  • 16EgyptEGY93.365-10.865Sprong24.466Brug23.633Balk21.533Vloer23.733
  • 17Chinese TaipeiTPE93.098-11.132Sprong24.166Brug22.966Balk22.900Vloer23.066
  • 18South KoreaKOR92.364-11.866Sprong24.799Brug21.066Balk21.699Vloer24.800
  • 19PanamaPAN92.164-12.066Sprong24.366Brug20.033Balk23.799Vloer23.966
  • 20FinlandFIN90.864-13.366Sprong24.566Brug21.566Balk20.999Vloer23.733
  • 21GuatemalaGUA90.532-13.698Sprong24.433Brug21.533Balk22.666Vloer21.900
  • 22PolandPOL90.497-13.733Sprong24.032Brug22.333Balk20.966Vloer23.166
  • 23NorwayNOR89.596-14.634Sprong23.799Brug19.199Balk23.166Vloer23.432
  • 24HungaryHUN89.364-14.866Sprong24.166Brug20.599Balk21.933Vloer22.666
  • 25MexicoMEX89.230-15.000Sprong25.432Brug19.432Balk20.900Vloer23.466
  • 26TürkiyeTUR89.098-15.132Sprong24.066Brug22.266Balk21.200Vloer21.566
  • 27UzbekistanUZB88.565-15.665Sprong24.533Brug19.533Balk20.533Vloer23.966
  • 28SloveniaSLO87.930-16.300Sprong24.099Brug20.366Balk21.866Vloer21.599
  • 29DenmarkDEN86.763-17.467Sprong24.032Brug20.499Balk21.300Vloer20.932
  • 30GreeceGRE86.497-17.733Sprong23.533Brug19.466Balk22.266Vloer21.232
  • 31PortugalPOR86.264-17.966Sprong23.766Brug19.333Balk22.966Vloer20.199
  • 32BulgariaBUL85.830-18.400Sprong24.332Brug18.100Balk20.399Vloer22.999
  • 33KazakhstanKAZ84.965-19.265Sprong24.166Brug20.133Balk19.866Vloer20.800
  • 34EcuadorECU83.898-20.332Sprong21.966Brug19.999Balk20.333Vloer21.600
  • 35AzerbaijanAZE79.031-25.199Sprong24.033Brug14.266Balk20.000Vloer20.732
  • 36CyprusCYP76.497-27.733Sprong21.766Brug15.866Balk18.732Vloer20.133

Sorteren op

Land

D moeilijkheidE uitvoeringB bonusND neutrale aftrekVet: meetellende scoreDoorgehaald: telt niet meeKlik op een kolom om te sorteren

Hoe scores werken

De D-score is de moeilijkheid van de oefening. De E-score is de uitvoering, aflopend vanaf 10.000. De bonus (B) geeft punten voor speciale eisen. De neutrale aftrek (ND) trekt punten af voor fouten, zoals een stap buiten de lijn. De eindscore is D plus E plus bonus min de neutrale aftrek.

Over 2nd FIG Artistic Gymnastics Junior World Championships

2nd FIG Artistic Gymnastics Junior World Championships (29 mrt – 2 apr 2023). Deze pagina bewaart de eindresultaten zoals Longines Timing ze publiceerde. Elke tabel toont de D-score, de E-score, de bonus en de neutrale aftrek.

Officiële uitslagen: Longines Timing · FIG
Gym Art is niet de officiële bron.
Resultaten door Gym Art

gym artTrakteer ons op een koffie