Dünya Şampiyonası 2026 canlı sonuçlarSonuçları aç →

Stuttgart, GER

Diğer etkinlikler

49th FIG Artistic Gymnastics World Championships

ErkeklerKadınlar

4–13 Eki 2019. Nihai sonuçlar: Longines Timing.

Kadınlar · Takım finali · Takım

Kadınlar · Takım finali · Takım
Takımlar · 8AA
1United States45.16642.29940.96643.89971.900100.6300.0-0.2172.330
BILES Simone25.00034.7660.00.059.766
EAKER Kara6.0008.0000.00.014.000
LEE Sunisa17.90023.5990.00.041.499
MC CALLUM Grace10.70016.8660.00.027.566
CAREY Jade12.30017.3990.0-0.229.499
2Russia43.89943.66538.46540.50068.80097.9290.0-0.2166.529
AGAFONOVA Anastasiia12.00014.7320.00.026.732
AKHAIMOVA Liliia17.10023.7660.00.040.866
MELNIKOVA Angelina22.60033.9320.00.056.532
SHCHEKOLDINA Aleksandra10.80017.0330.0-0.227.633
SPIRIDONOVA Daria6.3008.4660.00.014.766
3Italy43.73242.29938.79939.96664.90099.9960.0-0.1164.796
CAROFIGLIO Desiree5.0008.4330.0-0.113.333
DAMATO Alice11.40017.2660.00.028.666
DAMATO Asia15.60025.5320.00.041.132
IORIO Elisa10.90014.9330.00.025.833
VILLA Giorgia22.00033.8320.00.055.832
4China43.06640.19940.59940.36666.60097.9300.0-0.3164.230
CHEN Yile11.90015.8330.00.027.733
LI Shijia11.50017.1320.0-0.228.432
LIU Tingting16.10021.6660.0-0.137.666
QI Qi10.60017.4330.00.028.033
TANG Xijing16.50025.8660.00.042.366
5France43.59940.56538.73240.73266.70097.0280.0-0.1163.628
BOYER Marine11.00016.0990.00.027.099
CHARPY Lorette11.00015.6990.00.026.699
DE JESUS DOS SANTOS Melanie22.40033.0980.00.055.498
FRIESS Aline10.80017.4000.00.028.200
PONTLEVOY Claire11.50014.7320.0-0.126.132
6United Kingdom42.63242.09939.49937.26565.20096.5950.0-0.3161.495
DOWNIE Rebecca12.00016.4660.00.028.466
DOWNIE Elissa11.30017.2990.00.028.599
FENTON Georgia-Mae15.50021.8320.00.037.332
JAMES Taeja10.60016.4660.00.027.066
KINSELLA Alice15.80024.5320.0-0.340.032
7Canada43.03339.89937.96539.66664.50096.0630.00.0160.563
BLACK Elsabeth21.90033.1320.00.055.032
MOORS Brooklyn20.90031.4320.00.052.332
OLSEN Shallon11.10016.6330.00.027.733
PADURARIU Anne-Marie5.5006.6330.00.012.133
WOO Victoria5.1008.2330.00.013.333
8Netherlands42.73239.09837.43240.16562.40097.1270.0-0.1159.427
THORSDOTTIR Eythora15.70023.7990.00.039.499
VISSER Naomi15.70025.5980.00.041.298
VOLLEMAN Tisha10.80016.9660.00.027.766
WEVERS Lieke10.20015.3320.0-0.125.432
WEVERS Sanne10.00015.4320.00.025.432

Takım

Takımlar · 8
  • 1United StatesUSA172.330Atlama45.166Asim.42.299Denge40.966Yer43.899
  • 2RussiaRUS166.529-5.801Atlama43.899Asim.43.665Denge38.465Yer40.500
  • 3ItalyITA164.796-7.534Atlama43.732Asim.42.299Denge38.799Yer39.966
  • 4ChinaCHN164.230-8.100Atlama43.066Asim.40.199Denge40.599Yer40.366
  • 5FranceFRA163.628-8.702Atlama43.599Asim.40.565Denge38.732Yer40.732
  • 6United KingdomGBR161.495-10.835Atlama42.632Asim.42.099Denge39.499Yer37.265
  • 7CanadaCAN160.563-11.767Atlama43.033Asim.39.899Denge37.965Yer39.666
  • 8NetherlandsNED159.427-12.903Atlama42.732Asim.39.098Denge37.432Yer40.165

Sıralama ölçütü

Ülke

D zorlukE uygulamaB bonusND nötr kesintiKalın: sayılan puanÜstü çizili: sayılmayan puanSıralamak için bir sütuna tıklayın

Puanlar nasıl çalışır

D puanı rutinin zorluğudur. E puanı uygulamadır ve 10.000'den aşağı sayılır. Bonus (B) özel gereksinimler için puan ekler. Nötr kesinti (ND), alan dışına adım atmak gibi hatalar için puan düşer. Son puan, D artı E artı bonus eksi nötr kesintidir.

49th FIG Artistic Gymnastics World Championships hakkında

49th FIG Artistic Gymnastics World Championships (4–13 Eki 2019). Bu sayfa, nihai sonuçları Longines Timing’in yayımladığı haliyle saklar. Her tabloda D puanı, E puanı, bonus ve nötr kesinti gösterilir.

Resmî sonuçlar: Longines Timing · FIG
Gym Art resmî kaynak değildir.
Sonuçlar: Gym Art

gym artBize bir kahve ısmarla