Чемпіонат світу 2026: результати наживоВідкрити результати →

Gyor, HUN

Інші турніри

1st FIG Artistic Gymnastics Junior World Championships

ЧоловікиЖінки

27–30 черв. 2019 р.. Підсумкові результати: Longines Timing.

Жінки · Кваліфікація · Снаряд · Колода

Жінки · Кваліфікація · Снаряд · Колода
Гімнасти · 108
1OU Yushan5.9008.16614.066–
2WEI Xiaoyuan5.6008.40014.000-0.066
3GERASIMOVA Elena5.7007.86613.566-0.500
4STANCIULESCU Ioana5.6007.86613.466-0.600
5di CELLO Kayla5.4007.96613.366-0.700
6SOARES Julia5.1008.13313.233-0.833
7GADIROVA Jennifer5.0008.16613.166-0.900
8URAZOVA Vladislava5.4007.866-0.113.166-0.900
9LEE Dayeong5.1007.96613.066-1.000
10BOURA Tais5.0007.96612.966-1.100
11BARROS Sydney5.3007.66612.966-1.100
12BERTRANDT Stacy4.6008.30012.900-1.166
13QUAAS Lea Marie4.6008.23312.833-1.233
14LEE Cassandra5.0007.83312.833-1.233
15HATAKEDA Chiaki5.1007.70012.800-1.266
16WILLIAMS Jennifer4.9007.86612.766-1.300
17LEAT Alia Neve5.3007.46612.766-1.300
18RAPOSO Clara4.9007.76612.666-1.400
18HUBAREVA Yelyzaveta4.9007.76612.666-1.400
20TARHAN Bilge4.9007.73312.633-1.433
21WATANABE Hazuki5.1007.53312.633-1.433
22VAELEN Lisa4.8007.76612.566-1.500
23LISTUNOVA Viktoriia5.3007.26612.566-1.500
24TRISIC Chloe4.6007.90012.500-1.566
25VINCENZI Chiara5.1007.36612.466-1.600
26MAKOVITS Mirtill4.6007.80012.400-1.666
27STEWART Lucy4.3008.06612.366-1.700
28SFIRINGU Silviana5.5006.86612.366-1.700
29BEZERRA Christal4.8007.53312.333-1.733
30MIROSHNICHENKO Anastasiya4.9007.43312.333-1.733
31GUAN Chenchen5.1007.23312.333-1.733
32CAMPAGNARO Camilla4.6007.66612.266-1.800
33LIMA Ana Luiza5.0007.26612.266-1.800
34DUTA Antonia5.1007.200-0.112.200-1.866
35HYUN Jinju5.0007.20012.200-1.866
36MURZHAK Daria5.1007.10012.200-1.866
37MALEWSKI Emma Leonie5.2007.00012.200-1.866
38PYZIO Dagmara4.5007.56612.066-2.000
39EUGENE Maewenn4.9007.13312.033-2.033
40RASMUSSEN Camille4.5007.50012.000-2.066
41TSIORI Magdalini4.6007.40012.000-2.066
42SZILAGYI Nikolett4.7007.30012.000-2.066
43MADSOE Julie4.2007.73311.933-2.133
44LIM Kaitlyn4.7007.23311.933-2.133
45MINOTTI Micol5.3006.63311.933-2.133
46BLAKELY Skye5.4006.53311.933-2.133
47FAURE Alison4.0007.80011.800-2.266
48KUUSIKKO Maisa4.6007.20011.800-2.266
49BALAMI Chrysa4.6007.16611.766-2.300
50LOUON Noemie4.7007.06611.766-2.300
51PEREA Alais4.6007.13311.733-2.333
52PUJADAS Berta4.7007.00011.700-2.366
52GADIROVA Jessica4.7007.00011.700-2.366
54TRNKOVA Lucie4.5007.16611.666-2.400
55SZUJO Hanna4.7006.90011.600-2.466
56HERON Hillary4.2007.36611.566-2.500
57MOTAK Anastasiia5.3006.366-0.111.566-2.500
58ODESSA Tiana4.9006.733-0.111.533-2.533
59MIRANDA Marisa4.6007.000-0.111.500-2.566
60ARIPOVA Dildora4.7006.80011.500-2.566
61NAVAS Karla4.0007.46611.466-2.600
62MIYATA Shoko4.5006.93311.433-2.633
63YAP Emma3.8007.60011.400-2.666
64NAVARRO Clara4.2007.20011.400-2.666
65HAASE Jasmin4.6006.80011.400-2.666
66MONTELL Malla4.2007.13311.333-2.733
67GEORGIOU Artemis4.1007.20011.300-2.766
68KENENBAY Medina5.2006.06611.266-2.800
69SHIN Solyi4.9006.33311.233-2.833
70KATJIVARI Okeri4.3006.86611.166-2.900
71SAUCEDO Rocio4.6006.50011.100-2.966
71NIEVES Greys4.6006.50011.100-2.966
73YASSINSKAYA Darya5.0006.10011.100-2.966
74MAHMOUD Jana4.8006.26611.066-3.000
75LIEW Rachel Anne3.6007.43311.033-3.033
76URSU Anastasiya4.5006.53311.033-3.033
77YURTDAS Dilara4.7006.30011.000-3.066
78SHAMETKO Alexandra4.9006.10011.000-3.066
79CARRARO Brisa4.7006.20010.900-3.166
80MELIGE Salma4.4006.46610.866-3.200
81OJERE Maija4.5006.433-0.110.833-3.233
82SOBRAL Lia4.5006.33310.833-3.233
83DORIGONI Daniela4.7006.10010.800-3.266
84SAVITSKAYA Anastasiya4.7006.06610.766-3.300
85BINER Ceren5.0005.63310.633-3.433
86VILLALBA Claudia4.7005.86610.566-3.500
87KOSSILA Ilona3.9006.63310.533-3.533
88MINAKOVSKAYA Milana4.7005.73310.433-3.633
89NIKOLOVA Elizabet5.1005.33310.433-3.633
90OBERMAN ETZION Maya4.5005.86610.366-3.700
91PLESKYTE Ema3.6006.66610.266-3.800
92MENDES Maria4.9005.433-0.110.233-3.833
92HUANG Tzu-Hsing4.9005.433-0.110.233-3.833
94BEDENIK Zala3.6006.56610.166-3.900
95GOMEZ Aimara3.9006.23310.133-3.933
96SURMANOVA Sara4.7005.36610.066-4.000
97BORG Ella4.6005.40010.000-4.066
98SILNOVA Anna4.8005.20010.000-4.066
99OCHOA Juliana4.6005.366-0.19.866-4.200
99RIVERA Karla4.6005.366-0.19.866-4.200
101LEVCHUK Tatiana4.2005.6009.800-4.266
102RENGIFO Ximena4.0005.7339.733-4.333
103CANCELA Francisca4.3005.4009.700-4.366
104ENKHTUVSHIN Munkhnaran4.3005.466-0.19.666-4.400
105SEVASTOPOULOU Asimina4.3005.2009.500-4.566
106ABOELHASAN Jana4.9004.533-0.19.333-4.733
107JOHANNSDOTTIR Laufey Birna4.1005.1339.233-4.833
108HENRY Nazstazia4.8004.1008.900-5.166

Колода

108 гімнастів
  • 1OU YushanCHN14.066D 5.900 · E 8.166
  • 2WEI XiaoyuanCHN14.000-0.066D 5.600 · E 8.400
  • 3GERASIMOVA ElenaRUS13.566-0.500D 5.700 · E 7.866
  • 4STANCIULESCU IoanaROU13.466-0.600D 5.600 · E 7.866
  • 5di CELLO KaylaUSA13.366-0.700D 5.400 · E 7.966
  • 6SOARES JuliaBRA13.233-0.833D 5.100 · E 8.133
  • 7GADIROVA JenniferGBR13.166-0.900D 5.000 · E 8.166
  • 8URAZOVA VladislavaRUS13.166-0.900D 5.400 · E 7.866 · ND −0.1
  • 9LEE DayeongKOR13.066-1.000D 5.100 · E 7.966
  • 10BOURA TaisFRA12.966-1.100D 5.000 · E 7.966
  • 11BARROS SydneyUSA12.966-1.100D 5.300 · E 7.666
  • 12BERTRANDT StacyBEL12.900-1.166D 4.600 · E 8.300
  • 13QUAAS Lea MarieGER12.833-1.233D 4.600 · E 8.233
  • 14LEE CassandraCAN12.833-1.233D 5.000 · E 7.833
  • 15HATAKEDA ChiakiJPN12.800-1.266D 5.100 · E 7.700
  • 16WILLIAMS JenniferSWE12.766-1.300D 4.900 · E 7.866
  • 17LEAT Alia NeveGBR12.766-1.300D 5.300 · E 7.466
  • 18RAPOSO ClaraCAN12.666-1.400D 4.900 · E 7.766
  • 18HUBAREVA YelyzavetaUKR12.666-1.400D 4.900 · E 7.766
  • 20TARHAN BilgeTUR12.633-1.433D 4.900 · E 7.733
  • 21WATANABE HazukiJPN12.633-1.433D 5.100 · E 7.533
  • 22VAELEN LisaBEL12.566-1.500D 4.800 · E 7.766
  • 23LISTUNOVA ViktoriiaRUS12.566-1.500D 5.300 · E 7.266
  • 24TRISIC ChloeAUS12.500-1.566D 4.600 · E 7.900
  • 25VINCENZI ChiaraITA12.466-1.600D 5.100 · E 7.366
  • 26MAKOVITS MirtillHUN12.400-1.666D 4.600 · E 7.800
  • 27STEWART LucyAUS12.366-1.700D 4.300 · E 8.066
  • 28SFIRINGU SilvianaROU12.366-1.700D 5.500 · E 6.866
  • 29BEZERRA ChristalBRA12.333-1.733D 4.800 · E 7.533
  • 30MIROSHNICHENKO AnastasiyaUZB12.333-1.733D 4.900 · E 7.433
  • 31GUAN ChenchenCHN12.333-1.733D 5.100 · E 7.233
  • 32CAMPAGNARO CamillaITA12.266-1.800D 4.600 · E 7.666
  • 33LIMA Ana LuizaBRA12.266-1.800D 5.000 · E 7.266
  • 34DUTA AntoniaROU12.200-1.866D 5.100 · E 7.200 · ND −0.1
  • 35HYUN JinjuKOR12.200-1.866D 5.000 · E 7.200
  • 36MURZHAK DariaUKR12.200-1.866D 5.100 · E 7.100
  • 37MALEWSKI Emma LeonieGER12.200-1.866D 5.200 · E 7.000
  • 38PYZIO DagmaraPOL12.066-2.000D 4.500 · E 7.566
  • 39EUGENE MaewennFRA12.033-2.033D 4.900 · E 7.133
  • 40RASMUSSEN CamilleDEN12.000-2.066D 4.500 · E 7.500
  • 41TSIORI MagdaliniGRE12.000-2.066D 4.600 · E 7.400
  • 42SZILAGYI NikolettHUN12.000-2.066D 4.700 · E 7.300
  • 43MADSOE JulieNOR11.933-2.133D 4.200 · E 7.733
  • 44LIM KaitlynSGP11.933-2.133D 4.700 · E 7.233
  • 45MINOTTI MicolITA11.933-2.133D 5.300 · E 6.633
  • 46BLAKELY SkyeUSA11.933-2.133D 5.400 · E 6.533
  • 47FAURE AlisonFRA11.800-2.266D 4.000 · E 7.800
  • 48KUUSIKKO MaisaFIN11.800-2.266D 4.600 · E 7.200
  • 49BALAMI ChrysaGRE11.766-2.300D 4.600 · E 7.166
  • 50LOUON NoemieBEL11.766-2.300D 4.700 · E 7.066
  • 51PEREA AlaisECU11.733-2.333D 4.600 · E 7.133
  • 52PUJADAS BertaESP11.700-2.366D 4.700 · E 7.000
  • 52GADIROVA JessicaGBR11.700-2.366D 4.700 · E 7.000
  • 54TRNKOVA LucieCZE11.666-2.400D 4.500 · E 7.166
  • 55SZUJO HannaHUN11.600-2.466D 4.700 · E 6.900
  • 56HERON HillaryPAN11.566-2.500D 4.200 · E 7.366
  • 57MOTAK AnastasiiaUKR11.566-2.500D 5.300 · E 6.366 · ND −0.1
  • 58ODESSA TianaAUS11.533-2.533D 4.900 · E 6.733 · ND −0.1
  • 59MIRANDA MarisaMEX11.500-2.566D 4.600 · E 7.000 · ND −0.1
  • 60ARIPOVA DildoraUZB11.500-2.566D 4.700 · E 6.800
  • 61NAVAS KarlaPAN11.466-2.600D 4.000 · E 7.466
  • 62MIYATA ShokoJPN11.433-2.633D 4.500 · E 6.933
  • 63YAP EmmaSGP11.400-2.666D 3.800 · E 7.600
  • 64NAVARRO ClaraESP11.400-2.666D 4.200 · E 7.200
  • 65HAASE JasminGER11.400-2.666D 4.600 · E 6.800
  • 66MONTELL MallaFIN11.333-2.733D 4.200 · E 7.133
  • 67GEORGIOU ArtemisCYP11.300-2.766D 4.100 · E 7.200
  • 68KENENBAY MedinaKAZ11.266-2.800D 5.200 · E 6.066
  • 69SHIN SolyiKOR11.233-2.833D 4.900 · E 6.333
  • 70KATJIVARI OkeriCAN11.166-2.900D 4.300 · E 6.866
  • 71SAUCEDO RocioARG11.100-2.966D 4.600 · E 6.500
  • 71NIEVES GreysMEX11.100-2.966D 4.600 · E 6.500
  • 73YASSINSKAYA DaryaKAZ11.100-2.966D 5.000 · E 6.100
  • 74MAHMOUD JanaEGY11.066-3.000D 4.800 · E 6.266
  • 75LIEW Rachel AnneSGP11.033-3.033D 3.600 · E 7.433
  • 76URSU AnastasiyaBLR11.033-3.033D 4.500 · E 6.533
  • 77YURTDAS DilaraTUR11.000-3.066D 4.700 · E 6.300
  • 78SHAMETKO AlexandraKAZ11.000-3.066D 4.900 · E 6.100
  • 79CARRARO BrisaARG10.900-3.166D 4.700 · E 6.200
  • 80MELIGE SalmaEGY10.866-3.200D 4.400 · E 6.466
  • 81OJERE MaijaLAT10.833-3.233D 4.500 · E 6.433 · ND −0.1
  • 82SOBRAL LiaPOR10.833-3.233D 4.500 · E 6.333
  • 83DORIGONI DanielaGUA10.800-3.266D 4.700 · E 6.100
  • 84SAVITSKAYA AnastasiyaBLR10.766-3.300D 4.700 · E 6.066
  • 85BINER CerenTUR10.633-3.433D 5.000 · E 5.633
  • 86VILLALBA ClaudiaESP10.566-3.500D 4.700 · E 5.866
  • 87KOSSILA IlonaFIN10.533-3.533D 3.900 · E 6.633
  • 88MINAKOVSKAYA MilanaAZE10.433-3.633D 4.700 · E 5.733
  • 89NIKOLOVA ElizabetBUL10.433-3.633D 5.100 · E 5.333
  • 90OBERMAN ETZION MayaISR10.366-3.700D 4.500 · E 5.866
  • 91PLESKYTE EmaLTU10.266-3.800D 3.600 · E 6.666
  • 92MENDES MariaPOR10.233-3.833D 4.900 · E 5.433 · ND −0.1
  • 92HUANG Tzu-HsingTPE10.233-3.833D 4.900 · E 5.433 · ND −0.1
  • 94BEDENIK ZalaSLO10.166-3.900D 3.600 · E 6.566
  • 95GOMEZ AimaraARG10.133-3.933D 3.900 · E 6.233
  • 96SURMANOVA SaraSVK10.066-4.000D 4.700 · E 5.366
  • 97BORG EllaMLT10.000-4.066D 4.600 · E 5.400
  • 98SILNOVA AnnaUZB10.000-4.066D 4.800 · E 5.200
  • 99OCHOA JulianaCOL9.866-4.200D 4.600 · E 5.366 · ND −0.1
  • 99RIVERA KarlaMEX9.866-4.200D 4.600 · E 5.366 · ND −0.1
  • 101LEVCHUK TatianaBLR9.800-4.266D 4.200 · E 5.600
  • 102RENGIFO XimenaPER9.733-4.333D 4.000 · E 5.733
  • 103CANCELA FranciscaPOR9.700-4.366D 4.300 · E 5.400
  • 104ENKHTUVSHIN MunkhnaranMGL9.666-4.400D 4.300 · E 5.466 · ND −0.1
  • 105SEVASTOPOULOU AsiminaGRE9.500-4.566D 4.300 · E 5.200
  • 106ABOELHASAN JanaEGY9.333-4.733D 4.900 · E 4.533 · ND −0.1
  • 107JOHANNSDOTTIR Laufey BirnaISL9.233-4.833D 4.100 · E 5.133
  • 108HENRY NazstaziaJAM8.900-5.166D 4.800 · E 4.100

Сортувати за

Країна

D складністьE виконанняB бонусND нейтральний відрахунокНатисніть на стовпець, щоб відсортувати

Як працюють оцінки

Оцінка D означає складність вправи. Оцінка E означає виконання, що відраховується від 10.000. Бонус (B) додає бали за особливі вимоги. Нейтральний відрахунок (ND) знімає бали за помилки, як-от крок за межі. Підсумкова оцінка дорівнює D плюс E плюс бонус мінус нейтральний відрахунок.

Про турнір 1st FIG Artistic Gymnastics Junior World Championships

1st FIG Artistic Gymnastics Junior World Championships (27–30 черв. 2019 р.). Ця сторінка зберігає підсумкові результати так, як їх опублікувала Longines Timing. Кожна таблиця показує оцінку D, оцінку E, бонус і нейтральний відрахунок.

Офіційні результати: Longines Timing · FIG
Gym Art не є офіційним джерелом.
Результати від Gym Art

gym artПригостіть нас кавою