Dünya Şampiyonası 2026 canlı sonuçlarSonuçları aç →

Stuttgart, GER

Diğer etkinlikler

49th FIG Artistic Gymnastics World Championships

ErkeklerKadınlar

4–13 Eki 2019. Nihai sonuçlar: Longines Timing.

Erkekler · Eleme · Alet · Yer

Erkekler · Eleme · Alet · Yer
Sporcular · 206
1DOLGOPYAT Artem6.4008.63315.033–
2LIN Chaopan6.2008.73314.933-0.100
3NAGORNYY Nikita6.4008.50014.900-0.133
4XIAO Ruoteng6.2008.63314.833-0.200
5DALALOYAN Artur6.5008.23314.733-0.300
6KIM Hansol6.1008.56614.666-0.367
7YULO Carlos Edriel6.5008.13314.633-0.400
8CUNNINGHAM Dominick6.1008.50014.600-0.433
9MIR Nicolau6.0008.53314.533-0.500
10MOLDAUER Yul5.8008.66614.466-0.567
11HASHIMOTO Daiki5.8008.63314.433-0.600
12KARIMI Milad6.2008.333-0.114.433-0.600
13LEE Junho6.0008.36614.366-0.667
14LEE Chih Kai5.8008.53314.333-0.700
15REGINI-MORAN Giarnni5.9008.41614.316-0.717
16SHATILOV Alexander5.9008.40014.300-0.733
17EMARD William5.9008.33314.233-0.800
18TANG Chia-Hung5.4008.76614.166-0.867
19SUN Wei5.5008.66614.166-0.867
20HALL James5.7008.566-0.114.166-0.867
21MARIANO Arthur5.6008.56614.166-0.867
21SORAVUO Emil5.6008.56614.166-0.867
23FRASCA Loris5.7008.46614.166-0.867
24DENG Shudi6.3008.166-0.314.166-0.867
25BRAEGGER Pablo6.0008.441-0.314.141-0.892
26VAN DEN KEYBUS Luka5.6008.53314.133-0.900
27PAKHNIUK Petro5.7008.43314.133-0.900
27YUDENKOV Yevgen5.7008.43314.133-0.900
29SKJERAHAUG Stian5.6008.600-0.114.100-0.933
30BARTOLINI Nicola5.8008.30014.100-0.933
31ABAD Nestor5.9008.20014.100-0.933
32KLESSING Nick5.7008.36614.066-0.967
33DRAGULESCU Marian5.9008.16614.066-0.967
34SOUZA Caio5.5008.53314.033-1.000
35GISCHARD Benjamin5.7008.33314.033-1.000
36SCHMIDT Casimir5.9008.13314.033-1.000
37MOZZATO Niccolo5.5008.50014.000-1.033
37DEURLOO Bart5.5008.50014.000-1.033
39GONZALEZ Tomas5.9008.10014.000-1.033
40RUMBUTIS David5.5008.46613.966-1.067
41SANUVONH Dzianis5.4008.53313.933-1.100
41KUZOVKOV Konstantin5.4008.53313.933-1.100
43KAYA Kazuma5.8008.433-0.313.933-1.100
44ONDER Ahmet5.6008.33313.933-1.100
45HERDER Philipp5.7008.23313.933-1.100
46YUSOF Eddy5.6008.30013.900-1.133
47KAMOTO Yuya5.6008.366-0.113.866-1.167
48EDALLI Ludovico5.3008.53313.833-1.200
49LERU Randy5.4008.43313.833-1.200
50LARDUET Manrique5.5008.33313.833-1.200
51PLATA Joel5.9007.93313.833-1.200
52CORRAL Daniel5.6008.20013.800-1.233
53MUSSAYEV Akim5.7008.10013.800-1.233
54FRASER Joe5.8008.00013.800-1.233
55KLAVORA Rok5.9007.90013.800-1.233
56STRETOVICH Ivan5.8008.066-0.113.766-1.267
57HEGI Oliver5.3008.43313.733-1.300
58YANG Hakseon5.7008.03313.733-1.300
59STEELE Adam5.2008.50013.700-1.333
60HUDDLESTON David5.3008.40013.700-1.333
61ZANETTI Arthur5.9007.80013.700-1.333
62DAVTYAN Artur4.9008.76613.666-1.367
63RIDA Karim5.7008.266-0.313.666-1.367
64TOBA Andreas5.2008.43313.633-1.400
65KIRMES Robert5.4008.23313.633-1.400
66HRYKO Vladyslav5.8007.83313.633-1.400
67GADDERUD Theodor5.3008.400-0.113.600-1.433
68IDESJOE Karl5.2008.40013.600-1.433
69AL-HMOOD Majdi5.4008.20013.600-1.433
70SALEUR Julien5.2008.36613.566-1.467
71VERBAEYS Jimmy5.3008.26613.566-1.467
72TVOROGAL Robert5.4008.16613.566-1.467
73MARTINEZ MORENO Andres5.4008.13313.533-1.500
74LODADIO Marco5.8007.73313.533-1.500
75JANTYKOV Yerbol5.1008.40013.500-1.533
75ABDURAKHIMOV Rasuljon5.1008.40013.500-1.533
77COURNOYER Rene5.5008.00013.500-1.533
77KUMAR Ashish5.5008.00013.500-1.533
79TIKHONOV Ivan5.3008.266-0.113.466-1.567
80SURINTORNTA Tikumporn5.8007.766-0.113.466-1.567
81WISKUS Shane5.7007.76613.466-1.567
82ALEKSANDROV Yordan5.2008.23313.433-1.600
83BORELLO Antoine5.4008.133-0.113.433-1.600
84KENIS Daan5.4008.03313.433-1.600
84HEGGEMSNES Sofus5.4008.03313.433-1.600
86ZAKUTNEY Samuel5.5007.93313.433-1.600
86LEE Junghyo5.5007.93313.433-1.600
88AZIMOV Abdulla5.0008.40013.400-1.633
89NUNEZ Isaac5.2008.20013.400-1.633
90MAOUDJ Ahmed Anis5.3008.10013.400-1.633
91VANSTROEM Kim5.9007.900-0.413.400-1.633
92REINHARDSSON Valgard5.3008.166-0.113.366-1.667
93SHIAO Yu-Jan5.4007.93313.333-1.700
94MODI Akash5.6007.73313.333-1.700
95MORGANS Mitchell4.9008.40813.308-1.725
96KIRMES Oskar5.4008.000-0.113.300-1.733
97ARICAN Ferhat5.6007.800-0.113.300-1.733
98JIMSHELEISHVILI Ioane5.5007.80013.300-1.733
98LE Thanh Tung5.5007.80013.300-1.733
100BACUETI James5.6007.70013.300-1.733
101MAYOL Santiago5.7007.60013.300-1.733
102LIKHOVITSKIY Andrey4.8008.46613.266-1.767
103JESSEN David5.1008.16613.266-1.767
104GIACHINO Pietro5.2008.06613.266-1.767
105CERNY Frantisek5.5007.76613.266-1.767
106BLETTERMAN Michel4.9008.33313.233-1.800
107RIISBERG Christian5.3008.033-0.113.233-1.800
108TERBOVSEK Luka5.7007.53313.233-1.800
109WEGLARZ Dawid5.3007.90013.200-1.833
110ROSTAGNO Victor5.4007.80013.200-1.833
111DIALLO Thierno5.7007.566-0.113.166-1.867
112RI Wi Chol5.6007.56613.166-1.867
113ERGASHEV Khabibullo5.0008.13313.133-1.900
114PEREZ GINES Andres5.2007.93313.133-1.900
115SCHWAB Matthias5.4007.73313.133-1.900
116BENDA Alexander5.5007.60013.100-1.933
117ALMEIDA Bernardo5.1007.96613.066-1.967
118MESZAROS Krisztofer5.2007.86613.066-1.967
119KOSKI Elias5.3007.76613.066-1.967
120GUNDOGDU Yunus5.4007.66613.066-1.967
121KUZMICKAS Tomas5.0008.03313.033-2.000
122AGHARZAYEV Murad5.7007.533-0.213.033-2.000
123HOECK Vinzenz4.8008.20013.000-2.033
124DEJANOVIC Bojan4.9008.10013.000-2.033
125RANA Aditya5.0008.00013.000-2.033
125VEFIC Petar5.0008.00013.000-2.033
127MARC Razvan-Denis5.2007.900-0.113.000-2.033
128DE SOUZA BITENCOURT Lucas5.5007.800-0.313.000-2.033
129VERNIAIEV Oleg5.7007.700-0.413.000-2.033
130RADOVESNICKY Daniel4.9008.06612.966-2.067
131KUAVITA Noah5.3007.866-0.212.966-2.067
132KARDASOVS Vitalijs5.2007.76612.966-2.067
133BECKFORD Reiss5.4007.633-0.112.933-2.100
134BOURGUIEG Mohamed Abdeldjalil4.9008.00012.900-2.133
135TRAMS Rihards4.8008.06612.866-2.167
136ALVAREZ Joel4.9007.96612.866-2.167
136SINGH Yogeshwar4.9007.96612.866-2.167
138NIN REYES Audrys5.6007.26612.866-2.167
139IVANOVS Olegs4.9008.033-0.112.833-2.200
140BORKOWSKI Lukasz4.9007.93312.833-2.200
141PATERSON Cory5.3007.50012.800-2.233
142LEON PRADO Arian4.4008.36612.766-2.267
143PROMMANEE Jamorn5.1007.60012.700-2.333
144SITCHINAVA Bidzina5.4007.400-0.112.700-2.333
145TONE Michael4.5008.16612.666-2.367
146ALTANSUKH Enkhtulga4.8007.86612.666-2.367
147CHIRIBOGA Israel5.3007.433-0.112.633-2.400
148MORETO Jesus4.5008.10012.600-2.433
149KOUDINOV Mikhail4.7007.90012.600-2.433
150TREJO BASALO Adickxon Gabriel5.0007.666-0.112.566-2.467
151TANIGAWA Kakeru6.2006.966-0.612.566-2.467
152RIJKEN Frank4.5008.433-0.412.533-2.500
153AFIFY Mohamed4.3008.23312.533-2.500
154TOMCSANYI Benedek5.4007.13312.533-2.500
155SWAN Gabriel6.2006.33312.533-2.500
156HSU Ping Chien4.3008.20012.500-2.533
157ILIOPOULOS Nikolaos4.8007.70012.500-2.533
158CSORVASI Soma Laszlo5.1007.933-0.612.433-2.600
159DINH Phuong Thanh5.1007.33312.433-2.600
160SHARAMKOU Yahor6.0006.733-0.312.433-2.600
161RAKOVIC Vlada3.7008.70012.400-2.633
162DYSON Devy4.7007.900-0.212.400-2.633
163DE LUNA Fabian4.9007.50012.400-2.633
164METIDJI Hillal4.3008.06612.366-2.667
165YAKAULEU Ilya5.3007.566-0.512.366-2.667
166ALDYANI Ahmed4.9007.46612.366-2.667
167GEORGIOU Marios5.1007.333-0.112.333-2.700
168VILLAFANE Daniel5.2007.400-0.312.300-2.733
169NAGHOUJ Saleem4.5007.76612.266-2.767
169AGUIAR BARBOSA Petrix Stevan4.5007.76612.266-2.767
171ARCA Mustafa5.5006.966-0.212.266-2.767
172ROSENDI TORRECILLA Rafael5.3006.96612.266-2.767
173VALVERDE Andres4.0008.23312.233-2.800
174COTTO Isaac Jose4.7007.36612.066-2.967
175SASNAL Filip4.8007.600-0.412.000-3.033
176CALVO Carlos5.3006.70012.000-3.033
177AZIZOV Ilyas5.7006.500-0.212.000-3.033
178SHEPPARD Ryan Macleod5.5006.533-0.111.933-3.100
179FOX Joseph3.8008.366-0.311.866-3.167
180SOTO Tarik4.4007.766-0.311.866-3.167
181MUNTEAN Andrei Vasile5.7006.533-0.411.833-3.200
182LOO Phay Xing5.5006.33311.833-3.200
183ALJAFAR Ali3.8007.96611.766-3.267
184ZOUHAIR Nabil4.9006.86611.766-3.267
185GEORGIOU Ilias4.8006.90011.700-3.333
186GUDMUNDSSON Martin4.4007.26611.666-3.367
187CROVETTO Kevin4.5007.233-0.111.633-3.400
188VEGA LOPEZ Jorge5.4006.500-0.311.600-3.433
189MIKULAK Samuel5.4006.13311.533-3.500
190PETROV Matvei4.4007.333-0.311.433-3.600
191AIT SAID Samir5.1006.566-0.311.366-3.667
192MICHNAK Slavomir5.1006.300-0.111.300-3.733
193ALSUBAIEI Sabah3.8007.43311.233-3.800
194TRABELSI Mohamed Aziz5.3006.400-0.611.100-3.933
195ALSOULIMAN Yazan4.8006.600-0.411.000-4.033
196MARTINEZ Manuel4.5006.46610.966-4.067
197CHICAS Fabio3.2007.63310.833-4.200
198MODOIANU-ZSEDER Toma Roland5.0006.333-0.710.633-4.400
199CABRERA Gerardo5.1005.53310.633-4.400
200LOPEZ Jose4.8006.266-0.710.366-4.667
201RUBIO Abellino4.0006.633-0.410.233-4.800
202ALDERIWISH Meshari3.2006.5009.700-5.333
203MEDVEDEV Andrey2.9007.333-0.89.433-5.600
204OKOSUN Prosper3.6006.133-0.39.433-5.600
205BOUANANE Nahel Clement4.6005.500-1.19.000-6.033
-ABLIAZIN Denis

Yer

206 sporcu
  • 1DOLGOPYAT ArtemISR15.033D 6.400 · E 8.633
  • 2LIN ChaopanCHN14.933-0.100D 6.200 · E 8.733
  • 3NAGORNYY NikitaRUS14.900-0.133D 6.400 · E 8.500
  • 4XIAO RuotengCHN14.833-0.200D 6.200 · E 8.633
  • 5DALALOYAN ArturRUS14.733-0.300D 6.500 · E 8.233
  • 6KIM HansolKOR14.666-0.367D 6.100 · E 8.566
  • 7YULO Carlos EdrielPHI14.633-0.400D 6.500 · E 8.133
  • 8CUNNINGHAM DominickGBR14.600-0.433D 6.100 · E 8.500
  • 9MIR NicolauESP14.533-0.500D 6.000 · E 8.533
  • 10MOLDAUER YulUSA14.466-0.567D 5.800 · E 8.666
  • 11HASHIMOTO DaikiJPN14.433-0.600D 5.800 · E 8.633
  • 12KARIMI MiladKAZ14.433-0.600D 6.200 · E 8.333 · ND −0.1
  • 13LEE JunhoKOR14.366-0.667D 6.000 · E 8.366
  • 14LEE Chih KaiTPE14.333-0.700D 5.800 · E 8.533
  • 15REGINI-MORAN GiarnniGBR14.316-0.717D 5.900 · E 8.416
  • 16SHATILOV AlexanderISR14.300-0.733D 5.900 · E 8.400
  • 17EMARD WilliamCAN14.233-0.800D 5.900 · E 8.333
  • 18TANG Chia-HungTPE14.166-0.867D 5.400 · E 8.766
  • 19SUN WeiCHN14.166-0.867D 5.500 · E 8.666
  • 20HALL JamesGBR14.166-0.867D 5.700 · E 8.566 · ND −0.1
  • 21MARIANO ArthurBRA14.166-0.867D 5.600 · E 8.566
  • 21SORAVUO EmilFIN14.166-0.867D 5.600 · E 8.566
  • 23FRASCA LorisFRA14.166-0.867D 5.700 · E 8.466
  • 24DENG ShudiCHN14.166-0.867D 6.300 · E 8.166 · ND −0.3
  • 25BRAEGGER PabloSUI14.141-0.892D 6.000 · E 8.441 · ND −0.3
  • 26VAN DEN KEYBUS LukaBEL14.133-0.900D 5.600 · E 8.533
  • 27PAKHNIUK PetroUKR14.133-0.900D 5.700 · E 8.433
  • 27YUDENKOV YevgenUKR14.133-0.900D 5.700 · E 8.433
  • 29SKJERAHAUG StianNOR14.100-0.933D 5.600 · E 8.600 · ND −0.1
  • 30BARTOLINI NicolaITA14.100-0.933D 5.800 · E 8.300
  • 31ABAD NestorESP14.100-0.933D 5.900 · E 8.200
  • 32KLESSING NickGER14.066-0.967D 5.700 · E 8.366
  • 33DRAGULESCU MarianROU14.066-0.967D 5.900 · E 8.166
  • 34SOUZA CaioBRA14.033-1.000D 5.500 · E 8.533
  • 35GISCHARD BenjaminSUI14.033-1.000D 5.700 · E 8.333
  • 36SCHMIDT CasimirNED14.033-1.000D 5.900 · E 8.133
  • 37MOZZATO NiccoloITA14.000-1.033D 5.500 · E 8.500
  • 37DEURLOO BartNED14.000-1.033D 5.500 · E 8.500
  • 39GONZALEZ TomasCHI14.000-1.033D 5.900 · E 8.100
  • 40RUMBUTIS DavidSWE13.966-1.067D 5.500 · E 8.466
  • 41SANUVONH DzianisBLR13.933-1.100D 5.400 · E 8.533
  • 41KUZOVKOV KonstantinGEO13.933-1.100D 5.400 · E 8.533
  • 43KAYA KazumaJPN13.933-1.100D 5.800 · E 8.433 · ND −0.3
  • 44ONDER AhmetTUR13.933-1.100D 5.600 · E 8.333
  • 45HERDER PhilippGER13.933-1.100D 5.700 · E 8.233
  • 46YUSOF EddySUI13.900-1.133D 5.600 · E 8.300
  • 47KAMOTO YuyaJPN13.866-1.167D 5.600 · E 8.366 · ND −0.1
  • 48EDALLI LudovicoITA13.833-1.200D 5.300 · E 8.533
  • 49LERU RandyCUB13.833-1.200D 5.400 · E 8.433
  • 50LARDUET ManriqueCUB13.833-1.200D 5.500 · E 8.333
  • 51PLATA JoelESP13.833-1.200D 5.900 · E 7.933
  • 52CORRAL DanielMEX13.800-1.233D 5.600 · E 8.200
  • 53MUSSAYEV AkimKAZ13.800-1.233D 5.700 · E 8.100
  • 54FRASER JoeGBR13.800-1.233D 5.800 · E 8.000
  • 55KLAVORA RokSLO13.800-1.233D 5.900 · E 7.900
  • 56STRETOVICH IvanRUS13.766-1.267D 5.800 · E 8.066 · ND −0.1
  • 57HEGI OliverSUI13.733-1.300D 5.300 · E 8.433
  • 58YANG HakseonKOR13.733-1.300D 5.700 · E 8.033
  • 59STEELE AdamIRL13.700-1.333D 5.200 · E 8.500
  • 60HUDDLESTON DavidBUL13.700-1.333D 5.300 · E 8.400
  • 61ZANETTI ArthurBRA13.700-1.333D 5.900 · E 7.800
  • 62DAVTYAN ArturARM13.666-1.367D 4.900 · E 8.766
  • 63RIDA KarimGER13.666-1.367D 5.700 · E 8.266 · ND −0.3
  • 64TOBA AndreasGER13.633-1.400D 5.200 · E 8.433
  • 65KIRMES RobertFIN13.633-1.400D 5.400 · E 8.233
  • 66HRYKO VladyslavUKR13.633-1.400D 5.800 · E 7.833
  • 67GADDERUD TheodorNOR13.600-1.433D 5.300 · E 8.400 · ND −0.1
  • 68IDESJOE KarlSWE13.600-1.433D 5.200 · E 8.400
  • 69AL-HMOOD MajdiJOR13.600-1.433D 5.400 · E 8.200
  • 70SALEUR JulienFRA13.566-1.467D 5.200 · E 8.366
  • 71VERBAEYS JimmyBEL13.566-1.467D 5.300 · E 8.266
  • 72TVOROGAL RobertLTU13.566-1.467D 5.400 · E 8.166
  • 73MARTINEZ MORENO AndresCOL13.533-1.500D 5.400 · E 8.133
  • 74LODADIO MarcoITA13.533-1.500D 5.800 · E 7.733
  • 75JANTYKOV YerbolKAZ13.500-1.533D 5.100 · E 8.400
  • 75ABDURAKHIMOV RasuljonUZB13.500-1.533D 5.100 · E 8.400
  • 77COURNOYER ReneCAN13.500-1.533D 5.500 · E 8.000
  • 77KUMAR AshishIND13.500-1.533D 5.500 · E 8.000
  • 79TIKHONOV IvanAZE13.466-1.567D 5.300 · E 8.266 · ND −0.1
  • 80SURINTORNTA TikumpornTHA13.466-1.567D 5.800 · E 7.766 · ND −0.1
  • 81WISKUS ShaneUSA13.466-1.567D 5.700 · E 7.766
  • 82ALEKSANDROV YordanBUL13.433-1.600D 5.200 · E 8.233
  • 83BORELLO AntoineFRA13.433-1.600D 5.400 · E 8.133 · ND −0.1
  • 84KENIS DaanBEL13.433-1.600D 5.400 · E 8.033
  • 84HEGGEMSNES SofusNOR13.433-1.600D 5.400 · E 8.033
  • 86ZAKUTNEY SamuelCAN13.433-1.600D 5.500 · E 7.933
  • 86LEE JunghyoKOR13.433-1.600D 5.500 · E 7.933
  • 88AZIMOV AbdullaUZB13.400-1.633D 5.000 · E 8.400
  • 89NUNEZ IsaacMEX13.400-1.633D 5.200 · E 8.200
  • 90MAOUDJ Ahmed AnisALG13.400-1.633D 5.300 · E 8.100
  • 91VANSTROEM KimSWE13.400-1.633D 5.900 · E 7.900 · ND −0.4
  • 92REINHARDSSON ValgardISL13.366-1.667D 5.300 · E 8.166 · ND −0.1
  • 93SHIAO Yu-JanTPE13.333-1.700D 5.400 · E 7.933
  • 94MODI AkashUSA13.333-1.700D 5.600 · E 7.733
  • 95MORGANS MitchellAUS13.308-1.725D 4.900 · E 8.408
  • 96KIRMES OskarFIN13.300-1.733D 5.400 · E 8.000 · ND −0.1
  • 97ARICAN FerhatTUR13.300-1.733D 5.600 · E 7.800 · ND −0.1
  • 98JIMSHELEISHVILI IoaneGEO13.300-1.733D 5.500 · E 7.800
  • 98LE Thanh TungVIE13.300-1.733D 5.500 · E 7.800
  • 100BACUETI JamesAUS13.300-1.733D 5.600 · E 7.700
  • 101MAYOL SantiagoARG13.300-1.733D 5.700 · E 7.600
  • 102LIKHOVITSKIY AndreyBLR13.266-1.767D 4.800 · E 8.466
  • 103JESSEN DavidCZE13.266-1.767D 5.100 · E 8.166
  • 104GIACHINO PietroNOR13.266-1.767D 5.200 · E 8.066
  • 105CERNY FrantisekCZE13.266-1.767D 5.500 · E 7.766
  • 106BLETTERMAN MichelNED13.233-1.800D 4.900 · E 8.333
  • 107RIISBERG ChristianDEN13.233-1.800D 5.300 · E 8.033 · ND −0.1
  • 108TERBOVSEK LukaSLO13.233-1.800D 5.700 · E 7.533
  • 109WEGLARZ DawidPOL13.200-1.833D 5.300 · E 7.900
  • 110ROSTAGNO VictorURU13.200-1.833D 5.400 · E 7.800
  • 111DIALLO ThiernoESP13.166-1.867D 5.700 · E 7.566 · ND −0.1
  • 112RI Wi CholPRK13.166-1.867D 5.600 · E 7.566
  • 113ERGASHEV KhabibulloUZB13.133-1.900D 5.000 · E 8.133
  • 114PEREZ GINES AndresPUR13.133-1.900D 5.200 · E 7.933
  • 115SCHWAB MatthiasAUT13.133-1.900D 5.400 · E 7.733
  • 116BENDA AlexanderAUT13.100-1.933D 5.500 · E 7.600
  • 117ALMEIDA BernardoPOR13.066-1.967D 5.100 · E 7.966
  • 118MESZAROS KrisztoferHUN13.066-1.967D 5.200 · E 7.866
  • 119KOSKI EliasFIN13.066-1.967D 5.300 · E 7.766
  • 120GUNDOGDU YunusTUR13.066-1.967D 5.400 · E 7.666
  • 121KUZMICKAS TomasLTU13.033-2.000D 5.000 · E 8.033
  • 122AGHARZAYEV MuradAZE13.033-2.000D 5.700 · E 7.533 · ND −0.2
  • 123HOECK VinzenzAUT13.000-2.033D 4.800 · E 8.200
  • 124DEJANOVIC BojanSRB13.000-2.033D 4.900 · E 8.100
  • 125RANA AdityaIND13.000-2.033D 5.000 · E 8.000
  • 125VEFIC PetarSRB13.000-2.033D 5.000 · E 8.000
  • 127MARC Razvan-DenisROU13.000-2.033D 5.200 · E 7.900 · ND −0.1
  • 128DE SOUZA BITENCOURT LucasBRA13.000-2.033D 5.500 · E 7.800 · ND −0.3
  • 129VERNIAIEV OlegUKR13.000-2.033D 5.700 · E 7.700 · ND −0.4
  • 130RADOVESNICKY DanielCZE12.966-2.067D 4.900 · E 8.066
  • 131KUAVITA NoahBEL12.966-2.067D 5.300 · E 7.866 · ND −0.2
  • 132KARDASOVS VitalijsLAT12.966-2.067D 5.200 · E 7.766
  • 133BECKFORD ReissJAM12.933-2.100D 5.400 · E 7.633 · ND −0.1
  • 134BOURGUIEG Mohamed AbdeldjalilALG12.900-2.133D 4.900 · E 8.000
  • 135TRAMS RihardsLAT12.866-2.167D 4.800 · E 8.066
  • 136ALVAREZ JoelCHI12.866-2.167D 4.900 · E 7.966
  • 136SINGH YogeshwarIND12.866-2.167D 4.900 · E 7.966
  • 138NIN REYES AudrysDOM12.866-2.167D 5.600 · E 7.266
  • 139IVANOVS OlegsLAT12.833-2.200D 4.900 · E 8.033 · ND −0.1
  • 140BORKOWSKI LukaszPOL12.833-2.200D 4.900 · E 7.933
  • 141PATERSON CoryCAN12.800-2.233D 5.300 · E 7.500
  • 142LEON PRADO ArianPER12.766-2.267D 4.400 · E 8.366
  • 143PROMMANEE JamornTHA12.700-2.333D 5.100 · E 7.600
  • 144SITCHINAVA BidzinaGEO12.700-2.333D 5.400 · E 7.400 · ND −0.1
  • 145TONE MichaelAUS12.666-2.367D 4.500 · E 8.166
  • 146ALTANSUKH EnkhtulgaMGL12.666-2.367D 4.800 · E 7.866
  • 147CHIRIBOGA IsraelECU12.633-2.400D 5.300 · E 7.433 · ND −0.1
  • 148MORETO JesusPER12.600-2.433D 4.500 · E 8.100
  • 149KOUDINOV MikhailNZL12.600-2.433D 4.700 · E 7.900
  • 150TREJO BASALO Adickxon GabrielVEN12.566-2.467D 5.000 · E 7.666 · ND −0.1
  • 151TANIGAWA KakeruJPN12.566-2.467D 6.200 · E 6.966 · ND −0.6
  • 152RIJKEN FrankNED12.533-2.500D 4.500 · E 8.433 · ND −0.4
  • 153AFIFY MohamedEGY12.533-2.500D 4.300 · E 8.233
  • 154TOMCSANYI BenedekHUN12.533-2.500D 5.400 · E 7.133
  • 155SWAN GabrielAUS12.533-2.500D 6.200 · E 6.333
  • 156HSU Ping ChienTPE12.500-2.533D 4.300 · E 8.200
  • 157ILIOPOULOS NikolaosGRE12.500-2.533D 4.800 · E 7.700
  • 158CSORVASI Soma LaszloHUN12.433-2.600D 5.100 · E 7.933 · ND −0.6
  • 159DINH Phuong ThanhVIE12.433-2.600D 5.100 · E 7.333
  • 160SHARAMKOU YahorBLR12.433-2.600D 6.000 · E 6.733 · ND −0.3
  • 161RAKOVIC VladaSRB12.400-2.633D 3.700 · E 8.700
  • 162DYSON DevyNZL12.400-2.633D 4.700 · E 7.900 · ND −0.2
  • 163DE LUNA FabianMEX12.400-2.633D 4.900 · E 7.500
  • 164METIDJI HillalALG12.366-2.667D 4.300 · E 8.066
  • 165YAKAULEU IlyaBLR12.366-2.667D 5.300 · E 7.566 · ND −0.5
  • 166ALDYANI AhmedQAT12.366-2.667D 4.900 · E 7.466
  • 167GEORGIOU MariosCYP12.333-2.700D 5.100 · E 7.333 · ND −0.1
  • 168VILLAFANE DanielARG12.300-2.733D 5.200 · E 7.400 · ND −0.3
  • 169NAGHOUJ SaleemJOR12.266-2.767D 4.500 · E 7.766
  • 169AGUIAR BARBOSA Petrix StevanPOR12.266-2.767D 4.500 · E 7.766
  • 171ARCA MustafaTUR12.266-2.767D 5.500 · E 6.966 · ND −0.2
  • 172ROSENDI TORRECILLA RafaelCUB12.266-2.767D 5.300 · E 6.966
  • 173VALVERDE AndresCRC12.233-2.800D 4.000 · E 8.233
  • 174COTTO Isaac JosePUR12.066-2.967D 4.700 · E 7.366
  • 175SASNAL FilipPOL12.000-3.033D 4.800 · E 7.600 · ND −0.4
  • 176CALVO CarlosCOL12.000-3.033D 5.300 · E 6.700
  • 177AZIZOV IlyasKAZ12.000-3.033D 5.700 · E 6.500 · ND −0.2
  • 178SHEPPARD Ryan MacleodHUN11.933-3.100D 5.500 · E 6.533 · ND −0.1
  • 179FOX JosephTTO11.866-3.167D 3.800 · E 8.366 · ND −0.3
  • 180SOTO TarikCRC11.866-3.167D 4.400 · E 7.766 · ND −0.3
  • 181MUNTEAN Andrei VasileROU11.833-3.200D 5.700 · E 6.533 · ND −0.4
  • 182LOO Phay XingMAS11.833-3.200D 5.500 · E 6.333
  • 183ALJAFAR AliKUW11.766-3.267D 3.800 · E 7.966
  • 184ZOUHAIR NabilMAR11.766-3.267D 4.900 · E 6.866
  • 185GEORGIOU IliasCYP11.700-3.333D 4.800 · E 6.900
  • 186GUDMUNDSSON MartinISL11.666-3.367D 4.400 · E 7.266
  • 187CROVETTO KevinMON11.633-3.400D 4.500 · E 7.233 · ND −0.1
  • 188VEGA LOPEZ JorgeGUA11.600-3.433D 5.400 · E 6.500 · ND −0.3
  • 189MIKULAK SamuelUSA11.533-3.500D 5.400 · E 6.133
  • 190PETROV MatveiALB11.433-3.600D 4.400 · E 7.333 · ND −0.3
  • 191AIT SAID SamirFRA11.366-3.667D 5.100 · E 6.566 · ND −0.3
  • 192MICHNAK SlavomirSVK11.300-3.733D 5.100 · E 6.300 · ND −0.1
  • 193ALSUBAIEI SabahKUW11.233-3.800D 3.800 · E 7.433
  • 194TRABELSI Mohamed AzizTUN11.100-3.933D 5.300 · E 6.400 · ND −0.6
  • 195ALSOULIMAN YazanSYR11.000-4.033D 4.800 · E 6.600 · ND −0.4
  • 196MARTINEZ ManuelCOL10.966-4.067D 4.500 · E 6.466
  • 197CHICAS FabioESA10.833-4.200D 3.200 · E 7.633
  • 198MODOIANU-ZSEDER Toma RolandROU10.633-4.400D 5.000 · E 6.333 · ND −0.7
  • 199CABRERA GerardoURU10.633-4.400D 5.100 · E 5.533
  • 200LOPEZ JosePUR10.366-4.667D 4.800 · E 6.266 · ND −0.7
  • 201RUBIO AbellinoGUA10.233-4.800D 4.000 · E 6.633 · ND −0.4
  • 202ALDERIWISH MeshariKUW9.700-5.333D 3.200 · E 6.500
  • 203MEDVEDEV AndreyISR9.433-5.600D 2.900 · E 7.333 · ND −0.8
  • 204OKOSUN ProsperNGR9.433-5.600D 3.600 · E 6.133 · ND −0.3
  • 205BOUANANE Nahel ClementMAR9.000-6.033D 4.600 · E 5.500 · ND −1.1
  • -ABLIAZIN DenisRUS

Sıralama ölçütü

Ülke

D zorlukE uygulamaB bonusND nötr kesintiSıralamak için bir sütuna tıklayın

Puanlar nasıl çalışır

D puanı rutinin zorluğudur. E puanı uygulamadır ve 10.000'den aşağı sayılır. Bonus (B) özel gereksinimler için puan ekler. Nötr kesinti (ND), alan dışına adım atmak gibi hatalar için puan düşer. Son puan, D artı E artı bonus eksi nötr kesintidir.

49th FIG Artistic Gymnastics World Championships hakkında

49th FIG Artistic Gymnastics World Championships (4–13 Eki 2019). Bu sayfa, nihai sonuçları Longines Timing’in yayımladığı haliyle saklar. Her tabloda D puanı, E puanı, bonus ve nötr kesinti gösterilir.

Resmî sonuçlar: Longines Timing · FIG
Gym Art resmî kaynak değildir.
Sonuçlar: Gym Art

gym artBize bir kahve ısmarla