Dünya Şampiyonası 2026 canlı sonuçlarSonuçları aç →

Stuttgart, GER

Diğer etkinlikler

49th FIG Artistic Gymnastics World Championships

ErkeklerKadınlar

4–13 Eki 2019. Nihai sonuçlar: Longines Timing.

Erkekler · Eleme · Alet · Halka

Erkekler · Eleme · Alet · Halka
Sporcular · 202
1COLAK Ibrahim6.2008.65814.858–
2ZANETTI Arthur6.1008.60014.700-0.158
3AIT SAID Samir6.2008.50014.700-0.158
4PETROUNIAS Eleftherios6.3008.40014.700-0.158
5LODADIO Marco6.3008.36614.666-0.192
6ABLIAZIN Denis6.1008.50014.600-0.258
7KLESSING Nick6.0008.56614.566-0.292
8TOVMASYAN Artur6.1008.46614.566-0.292
9RADIVILOV Igor6.3008.23314.533-0.325
10MOLINARI Federico6.2008.30014.500-0.358
11AHMAD KOHANI Mahdi6.2008.23314.433-0.425
12NAGORNYY Nikita6.0008.40014.400-0.458
13ZAHRAN Ali6.2008.20014.400-0.458
14MUNTEAN Andrei Vasile5.9008.43314.333-0.525
15ZOU Jingyuan5.8008.50014.300-0.558
16HOECK Vinzenz6.2008.10014.300-0.558
17KAMOTO Yuya6.2008.08314.283-0.575
18KONSTANTINIDIS Konstantinos6.0008.13314.133-0.725
18DALALOYAN Artur6.0008.13314.133-0.725
20NG Kiu Chung6.2007.93314.133-0.725
21DENG Shudi6.2007.90014.100-0.758
22SOUZA Caio6.0008.06614.066-0.792
22DE LUNA Fabian6.0008.06614.066-0.792
24KAYA Kazuma6.1007.93314.033-0.825
24HOWARD Trevor6.1007.93314.033-0.825
26TOBA Andreas5.8008.20014.000-0.858
27SUN Wei5.9008.10014.000-0.858
28TANIGAWA Wataru6.0007.96613.966-0.892
29VERNIAIEV Oleg5.7008.23313.933-0.925
30ONDER Ahmet6.0007.93313.933-0.925
31SIMONOV Nikita5.8008.06613.866-0.992
31FRASER Joe5.8008.06613.866-0.992
33CUNNINGHAM Dominick5.5008.33313.833-1.025
34XIAO Ruoteng5.7008.13313.833-1.025
35YU Chao Wei5.8008.03313.833-1.025
36DAVTYAN Artur5.3008.50013.800-1.058
37MOLDAUER Yul5.6008.20013.800-1.058
38YANG Hakseon5.8008.00013.800-1.058
39EMARD William5.9007.90013.800-1.058
40HALL James5.6008.16613.766-1.092
40PARK Minsoo5.6008.16613.766-1.092
42TANG Chia-Hung5.7008.06613.766-1.092
43YUSOF Eddy5.5008.23313.733-1.125
44MIKULAK Samuel5.4008.30013.700-1.158
45SCHMIDT Casimir5.4008.26613.666-1.192
46LARDUET Manrique5.6008.06613.666-1.192
47YUDENKOV Yevgen5.7007.96613.666-1.192
48GUNDOGDU Yunus5.9007.76613.666-1.192
48MODI Akash5.9007.76613.666-1.192
50TANIGAWA Kakeru5.4008.23313.633-1.225
51ABAD Nestor5.5008.10013.600-1.258
52LEE Junghyo5.4008.16613.566-1.292
53BAUMANN Christian5.1008.43313.533-1.325
54KIM Hansol5.4008.13313.533-1.325
55LEE Chih Kai5.3008.20013.500-1.358
56AGUIAR BARBOSA Petrix Stevan5.6007.90013.500-1.358
57PAKHNIUK Petro5.3008.16613.466-1.392
58TIKHONOV Ivan5.3008.13313.433-1.425
58COURNOYER Rene5.3008.13313.433-1.425
60STRETOVICH Ivan4.9008.44113.341-1.517
61DYSON Devy5.3008.00013.300-1.558
62BRAEGGER Pablo4.6008.66613.266-1.592
63VILLAFANE Daniel5.8007.46613.266-1.592
64DEURLOO Bart5.3007.93313.233-1.625
64HEGI Oliver5.3007.93313.233-1.625
66TVOROGAL Robert4.7008.50013.200-1.658
67GENTGES Maxime4.9008.30013.200-1.658
68HEGGEMSNES Sofus4.6008.56613.166-1.692
69GEORGIOU Ilias4.8008.36613.166-1.692
69EDALLI Ludovico4.8008.36613.166-1.692
71PLATA Joel5.0008.16613.166-1.692
72YULO Carlos Edriel5.1008.06613.166-1.692
73PETROV Matvei4.9008.25813.158-1.700
74YAKAULEU Ilya5.6007.54113.141-1.717
75ABDURAKHIMOV Rasuljon4.8008.33313.133-1.725
76HERDER Philipp5.1008.03313.133-1.725
77GADDERUD Theodor4.6008.50013.100-1.758
78RIDA Karim4.7008.40013.100-1.758
79KARIMI Milad4.8008.30013.100-1.758
80FRASCA Loris4.9008.20013.100-1.758
81PATERSON Cory5.0008.10013.100-1.758
81GEORGIOU Marios5.0008.10013.100-1.758
81MIR Nicolau5.0008.10013.100-1.758
84REGINI-MORAN Giarnni4.6008.43313.033-1.825
85MOZZATO Niccolo4.8008.20013.000-1.858
86COTUNA Vlad Bogdan5.1007.90013.000-1.858
87CORRAL Daniel4.8008.16612.966-1.892
88BECKFORD Reiss4.9008.06612.966-1.892
89LIKHOVITSKIY Andrey4.6008.33312.933-1.925
90BARRETTO JUNIOR Francisco4.7008.23312.933-1.925
91MODOIANU-ZSEDER Toma Roland5.3007.63312.933-1.925
92MESZAROS Krisztofer4.5008.40012.900-1.958
93MUSSAYEV Akim4.7008.20012.900-1.958
94VERA Adria4.8008.10012.900-1.958
95LOPEZ Jose5.2007.70012.900-1.958
96TONE Michael5.3007.60012.900-1.958
97GIACHINO Pietro4.3008.56612.866-1.992
98ERGASHEV Khabibullo4.4008.46612.866-1.992
99IDESJOE Karl4.6008.26612.866-1.992
100ILIOPOULOS Nikolaos4.7008.16612.866-1.992
101HUDDLESTON David4.6008.20012.800-2.058
102HSU Ping Chien4.7008.10012.800-2.058
103MORGANS Mitchell4.9007.89112.791-2.067
104KUMAR Ashish4.5008.26612.766-2.092
104DOLGOPYAT Artem4.5008.26612.766-2.092
104SHATILOV Alexander4.5008.26612.766-2.092
107COTTO Isaac Jose4.6008.16612.766-2.092
108MAYOL Santiago4.8007.96612.766-2.092
109RANA Aditya5.0007.76612.766-2.092
110PAYNE Jackson5.1007.66612.766-2.092
111KUAVITA Noah4.6008.13312.733-2.125
111ALEKSANDROV Yordan4.6008.13312.733-2.125
111ALMEIDA Bernardo4.6008.13312.733-2.125
114BORELLO Antoine4.5008.21612.716-2.142
115KOUDINOV Mikhail4.5008.20012.700-2.158
115RAKOVIC Vlada4.5008.20012.700-2.158
117BENDA Alexander4.6008.10012.700-2.158
118RIJKEN Frank4.7008.00012.700-2.158
119MARTINEZ Manuel5.3007.40012.700-2.158
120AZIMOV Abdulla4.3008.36612.666-2.192
121ROSTAGNO Victor5.1007.53312.633-2.225
122RUMBUTIS David4.3008.30012.600-2.258
123ROSENDI TORRECILLA Rafael5.5007.07512.575-2.283
124VERBAEYS Jimmy4.5008.06612.566-2.292
124SASNAL Filip4.5008.06612.566-2.292
126KIRMES Oskar4.7007.86612.566-2.292
126BORKOWSKI Lukasz4.7007.86612.566-2.292
128KUZOVKOV Konstantin4.4008.13312.533-2.325
129ARICAN Ferhat4.7007.83312.533-2.325
130TOMCSANYI Benedek4.8007.73312.533-2.325
131GONZALEZ Tomas4.9007.63312.533-2.325
132AZIZOV Ilyas4.4008.10012.500-2.358
133SWAN Gabriel4.5008.00012.500-2.358
134BLETTERMAN Michel4.7007.80012.500-2.358
135REINHARDSSON Valgard4.3008.16612.466-2.392
136JESSEN David4.1008.33312.433-2.425
137LOO Phay Xing4.2008.23312.433-2.425
138PEREZ GINES Andres4.4007.96612.366-2.492
139CSORVASI Soma Laszlo4.6007.76612.366-2.492
140AFIFY Mohamed4.4007.93312.333-2.525
141MARC Razvan-Denis4.7007.63312.333-2.525
142LE Thanh Tung4.9007.43312.333-2.525
143VAN DEN KEYBUS Luka4.4007.90012.300-2.558
144SINGH Yogeshwar4.0008.26612.266-2.592
144IVANOVS Olegs4.0008.26612.266-2.592
146CERNY Frantisek4.2008.06612.266-2.592
147NIN REYES Audrys4.3007.96612.266-2.592
148STEELE Adam4.2008.03312.233-2.625
149FOX Joseph4.0008.20012.200-2.658
150CHIRIBOGA Israel4.4007.80012.200-2.658
151KIRMES Robert4.8007.36612.166-2.692
152MICHNAK Slavomir4.1008.03312.133-2.725
153AGHARZAYEV Murad4.4007.73312.133-2.725
153NUNEZ Isaac4.4007.73312.133-2.725
155ALDYANI Ahmed4.2007.90012.100-2.758
156SHEPPARD Ryan Macleod4.7007.40012.100-2.758
157SCHWAB Matthias4.0008.06612.066-2.792
158ALVAREZ Joel4.5007.56612.066-2.792
159DINH Phuong Thanh4.2007.83312.033-2.825
160SALEUR Julien4.7007.33312.033-2.825
161CALVO Carlos5.7006.26611.966-2.892
162SITCHINAVA Bidzina4.1007.83311.933-2.925
162JANTYKOV Yerbol4.1007.83311.933-2.925
164KUZMICKAS Tomas4.2007.73311.933-2.925
165MARTINEZ MORENO Andres4.7007.20011.900-2.958
166FAULK Caleb4.6007.27511.875-2.983
167MIKKOLA Eeli3.9007.96611.866-2.992
168TRAMS Rihards4.2007.63311.833-3.025
169LEON PRADO Arian4.0007.80011.800-3.058
170DEJANOVIC Bojan3.5008.26611.766-3.092
171SURINTORNTA Tikumporn4.6007.16611.766-3.092
172RADOVESNICKY Daniel4.0007.73311.733-3.125
172ALTANSUKH Enkhtulga4.0007.73311.733-3.125
174SHARAMKOU Yahor4.3007.36611.666-3.192
175MAOUDJ Ahmed Anis3.8007.83311.633-3.225
176RI Wi Chol4.9006.73311.633-3.225
177JIMSHELEISHVILI Ioane4.4007.20011.600-3.258
178KOSKI Elias4.9006.66611.566-3.292
179WEGLARZ Dawid3.4008.10011.500-3.358
180GUDMUNDSSON Martin3.5008.00011.500-3.358
181NAGHOUJ Saleem4.3007.20011.500-3.358
182SANUVONH Dzianis4.4007.10011.500-3.358
183METIDJI Hillal4.2007.26611.466-3.392
184DE SOUZA BITENCOURT Lucas4.6006.83311.433-3.425
185CROVETTO Kevin3.9007.50011.400-3.458
186PROMMANEE Jamorn4.0007.40011.400-3.458
187KARDASOVS Vitalijs3.4007.90011.300-3.558
188SKJERAHAUG Stian3.7007.53311.233-3.625
189TREJO BASALO Adickxon Gabriel3.6007.866-0.311.166-3.692
190VALVERDE Andres3.6007.50011.100-3.758
191VEFIC Petar3.6007.46611.066-3.792
192RUBIO Abellino4.7006.33311.033-3.825
193MORETO Jesus3.4007.60011.000-3.858
194CHICAS Fabio3.8006.93310.733-4.125
195ZOUHAIR Nabil3.4007.23310.633-4.225
196SOTO Tarik3.4007.10810.508-4.350
197CABRERA Gerardo3.4007.00010.400-4.458
198ABAD GODOY Juan Jose2.8006.8009.600-5.258
199ALJAFAR Ali2.9006.3339.233-5.625
200ALDERIWISH Meshari2.8006.4009.200-5.658
201ALSUBAIEI Sabah1.7006.116-4.33.516-11.342
-MACCHINI Carlo

Halka

202 sporcu
  • 1COLAK IbrahimTUR14.858D 6.200 · E 8.658
  • 2ZANETTI ArthurBRA14.700-0.158D 6.100 · E 8.600
  • 3AIT SAID SamirFRA14.700-0.158D 6.200 · E 8.500
  • 4PETROUNIAS EleftheriosGRE14.700-0.158D 6.300 · E 8.400
  • 5LODADIO MarcoITA14.666-0.192D 6.300 · E 8.366
  • 6ABLIAZIN DenisRUS14.600-0.258D 6.100 · E 8.500
  • 7KLESSING NickGER14.566-0.292D 6.000 · E 8.566
  • 8TOVMASYAN ArturARM14.566-0.292D 6.100 · E 8.466
  • 9RADIVILOV IgorUKR14.533-0.325D 6.300 · E 8.233
  • 10MOLINARI FedericoARG14.500-0.358D 6.200 · E 8.300
  • 11AHMAD KOHANI MahdiIRI14.433-0.425D 6.200 · E 8.233
  • 12NAGORNYY NikitaRUS14.400-0.458D 6.000 · E 8.400
  • 13ZAHRAN AliEGY14.400-0.458D 6.200 · E 8.200
  • 14MUNTEAN Andrei VasileROU14.333-0.525D 5.900 · E 8.433
  • 15ZOU JingyuanCHN14.300-0.558D 5.800 · E 8.500
  • 16HOECK VinzenzAUT14.300-0.558D 6.200 · E 8.100
  • 17KAMOTO YuyaJPN14.283-0.575D 6.200 · E 8.083
  • 18KONSTANTINIDIS KonstantinosGRE14.133-0.725D 6.000 · E 8.133
  • 18DALALOYAN ArturRUS14.133-0.725D 6.000 · E 8.133
  • 20NG Kiu ChungHKG14.133-0.725D 6.200 · E 7.933
  • 21DENG ShudiCHN14.100-0.758D 6.200 · E 7.900
  • 22SOUZA CaioBRA14.066-0.792D 6.000 · E 8.066
  • 22DE LUNA FabianMEX14.066-0.792D 6.000 · E 8.066
  • 24KAYA KazumaJPN14.033-0.825D 6.100 · E 7.933
  • 24HOWARD TrevorUSA14.033-0.825D 6.100 · E 7.933
  • 26TOBA AndreasGER14.000-0.858D 5.800 · E 8.200
  • 27SUN WeiCHN14.000-0.858D 5.900 · E 8.100
  • 28TANIGAWA WataruJPN13.966-0.892D 6.000 · E 7.966
  • 29VERNIAIEV OlegUKR13.933-0.925D 5.700 · E 8.233
  • 30ONDER AhmetTUR13.933-0.925D 6.000 · E 7.933
  • 31SIMONOV NikitaAZE13.866-0.992D 5.800 · E 8.066
  • 31FRASER JoeGBR13.866-0.992D 5.800 · E 8.066
  • 33CUNNINGHAM DominickGBR13.833-1.025D 5.500 · E 8.333
  • 34XIAO RuotengCHN13.833-1.025D 5.700 · E 8.133
  • 35YU Chao WeiTPE13.833-1.025D 5.800 · E 8.033
  • 36DAVTYAN ArturARM13.800-1.058D 5.300 · E 8.500
  • 37MOLDAUER YulUSA13.800-1.058D 5.600 · E 8.200
  • 38YANG HakseonKOR13.800-1.058D 5.800 · E 8.000
  • 39EMARD WilliamCAN13.800-1.058D 5.900 · E 7.900
  • 40HALL JamesGBR13.766-1.092D 5.600 · E 8.166
  • 40PARK MinsooKOR13.766-1.092D 5.600 · E 8.166
  • 42TANG Chia-HungTPE13.766-1.092D 5.700 · E 8.066
  • 43YUSOF EddySUI13.733-1.125D 5.500 · E 8.233
  • 44MIKULAK SamuelUSA13.700-1.158D 5.400 · E 8.300
  • 45SCHMIDT CasimirNED13.666-1.192D 5.400 · E 8.266
  • 46LARDUET ManriqueCUB13.666-1.192D 5.600 · E 8.066
  • 47YUDENKOV YevgenUKR13.666-1.192D 5.700 · E 7.966
  • 48GUNDOGDU YunusTUR13.666-1.192D 5.900 · E 7.766
  • 48MODI AkashUSA13.666-1.192D 5.900 · E 7.766
  • 50TANIGAWA KakeruJPN13.633-1.225D 5.400 · E 8.233
  • 51ABAD NestorESP13.600-1.258D 5.500 · E 8.100
  • 52LEE JunghyoKOR13.566-1.292D 5.400 · E 8.166
  • 53BAUMANN ChristianSUI13.533-1.325D 5.100 · E 8.433
  • 54KIM HansolKOR13.533-1.325D 5.400 · E 8.133
  • 55LEE Chih KaiTPE13.500-1.358D 5.300 · E 8.200
  • 56AGUIAR BARBOSA Petrix StevanPOR13.500-1.358D 5.600 · E 7.900
  • 57PAKHNIUK PetroUKR13.466-1.392D 5.300 · E 8.166
  • 58TIKHONOV IvanAZE13.433-1.425D 5.300 · E 8.133
  • 58COURNOYER ReneCAN13.433-1.425D 5.300 · E 8.133
  • 60STRETOVICH IvanRUS13.341-1.517D 4.900 · E 8.441
  • 61DYSON DevyNZL13.300-1.558D 5.300 · E 8.000
  • 62BRAEGGER PabloSUI13.266-1.592D 4.600 · E 8.666
  • 63VILLAFANE DanielARG13.266-1.592D 5.800 · E 7.466
  • 64DEURLOO BartNED13.233-1.625D 5.300 · E 7.933
  • 64HEGI OliverSUI13.233-1.625D 5.300 · E 7.933
  • 66TVOROGAL RobertLTU13.200-1.658D 4.700 · E 8.500
  • 67GENTGES MaximeBEL13.200-1.658D 4.900 · E 8.300
  • 68HEGGEMSNES SofusNOR13.166-1.692D 4.600 · E 8.566
  • 69GEORGIOU IliasCYP13.166-1.692D 4.800 · E 8.366
  • 69EDALLI LudovicoITA13.166-1.692D 4.800 · E 8.366
  • 71PLATA JoelESP13.166-1.692D 5.000 · E 8.166
  • 72YULO Carlos EdrielPHI13.166-1.692D 5.100 · E 8.066
  • 73PETROV MatveiALB13.158-1.700D 4.900 · E 8.258
  • 74YAKAULEU IlyaBLR13.141-1.717D 5.600 · E 7.541
  • 75ABDURAKHIMOV RasuljonUZB13.133-1.725D 4.800 · E 8.333
  • 76HERDER PhilippGER13.133-1.725D 5.100 · E 8.033
  • 77GADDERUD TheodorNOR13.100-1.758D 4.600 · E 8.500
  • 78RIDA KarimGER13.100-1.758D 4.700 · E 8.400
  • 79KARIMI MiladKAZ13.100-1.758D 4.800 · E 8.300
  • 80FRASCA LorisFRA13.100-1.758D 4.900 · E 8.200
  • 81PATERSON CoryCAN13.100-1.758D 5.000 · E 8.100
  • 81GEORGIOU MariosCYP13.100-1.758D 5.000 · E 8.100
  • 81MIR NicolauESP13.100-1.758D 5.000 · E 8.100
  • 84REGINI-MORAN GiarnniGBR13.033-1.825D 4.600 · E 8.433
  • 85MOZZATO NiccoloITA13.000-1.858D 4.800 · E 8.200
  • 86COTUNA Vlad BogdanROU13.000-1.858D 5.100 · E 7.900
  • 87CORRAL DanielMEX12.966-1.892D 4.800 · E 8.166
  • 88BECKFORD ReissJAM12.966-1.892D 4.900 · E 8.066
  • 89LIKHOVITSKIY AndreyBLR12.933-1.925D 4.600 · E 8.333
  • 90BARRETTO JUNIOR FranciscoBRA12.933-1.925D 4.700 · E 8.233
  • 91MODOIANU-ZSEDER Toma RolandROU12.933-1.925D 5.300 · E 7.633
  • 92MESZAROS KrisztoferHUN12.900-1.958D 4.500 · E 8.400
  • 93MUSSAYEV AkimKAZ12.900-1.958D 4.700 · E 8.200
  • 94VERA AdriaESP12.900-1.958D 4.800 · E 8.100
  • 95LOPEZ JosePUR12.900-1.958D 5.200 · E 7.700
  • 96TONE MichaelAUS12.900-1.958D 5.300 · E 7.600
  • 97GIACHINO PietroNOR12.866-1.992D 4.300 · E 8.566
  • 98ERGASHEV KhabibulloUZB12.866-1.992D 4.400 · E 8.466
  • 99IDESJOE KarlSWE12.866-1.992D 4.600 · E 8.266
  • 100ILIOPOULOS NikolaosGRE12.866-1.992D 4.700 · E 8.166
  • 101HUDDLESTON DavidBUL12.800-2.058D 4.600 · E 8.200
  • 102HSU Ping ChienTPE12.800-2.058D 4.700 · E 8.100
  • 103MORGANS MitchellAUS12.791-2.067D 4.900 · E 7.891
  • 104KUMAR AshishIND12.766-2.092D 4.500 · E 8.266
  • 104DOLGOPYAT ArtemISR12.766-2.092D 4.500 · E 8.266
  • 104SHATILOV AlexanderISR12.766-2.092D 4.500 · E 8.266
  • 107COTTO Isaac JosePUR12.766-2.092D 4.600 · E 8.166
  • 108MAYOL SantiagoARG12.766-2.092D 4.800 · E 7.966
  • 109RANA AdityaIND12.766-2.092D 5.000 · E 7.766
  • 110PAYNE JacksonCAN12.766-2.092D 5.100 · E 7.666
  • 111KUAVITA NoahBEL12.733-2.125D 4.600 · E 8.133
  • 111ALEKSANDROV YordanBUL12.733-2.125D 4.600 · E 8.133
  • 111ALMEIDA BernardoPOR12.733-2.125D 4.600 · E 8.133
  • 114BORELLO AntoineFRA12.716-2.142D 4.500 · E 8.216
  • 115KOUDINOV MikhailNZL12.700-2.158D 4.500 · E 8.200
  • 115RAKOVIC VladaSRB12.700-2.158D 4.500 · E 8.200
  • 117BENDA AlexanderAUT12.700-2.158D 4.600 · E 8.100
  • 118RIJKEN FrankNED12.700-2.158D 4.700 · E 8.000
  • 119MARTINEZ ManuelCOL12.700-2.158D 5.300 · E 7.400
  • 120AZIMOV AbdullaUZB12.666-2.192D 4.300 · E 8.366
  • 121ROSTAGNO VictorURU12.633-2.225D 5.100 · E 7.533
  • 122RUMBUTIS DavidSWE12.600-2.258D 4.300 · E 8.300
  • 123ROSENDI TORRECILLA RafaelCUB12.575-2.283D 5.500 · E 7.075
  • 124VERBAEYS JimmyBEL12.566-2.292D 4.500 · E 8.066
  • 124SASNAL FilipPOL12.566-2.292D 4.500 · E 8.066
  • 126KIRMES OskarFIN12.566-2.292D 4.700 · E 7.866
  • 126BORKOWSKI LukaszPOL12.566-2.292D 4.700 · E 7.866
  • 128KUZOVKOV KonstantinGEO12.533-2.325D 4.400 · E 8.133
  • 129ARICAN FerhatTUR12.533-2.325D 4.700 · E 7.833
  • 130TOMCSANYI BenedekHUN12.533-2.325D 4.800 · E 7.733
  • 131GONZALEZ TomasCHI12.533-2.325D 4.900 · E 7.633
  • 132AZIZOV IlyasKAZ12.500-2.358D 4.400 · E 8.100
  • 133SWAN GabrielAUS12.500-2.358D 4.500 · E 8.000
  • 134BLETTERMAN MichelNED12.500-2.358D 4.700 · E 7.800
  • 135REINHARDSSON ValgardISL12.466-2.392D 4.300 · E 8.166
  • 136JESSEN DavidCZE12.433-2.425D 4.100 · E 8.333
  • 137LOO Phay XingMAS12.433-2.425D 4.200 · E 8.233
  • 138PEREZ GINES AndresPUR12.366-2.492D 4.400 · E 7.966
  • 139CSORVASI Soma LaszloHUN12.366-2.492D 4.600 · E 7.766
  • 140AFIFY MohamedEGY12.333-2.525D 4.400 · E 7.933
  • 141MARC Razvan-DenisROU12.333-2.525D 4.700 · E 7.633
  • 142LE Thanh TungVIE12.333-2.525D 4.900 · E 7.433
  • 143VAN DEN KEYBUS LukaBEL12.300-2.558D 4.400 · E 7.900
  • 144SINGH YogeshwarIND12.266-2.592D 4.000 · E 8.266
  • 144IVANOVS OlegsLAT12.266-2.592D 4.000 · E 8.266
  • 146CERNY FrantisekCZE12.266-2.592D 4.200 · E 8.066
  • 147NIN REYES AudrysDOM12.266-2.592D 4.300 · E 7.966
  • 148STEELE AdamIRL12.233-2.625D 4.200 · E 8.033
  • 149FOX JosephTTO12.200-2.658D 4.000 · E 8.200
  • 150CHIRIBOGA IsraelECU12.200-2.658D 4.400 · E 7.800
  • 151KIRMES RobertFIN12.166-2.692D 4.800 · E 7.366
  • 152MICHNAK SlavomirSVK12.133-2.725D 4.100 · E 8.033
  • 153AGHARZAYEV MuradAZE12.133-2.725D 4.400 · E 7.733
  • 153NUNEZ IsaacMEX12.133-2.725D 4.400 · E 7.733
  • 155ALDYANI AhmedQAT12.100-2.758D 4.200 · E 7.900
  • 156SHEPPARD Ryan MacleodHUN12.100-2.758D 4.700 · E 7.400
  • 157SCHWAB MatthiasAUT12.066-2.792D 4.000 · E 8.066
  • 158ALVAREZ JoelCHI12.066-2.792D 4.500 · E 7.566
  • 159DINH Phuong ThanhVIE12.033-2.825D 4.200 · E 7.833
  • 160SALEUR JulienFRA12.033-2.825D 4.700 · E 7.333
  • 161CALVO CarlosCOL11.966-2.892D 5.700 · E 6.266
  • 162SITCHINAVA BidzinaGEO11.933-2.925D 4.100 · E 7.833
  • 162JANTYKOV YerbolKAZ11.933-2.925D 4.100 · E 7.833
  • 164KUZMICKAS TomasLTU11.933-2.925D 4.200 · E 7.733
  • 165MARTINEZ MORENO AndresCOL11.900-2.958D 4.700 · E 7.200
  • 166FAULK CalebJAM11.875-2.983D 4.600 · E 7.275
  • 167MIKKOLA EeliFIN11.866-2.992D 3.900 · E 7.966
  • 168TRAMS RihardsLAT11.833-3.025D 4.200 · E 7.633
  • 169LEON PRADO ArianPER11.800-3.058D 4.000 · E 7.800
  • 170DEJANOVIC BojanSRB11.766-3.092D 3.500 · E 8.266
  • 171SURINTORNTA TikumpornTHA11.766-3.092D 4.600 · E 7.166
  • 172RADOVESNICKY DanielCZE11.733-3.125D 4.000 · E 7.733
  • 172ALTANSUKH EnkhtulgaMGL11.733-3.125D 4.000 · E 7.733
  • 174SHARAMKOU YahorBLR11.666-3.192D 4.300 · E 7.366
  • 175MAOUDJ Ahmed AnisALG11.633-3.225D 3.800 · E 7.833
  • 176RI Wi CholPRK11.633-3.225D 4.900 · E 6.733
  • 177JIMSHELEISHVILI IoaneGEO11.600-3.258D 4.400 · E 7.200
  • 178KOSKI EliasFIN11.566-3.292D 4.900 · E 6.666
  • 179WEGLARZ DawidPOL11.500-3.358D 3.400 · E 8.100
  • 180GUDMUNDSSON MartinISL11.500-3.358D 3.500 · E 8.000
  • 181NAGHOUJ SaleemJOR11.500-3.358D 4.300 · E 7.200
  • 182SANUVONH DzianisBLR11.500-3.358D 4.400 · E 7.100
  • 183METIDJI HillalALG11.466-3.392D 4.200 · E 7.266
  • 184DE SOUZA BITENCOURT LucasBRA11.433-3.425D 4.600 · E 6.833
  • 185CROVETTO KevinMON11.400-3.458D 3.900 · E 7.500
  • 186PROMMANEE JamornTHA11.400-3.458D 4.000 · E 7.400
  • 187KARDASOVS VitalijsLAT11.300-3.558D 3.400 · E 7.900
  • 188SKJERAHAUG StianNOR11.233-3.625D 3.700 · E 7.533
  • 189TREJO BASALO Adickxon GabrielVEN11.166-3.692D 3.600 · E 7.866 · ND −0.3
  • 190VALVERDE AndresCRC11.100-3.758D 3.600 · E 7.500
  • 191VEFIC PetarSRB11.066-3.792D 3.600 · E 7.466
  • 192RUBIO AbellinoGUA11.033-3.825D 4.700 · E 6.333
  • 193MORETO JesusPER11.000-3.858D 3.400 · E 7.600
  • 194CHICAS FabioESA10.733-4.125D 3.800 · E 6.933
  • 195ZOUHAIR NabilMAR10.633-4.225D 3.400 · E 7.233
  • 196SOTO TarikCRC10.508-4.350D 3.400 · E 7.108
  • 197CABRERA GerardoURU10.400-4.458D 3.400 · E 7.000
  • 198ABAD GODOY Juan JoseECU9.600-5.258D 2.800 · E 6.800
  • 199ALJAFAR AliKUW9.233-5.625D 2.900 · E 6.333
  • 200ALDERIWISH MeshariKUW9.200-5.658D 2.800 · E 6.400
  • 201ALSUBAIEI SabahKUW3.516-11.342D 1.700 · E 6.116 · ND −4.3
  • -MACCHINI CarloITA

Sıralama ölçütü

Ülke

D zorlukE uygulamaB bonusND nötr kesintiSıralamak için bir sütuna tıklayın

Puanlar nasıl çalışır

D puanı rutinin zorluğudur. E puanı uygulamadır ve 10.000'den aşağı sayılır. Bonus (B) özel gereksinimler için puan ekler. Nötr kesinti (ND), alan dışına adım atmak gibi hatalar için puan düşer. Son puan, D artı E artı bonus eksi nötr kesintidir.

49th FIG Artistic Gymnastics World Championships hakkında

49th FIG Artistic Gymnastics World Championships (4–13 Eki 2019). Bu sayfa, nihai sonuçları Longines Timing’in yayımladığı haliyle saklar. Her tabloda D puanı, E puanı, bonus ve nötr kesinti gösterilir.

Resmî sonuçlar: Longines Timing · FIG
Gym Art resmî kaynak değildir.
Sonuçlar: Gym Art

gym artBize bir kahve ısmarla