WK 2026 live-uitslagenResultaten openen →

Gold Coast, AUS

Andere evenementen

XXIst Commonwealth Games Artistic Gymnastics

MannenVrouwen

5–9 apr 2018. Eindresultaten: Longines Timing.

Mannen · Kwalificatie · Team

Mannen · Kwalificatie · Team
Teams · 9AA
1Cyprus43.00042.30043.85044.05042.60043.150----258.950
CUNNINGHAM Dominick21.40033.7500.00.055.150
HALL James29.60041.0000.00.070.600
TULLOCH Courtney12.00018.0500.00.030.050
WHITLOCK Max12.90017.0500.00.029.950
WILSON Nile73.200
2Canada41.70039.70042.35041.60042.20041.100----248.650
CLAY Zachary41.600
COURNOYER Rene32.00050.5000.0-0.482.100
MORGAN Scott17.30025.9500.00.043.250
PATERSON Cory16.30024.5500.00.040.850
PAYNE Jackson17.50023.3500.00.040.850
3Australia41.85037.20038.97542.15041.30039.500----240.975
BAINES Frank79.500
CARTER Hamish30.40050.9750.00.081.375
CHAM Kelvin
PURVIS Daniel27.70038.4500.00.066.150
WEIR David13.950
4Cyprus40.00038.50040.10041.67540.85038.850----239.975
GEORGIOU Marios26.90042.1500.00.069.050
GEORGIOU Ilias80.775
KRASIAS Michalis14.20024.4000.00.038.600
KYRIAKOU Neofytos17.20034.4500.0-0.151.550
5Australia37.80039.90039.42541.90040.55038.550----238.125
MERCIECA Michael65.750
MORGANS Mitchell11.10015.1000.00.026.200
REMKES Christopher17.50024.5500.0-0.141.950
TONE Michael65.525
WADSWORTH Luke14.40024.3000.00.038.700
6New Zealand40.40036.65039.37542.20040.32538.450----237.400
BISHOP David8.90016.0500.00.024.950
DICK Ethan65.500
DYSON Devy10.30016.7250.00.027.025
ELLIS Kyleab14.30026.5250.0-0.240.625
KOUDINOV Mikhail79.300
7Canada40.45038.50038.47540.75038.77538.425----235.375
COOK Josh51.300
DAVIES Jac41.300
EYRE Benjamin14.30024.5750.00.038.875
MEPHAM Iwan15.00024.1250.00.039.125
PURNELL Clinton23.70041.0750.00.064.775
8Singapore35.92532.95030.95039.05034.35033.150----206.375
BIN MUHAMMAD JUFRIE Aizat14.10029.7000.0-0.343.500
HOE Wah Toon8.10016.4000.00.024.500
TAY Timothy66.575
YEO Xong Sean71.800
9India25.50023.90037.60026.20038.30022.80066.500108.4000.0-0.6174.300
KUMAR Ashish27.40044.6000.0-0.371.700
PATRA Rakesh10.90016.4000.00.027.300
SINGH Yogeshwar28.20047.4000.0-0.375.300

Team

Teams · 9
  • 1CyprusENG258.950Vloer43.000Bok42.300Ringen43.850Sprong44.050Brug42.600Rek43.150
  • 2CanadaCAN248.650-10.300Vloer41.700Bok39.700Ringen42.350Sprong41.600Brug42.200Rek41.100
  • 3AustraliaSCO240.975-17.975Vloer41.850Bok37.200Ringen38.975Sprong42.150Brug41.300Rek39.500
  • 4CyprusCYP239.975-18.975Vloer40.000Bok38.500Ringen40.100Sprong41.675Brug40.850Rek38.850
  • 5AustraliaAUS238.125-20.825Vloer37.800Bok39.900Ringen39.425Sprong41.900Brug40.550Rek38.550
  • 6New ZealandNZL237.400-21.550Vloer40.400Bok36.650Ringen39.375Sprong42.200Brug40.325Rek38.450
  • 7CanadaWAL235.375-23.575Vloer40.450Bok38.500Ringen38.475Sprong40.750Brug38.775Rek38.425
  • 8SingaporeSGP206.375-52.575Vloer35.925Bok32.950Ringen30.950Sprong39.050Brug34.350Rek33.150
  • 9IndiaIND174.300-84.650Vloer25.500Bok23.900Ringen37.600Sprong26.200Brug38.300Rek22.800

Sorteren op

Land

D moeilijkheidE uitvoeringB bonusND neutrale aftrekVet: meetellende scoreDoorgehaald: telt niet meeKlik op een kolom om te sorteren

Hoe scores werken

De D-score is de moeilijkheid van de oefening. De E-score is de uitvoering, aflopend vanaf 10.000. De bonus (B) geeft punten voor speciale eisen. De neutrale aftrek (ND) trekt punten af voor fouten, zoals een stap buiten de lijn. De eindscore is D plus E plus bonus min de neutrale aftrek.

Over XXIst Commonwealth Games Artistic Gymnastics

XXIst Commonwealth Games Artistic Gymnastics (5–9 apr 2018). Deze pagina bewaart de eindresultaten zoals Longines Timing ze publiceerde. Elke tabel toont de D-score, de E-score, de bonus en de neutrale aftrek.

Officiële uitslagen: Longines Timing · FIG
Gym Art is niet de officiële bron.
Resultaten door Gym Art

gym artTrakteer ons op een koffie