WK 2026 live-uitslagenResultaten openen →

Antalya, TUR

Andere evenementen

2nd FIG Artistic Gymnastics Junior World Championships

MannenVrouwen

29 mrt – 2 apr 2023. Eindresultaten: Longines Timing.

Mannen · Kwalificatie · Toestel · Sprong

Mannen · Kwalificatie · Toestel · Sprong
Turners · 33
1TRIFONOV Daniel4.8009.16713.966–
Sprong 14.8009.13313.933
Sprong 24.8009.20014.000
2BRUGNAMI Tommaso5.0009.117-0.213.916-0.050
Sprong 15.2009.300-0.114.400
Sprong 24.8008.933-0.313.433
3KAMIYAMA Haruto5.6008.233-0.313.683-0.283
Sprong 15.6008.866-0.314.166
Sprong 25.6007.60013.200
4ZAVORY Szilard5.0008.783-0.313.633-0.333
Sprong 15.2008.53313.733
Sprong 24.8009.033-0.313.533
5AVCI Alperen Ege4.4009.21613.616-0.350
Sprong 14.8009.26614.066
Sprong 24.0009.16613.166
6CANUEL Victor4.8008.967-0.313.616-0.350
Sprong 14.8009.13313.933
Sprong 24.8008.800-0.313.300
7KOVALENKO Maxim4.8008.917-0.313.566-0.400
Sprong 14.8009.00013.800
Sprong 24.8008.833-0.313.333
8KVAMSOEE Jakob4.4009.13313.533-0.433
Sprong 14.8009.20014.000
Sprong 24.0009.06613.066
9MIHAI Iustin4.4009.11713.516-0.450
Sprong 14.8009.00013.800
Sprong 24.0009.23313.233
10POWELL Winston4.4009.06713.466-0.500
Sprong 14.8009.03313.833
Sprong 24.0009.10013.100
11da SILVA PERDIGAO Joao Victor5.0008.36713.366-0.600
Sprong 14.8009.03313.833
Sprong 25.2007.70012.900
12DAVIES Matthew4.4008.95013.350-0.616
Sprong 14.8008.90013.700
Sprong 24.0009.00013.000
13HOWARD Nicholas4.4008.93313.333-0.633
Sprong 14.8008.96613.766
Sprong 24.0008.90012.900
14BAGHDASARYAN Erik4.4009.099-0.213.299-0.667
Sprong 14.8009.066-0.313.566
Sprong 24.0009.133-0.113.033
15ENSER Aaron4.4008.833-0.113.183-0.783
Sprong 14.8008.800-0.113.500
Sprong 24.0008.86612.866
16HARJU Aaro4.4008.800-0.113.149-0.817
Sprong 14.8008.766-0.113.466
Sprong 24.0008.83312.833
17PORRAS Juan4.2008.95013.149-0.817
Sprong 14.4009.03313.433
Sprong 24.0008.86612.866
18IDRISSOV Nurtan5.0008.216-0.113.116-0.850
Sprong 14.8008.766-0.113.466
Sprong 25.2007.666-0.112.766
19HERNANDEZ Juan David4.2008.86613.066-0.900
Sprong 14.4008.70013.100
Sprong 24.0009.03313.033
20SOTO RODRIGUEZ Jensuel J4.2008.833-0.112.983-0.983
Sprong 14.0008.96612.966
Sprong 24.4008.700-0.113.000
21ANTTI Olof4.4008.283-0.112.583-1.383
Sprong 14.8007.800-0.112.500
Sprong 24.0008.766-0.112.666
22KAYSER Mathis4.4008.166-0.112.516-1.450
Sprong 14.8007.566-0.112.266
Sprong 24.0008.76612.766
23DUENAS Juan Pablo4.4008.166-0.112.516-1.450
Sprong 14.8007.700-0.112.400
Sprong 24.0008.63312.633
24AL-KHALIDI Zaid4.0008.600-0.112.500-1.466
Sprong 14.0008.800-0.112.700
Sprong 24.0008.400-0.112.300
25PUICEA David4.6008.116-0.312.416-1.550
Sprong 14.0008.466-0.312.166
Sprong 25.2007.766-0.312.666
26McLEAN Daniel3.4008.81712.216-1.750
Sprong 14.0008.83312.833
Sprong 22.8008.80011.600
27TEMIRBEK Altynkhan4.6008.350-2.111.900-2.066
Sprong 14.8009.20014.000
Sprong 24.4007.500-2.19.800
28JEMCEVS Deniss3.4008.750-1.210.949-3.017
Sprong 14.0008.633-0.312.333
Sprong 22.8008.866-2.19.566
-AHMED Mostafa4.0008.933-0.112.833-1.133
Sprong 14.0008.933-0.112.833
Sprong 2
-ASADIHAFEZ Ali4.8007.566-0.112.266-1.700
Sprong 14.8007.566-0.112.266
Sprong 2
-CHIANG Yu-Li4.4007.666-0.111.966-2.000
Sprong 14.4007.666-0.111.966
Sprong 2
-GRIKINIS Nedas4.0008.80012.800-1.166
Sprong 14.0008.80012.800
Sprong 2
-MURENAS Martynas2.4007.666-0.19.966-4.000
Sprong 12.4007.666-0.19.966
Sprong 2

Sprong

33 turners
  • 1TRIFONOV DanielBUL13.966D 4.800 · E 9.167Sprong 1D 4.800 · E 9.13313.933Sprong 2D 4.800 · E 9.20014.000
  • 2BRUGNAMI TommasoITA13.916-0.050D 5.000 · E 9.117 · ND −0.2Sprong 1D 5.200 · E 9.300 · ND −0.114.400Sprong 2D 4.800 · E 8.933 · ND −0.313.433
  • 3KAMIYAMA HarutoJPN13.683-0.283D 5.600 · E 8.233 · ND −0.3Sprong 1D 5.600 · E 8.866 · ND −0.314.166Sprong 2D 5.600 · E 7.60013.200
  • 4ZAVORY SzilardHUN13.633-0.333D 5.000 · E 8.783 · ND −0.3Sprong 1D 5.200 · E 8.53313.733Sprong 2D 4.800 · E 9.033 · ND −0.313.533
  • 5AVCI Alperen EgeTUR13.616-0.350D 4.400 · E 9.216Sprong 1D 4.800 · E 9.26614.066Sprong 2D 4.000 · E 9.16613.166
  • 6CANUEL VictorCAN13.616-0.350D 4.800 · E 8.967 · ND −0.3Sprong 1D 4.800 · E 9.13313.933Sprong 2D 4.800 · E 8.800 · ND −0.313.300
  • 7KOVALENKO MaximGER13.566-0.400D 4.800 · E 8.917 · ND −0.3Sprong 1D 4.800 · E 9.00013.800Sprong 2D 4.800 · E 8.833 · ND −0.313.333
  • 8KVAMSOEE JakobNOR13.533-0.433D 4.400 · E 9.133Sprong 1D 4.800 · E 9.20014.000Sprong 2D 4.000 · E 9.06613.066
  • 9MIHAI IustinROU13.516-0.450D 4.400 · E 9.117Sprong 1D 4.800 · E 9.00013.800Sprong 2D 4.000 · E 9.23313.233
  • 10POWELL WinstonGBR13.466-0.500D 4.400 · E 9.067Sprong 1D 4.800 · E 9.03313.833Sprong 2D 4.000 · E 9.10013.100
  • 11da SILVA PERDIGAO Joao VictorBRA13.366-0.600D 5.000 · E 8.367Sprong 1D 4.800 · E 9.03313.833Sprong 2D 5.200 · E 7.70012.900
  • 12DAVIES MatthewAUS13.350-0.616D 4.400 · E 8.950Sprong 1D 4.800 · E 8.90013.700Sprong 2D 4.000 · E 9.00013.000
  • 13HOWARD NicholasAUS13.333-0.633D 4.400 · E 8.933Sprong 1D 4.800 · E 8.96613.766Sprong 2D 4.000 · E 8.90012.900
  • 14BAGHDASARYAN ErikARM13.299-0.667D 4.400 · E 9.099 · ND −0.2Sprong 1D 4.800 · E 9.066 · ND −0.313.566Sprong 2D 4.000 · E 9.133 · ND −0.113.033
  • 15ENSER AaronNED13.183-0.783D 4.400 · E 8.833 · ND −0.1Sprong 1D 4.800 · E 8.800 · ND −0.113.500Sprong 2D 4.000 · E 8.86612.866
  • 16HARJU AaroFIN13.149-0.817D 4.400 · E 8.800 · ND −0.1Sprong 1D 4.800 · E 8.766 · ND −0.113.466Sprong 2D 4.000 · E 8.83312.833
  • 17PORRAS JuanMEX13.149-0.817D 4.200 · E 8.950Sprong 1D 4.400 · E 9.03313.433Sprong 2D 4.000 · E 8.86612.866
  • 18IDRISSOV NurtanKAZ13.116-0.850D 5.000 · E 8.216 · ND −0.1Sprong 1D 4.800 · E 8.766 · ND −0.113.466Sprong 2D 5.200 · E 7.666 · ND −0.112.766
  • 19HERNANDEZ Juan DavidMEX13.066-0.900D 4.200 · E 8.866Sprong 1D 4.400 · E 8.70013.100Sprong 2D 4.000 · E 9.03313.033
  • 20SOTO RODRIGUEZ Jensuel JPUR12.983-0.983D 4.200 · E 8.833 · ND −0.1Sprong 1D 4.000 · E 8.96612.966Sprong 2D 4.400 · E 8.700 · ND −0.113.000
  • 21ANTTI OlofSWE12.583-1.383D 4.400 · E 8.283 · ND −0.1Sprong 1D 4.800 · E 7.800 · ND −0.112.500Sprong 2D 4.000 · E 8.766 · ND −0.112.666
  • 22KAYSER MathisLUX12.516-1.450D 4.400 · E 8.166 · ND −0.1Sprong 1D 4.800 · E 7.566 · ND −0.112.266Sprong 2D 4.000 · E 8.76612.766
  • 23DUENAS Juan PabloMEX12.516-1.450D 4.400 · E 8.166 · ND −0.1Sprong 1D 4.800 · E 7.700 · ND −0.112.400Sprong 2D 4.000 · E 8.63312.633
  • 24AL-KHALIDI ZaidJOR12.500-1.466D 4.000 · E 8.600 · ND −0.1Sprong 1D 4.000 · E 8.800 · ND −0.112.700Sprong 2D 4.000 · E 8.400 · ND −0.112.300
  • 25PUICEA DavidROU12.416-1.550D 4.600 · E 8.116 · ND −0.3Sprong 1D 4.000 · E 8.466 · ND −0.312.166Sprong 2D 5.200 · E 7.766 · ND −0.312.666
  • 26McLEAN DanielRSA12.216-1.750D 3.400 · E 8.817Sprong 1D 4.000 · E 8.83312.833Sprong 2D 2.800 · E 8.80011.600
  • 27TEMIRBEK AltynkhanKAZ11.900-2.066D 4.600 · E 8.350 · ND −2.1Sprong 1D 4.800 · E 9.20014.000Sprong 2D 4.400 · E 7.500 · ND −2.19.800
  • 28JEMCEVS DenissLAT10.949-3.017D 3.400 · E 8.750 · ND −1.2Sprong 1D 4.000 · E 8.633 · ND −0.312.333Sprong 2D 2.800 · E 8.866 · ND −2.19.566
  • -AHMED MostafaEGY12.833-1.133D 4.000 · E 8.933 · ND −0.1Sprong 1D 4.000 · E 8.933 · ND −0.112.833Sprong 2
  • -ASADIHAFEZ AliIRI12.266-1.700D 4.800 · E 7.566 · ND −0.1Sprong 1D 4.800 · E 7.566 · ND −0.112.266Sprong 2
  • -CHIANG Yu-LiTPE11.966-2.000D 4.400 · E 7.666 · ND −0.1Sprong 1D 4.400 · E 7.666 · ND −0.111.966Sprong 2
  • -GRIKINIS NedasLTU12.800-1.166D 4.000 · E 8.800Sprong 1D 4.000 · E 8.80012.800Sprong 2
  • -MURENAS MartynasLTU9.966-4.000D 2.400 · E 7.666 · ND −0.1Sprong 1D 2.400 · E 7.666 · ND −0.19.966Sprong 2

Sorteren op

Land

D moeilijkheidE uitvoeringB bonusND neutrale aftrekKlik op een kolom om te sorteren

Hoe scores werken

De D-score is de moeilijkheid van de oefening. De E-score is de uitvoering, aflopend vanaf 10.000. De bonus (B) geeft punten voor speciale eisen. De neutrale aftrek (ND) trekt punten af voor fouten, zoals een stap buiten de lijn. De eindscore is D plus E plus bonus min de neutrale aftrek.

Over 2nd FIG Artistic Gymnastics Junior World Championships

2nd FIG Artistic Gymnastics Junior World Championships (29 mrt – 2 apr 2023). Deze pagina bewaart de eindresultaten zoals Longines Timing ze publiceerde. Elke tabel toont de D-score, de E-score, de bonus en de neutrale aftrek.

Officiële uitslagen: Longines Timing · FIG
Gym Art is niet de officiële bron.
Resultaten door Gym Art

gym artTrakteer ons op een koffie