WK 2026 live-uitslagenResultaten openen →

Birmingham, GBR

Andere evenementen

XXII Commonwealth Games 2022 - Artistic Gymnastics

MannenVrouwen

29 jul – 2 aug 2022. Eindresultaten: Longines Timing.

Mannen · Kwalificatie · Team

Mannen · Kwalificatie · Team
Teams · 11AA
1England40.85041.60042.85044.10043.25041.900103.000151.6500.0-0.1254.550
FRASER Joe24.00034.2000.00.058.200
JARMAN Jake22.10033.6000.00.055.700
TULLOCH Courtney6.1008.6000.00.014.700
REGINI-MORAN Giarnni23.00033.9500.0-0.156.850
HALL James27.80041.3000.00.069.100
2Canada38.65038.60042.25042.20041.45038.05094.000147.6000.0-0.4241.200
DOLCI Felix27.80041.9000.0-0.469.300
JALBERT Mathys8.40016.1000.00.024.500
KAJI Chris26.20041.5000.00.067.700
RAMPERSAD Jayson5.9007.3500.00.013.250
TAMANE Kenji25.70040.7500.00.066.450
3Cyprus36.70037.90040.70041.65041.40041.30088.700151.4500.0-0.5239.650
CHARI Michalis12.60025.1500.0-0.137.650
PILAKOURIS Sokratis10.00016.6000.00.026.600
ANGONAS Georgios14.20025.0500.0-0.438.850
GEORGIOU Ilias20.50034.1500.00.054.650
GEORGIOU Marios31.40050.5000.00.081.900
4Australia38.35037.45036.90042.40042.45041.45093.900146.2000.0-1.1239.000
MOORE Jesse31.80050.1500.0-0.681.350
BULL Tyson9.70017.1500.00.026.850
MORGANS Mitchell15.90023.4000.0-0.339.000
BACUETI James16.60021.4500.0-0.237.850
MASON STEPHENS Clay19.90034.0500.00.053.950
5Scotland36.95038.50040.40041.90040.75039.30088.000150.3000.0-0.5237.800
BAINES Frank27.50052.4000.00.079.900
KARNEJENKO Pavel20.90033.7000.0-0.154.500
CARTER Hamish25.30040.6500.0-0.465.550
WEIR David5.1006.7500.00.011.850
LYNN Cameron9.20016.8000.00.026.000
6Wales40.25037.55039.15040.90040.35038.10089.500146.9000.0-0.1236.300
BARBER Emil10.90016.9000.00.027.800
COOK Joshua14.80024.3000.0-0.139.000
BEVAN Brinn20.10032.7500.00.052.850
EDWARDS Jacob18.70032.2500.00.050.950
CEMLYN-JONES Joseph25.00040.7000.00.065.700
7New Zealand37.65038.15039.05041.60038.75036.40084.800146.9000.0-0.1231.600
DICK Ethan22.90042.0500.00.064.950
DICK Samuel22.40041.8500.0-0.164.150
FU-ALLEN William
KOUDINOV Mikhail29.50047.2500.00.076.750
OCONNELL-INNS Jorden10.00015.7500.00.025.750
8India19.15011.20011.95026.40027.50012.70044.30064.9000.0-0.3108.900
SINGH Yogeshwar28.50045.1000.00.073.600
TAMBOLI Saif5.8008.2500.00.014.050
MONDAL Satyajit10.00011.5500.0-0.321.250
9Bangladesh30.9509.1007.60037.60012.4002.95037.70093.0000.0-30.1100.600
RAFI Abu Saeed13.00038.2000.0-13.337.900
AHMED Shishir15.40038.5000.0-16.737.200
HAQUE Ali Kader9.30016.3000.0-0.125.500
10Sri Lanka11.20021.05014.40023.25011.25010.70029.50068.0500.0-5.791.850
FERNANDO Jude Malin Buddhika
FERNANDO Ruchira21.50047.3500.0-0.368.550
KUMARASINGHEGE Hansha Gayashan8.00020.7000.0-5.423.300
11Northern Ireland13.75014.35014.15016.80025.4500.00.042.250
Mc ATEER Ewan5.2008.9500.00.014.150
MONTGOMERY Eamon5.9007.8500.00.013.750
Mc CLENAGHAN Rhys5.7008.6500.00.014.350

Team

Teams · 11
  • 1EnglandENG254.550Vloer40.850Bok41.600Ringen42.850Sprong44.100Brug43.250Rek41.900
  • 2CanadaCAN241.200-13.350Vloer38.650Bok38.600Ringen42.250Sprong42.200Brug41.450Rek38.050
  • 3CyprusCYP239.650-14.900Vloer36.700Bok37.900Ringen40.700Sprong41.650Brug41.400Rek41.300
  • 4AustraliaAUS239.000-15.550Vloer38.350Bok37.450Ringen36.900Sprong42.400Brug42.450Rek41.450
  • 5ScotlandSCO237.800-16.750Vloer36.950Bok38.500Ringen40.400Sprong41.900Brug40.750Rek39.300
  • 6WalesWAL236.300-18.250Vloer40.250Bok37.550Ringen39.150Sprong40.900Brug40.350Rek38.100
  • 7New ZealandNZL231.600-22.950Vloer37.650Bok38.150Ringen39.050Sprong41.600Brug38.750Rek36.400
  • 8IndiaIND108.900-145.650Vloer19.150Bok11.200Ringen11.950Sprong26.400Brug27.500Rek12.700
  • 9BangladeshBAN100.600-153.950Vloer30.950Bok9.100Ringen7.600Sprong37.600Brug12.400Rek2.950
  • 10Sri LankaSRI91.850-162.700Vloer11.200Bok21.050Ringen14.400Sprong23.250Brug11.250Rek10.700
  • 11Northern IrelandNIR42.250-212.300Vloer13.750Bok14.350Ringen-Sprong14.150Brug-Rek-

Sorteren op

Land

D moeilijkheidE uitvoeringB bonusND neutrale aftrekVet: meetellende scoreDoorgehaald: telt niet meeKlik op een kolom om te sorteren

Hoe scores werken

De D-score is de moeilijkheid van de oefening. De E-score is de uitvoering, aflopend vanaf 10.000. De bonus (B) geeft punten voor speciale eisen. De neutrale aftrek (ND) trekt punten af voor fouten, zoals een stap buiten de lijn. De eindscore is D plus E plus bonus min de neutrale aftrek.

Over XXII Commonwealth Games 2022 - Artistic Gymnastics

XXII Commonwealth Games 2022 - Artistic Gymnastics (29 jul – 2 aug 2022). Deze pagina bewaart de eindresultaten zoals Longines Timing ze publiceerde. Elke tabel toont de D-score, de E-score, de bonus en de neutrale aftrek.

Officiële uitslagen: Longines Timing · FIG
Gym Art is niet de officiële bron.
Resultaten door Gym Art

gym artTrakteer ons op een koffie